100584
 

Мото-профі для двох

Індивідуальне навчання їзді на спортбайке Kavasaki Ninjya 636 — відразу для двох гостей профі-райдера! Майстер навчить головним тонкощам драйвових заїздів: правильно газувати, гальмувати і вписуватися в повороти. Всі маневри будуть практикуватися спочатку на маленьких швидкостях на спеціальному треку, а вже після   можна буде розігнати японський байк швидше. Захисний комплект екіпіровки гостям нададуть на місці: шолом, «черепаху», наколінники і налокітники. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мото-профі для двох — що це?

Знайомство з азами їзди на спортбайке Kavasaki Ninjya 636 в компанії досвідченого райдера. Індивідуальний формат дозволить досягти максимально високих результатів у навчанні. Трохи попрактиковавшись, можна буде оцінити потужність мотоцикла на різних швидкостях і на трасах різного рівня складності. Це кращий рецепт для тих, хто любить великі порції адреналіну!

Як все проходить?

Щасливчиків чекає знайомство з досвідченим інструктором. Першим ділом, він підбере кожному повний екіпірувальний комплект і розповість, як керувати мотоциклом. Потім Щасливчикам належить по черзі випробувати байк на практиці. У супроводі інструктора кожен з них зробить пробний коло на трасі для новачків, а потім повторить заїзд самостійно. Всі маневри будуть відпрацьовуватися на невеликій швидкості, і тільки з дозволу профі можна буде трохи розігнатися. Якщо учні продемонструють особливу майстерність— інструктор запропонує їм підкорити більш складні маршрути.

Потужний спортбайк Kavasaki Ninjya 636

Спортбайк Kavasaki Ninjya 636 ідеальний для «перших кроків» мотогонщика. Він відрізняється прекрасною стійкістю, легко маневрує і не вимагає особливих навичок від водія. При необхідності, він також здатний розвивати значну швидкість.

Навички водіння мотоцикла

Досвідчений інструктор поділиться з мотогонщиками частинкою свого солідного досвіду. Всього за одне заняття вони дізнаються багато корисного, у тому числі:

  • як влаштований мотоцикл
  • як правильно газувати
  • правила гальмування
  • як входити в повороти

Надійне екіпірування

Початківцям гонщикам не доведеться турбуватися про питання надійної екіпіровки — це за них зробить досвідчений інструктор. Він для кожного підбере повний захисний комплект: шолом, «черепаху», наколінники і налокітники.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Fun Rider - Мотошкола - Дніпро

26 відгуків

И
Илона
28 вересня 2017
Я уже давно пользуюсь впечатлениями компании Bodo и всегда очень довольна. И вот решила порадовать моего любимого впечатлением МОТО-ПРОФИ. Муж прежде никогда не ездил на мотоцикле, поэтому для него и для меня это был настоящий экстрим)) он очень волновался т. к. он не водит даже машину. Инструктор Олег нас успокоил, все четко, доступно и легко объяснил и уже через 10 мин. милый россекал по...
Я уже давно пользуюсь впечатлениями компании Bodo и всегда очень довольна. И вот решила порадовать моего любимого впечатлением МОТО-ПРОФИ. Муж прежде никогда не ездил на мотоцикле, поэтому для него и для меня это был настоящий экстрим)) он очень волновался т. к. он не водит даже машину. Инструктор Олег нас успокоил, все четко, доступно и легко объяснил и уже через 10 мин. милый россекал по площадке. Мы остались довольны! Не бойтесь получать новые впечатления и пробовать что-то новое! Всем рекомендую!!!

А
Анна
5 вересня 2017
Подарила парню впечатление "Мото-профи", восторгу его не было предела, получил море эмоций, остался очень доволен. Если хотите порадовать человека, который любит это направление, берите не задумываясь,не пожалеете!)) И отдельное спасибо инструктору Олегу, который профессионально и доходчиво объяснил и помог овладеть этим транспортом, а главное, получить от этого урока большое удовольствие.)))

С
Сергей
30 серпня 2017
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но...
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но, наверное, не суждено! Поэтому хочу ещё раз поблагодарить мою любимую жену Нелюшу,инструктора Олега и конечно же Bodo Gift за возможность воплощения в жизнь моего желания!

М
Михаил Богданов
19 квітня 2017
Очень понравился урок, получил не мало адреналина, так как ранее на подобной технике не доводилось кататься. Но рычание монстра подо мной, заставляет сердце биться быстрее, и это очень приятно) Отдельное спасибо инструктору Олегу, очень доходчиво объясняет что к чему, указывает на замечания, и помогает быстро приловчиться к новому виду езды!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень