100583
 

Мото-профі

Драйвове навчання їзді на мотоциклі від професійного райдера! Для заняття надається маневрений спортбайк Kavasaki Ninjya 636. На такому залізному «монстрі» належить освоїти основні маневри: навчитися правильно газувати, гальмувати і вписуватися в повороти. Програма підбирається в залежності від рівня підготовки, а персональний інструктор адаптує її під потреби свого учня. Всі трюки спочатку відпрацьовуються на дуже маленьких швидкостях, а вже після   можна буде натиснути на газ сильніше детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мото-профі — що це?

Потужний сплеск адреналіну для кожного любителя екстриму! Це навчання майстерності їзди на мотоциклі від справжнього професіонала, який в ідеалі володіє управлінням спортивного байка на величезних швидкостях. Він навчить азам їзди на потужному мотоциклі, а також допоможе підкорити захоплюючу трасу. Для заняття надається спортбайк Kavasaki Ninjya 636. Надійний екіпірувальний комплект видається на місці.

Як все проходить?

Щасливчика очікує повноцінне тренування тривалістю в 1 годину в супроводі досвідченого інструктора. Після того, як профі роз'яснить усі ази керування, належить проїхати свій перший нескладний коло, а відразу після цього — самостійний виїзд за тим же маршрутом! Якщо початківець гонщик відчує в собі сили, зможе підкорити більш складну трасу. Всі маневри спочатку відпрацьовуються на дуже маленьких швидкостях. Тільки коли профі вважатиме Щасливчика готовим до самостійної їзди, він дозволить йому покататися з «вітерцем»!

Сучасний мотоцикл Kavasaki Ninjya 636

Дана модель спортбайка ідеально підходить для навчання. Він легкий в управлінні, стійкий і прекрасно маневрує. Крім того, досвідчені водії зможуть розвинути на ньому досить високу швидкість!

Знайомство з тонкощами мотоезды

Вже на першому занятті можна не тільки покататися на мотоциклі, але і відчути себе справжнім гонщиком. Профі розповість принцип пристрою байка і навчить тонкощам його управління:

  • як правильно газувати
  • як плавно гальмувати
  • як чітко вписуватися в повороти

Повний екіпірувальний комплект

Навіть на великій швидкості учень буде відчувати себе абсолютно комфортно! Інструктор подбає про питання страховки, підібравши повний комплект захисної екіпіровки. А це — шолом, «черепаха», наколінники і налокітники. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Fun Rider - Мотошкола - Дніпро

26 відгуків

И
Илона
28 вересня 2017
Я уже давно пользуюсь впечатлениями компании Bodo и всегда очень довольна. И вот решила порадовать моего любимого впечатлением МОТО-ПРОФИ. Муж прежде никогда не ездил на мотоцикле, поэтому для него и для меня это был настоящий экстрим)) он очень волновался т. к. он не водит даже машину. Инструктор Олег нас успокоил, все четко, доступно и легко объяснил и уже через 10 мин. милый россекал по...
Я уже давно пользуюсь впечатлениями компании Bodo и всегда очень довольна. И вот решила порадовать моего любимого впечатлением МОТО-ПРОФИ. Муж прежде никогда не ездил на мотоцикле, поэтому для него и для меня это был настоящий экстрим)) он очень волновался т. к. он не водит даже машину. Инструктор Олег нас успокоил, все четко, доступно и легко объяснил и уже через 10 мин. милый россекал по площадке. Мы остались довольны! Не бойтесь получать новые впечатления и пробовать что-то новое! Всем рекомендую!!!

А
Анна
5 вересня 2017
Подарила парню впечатление "Мото-профи", восторгу его не было предела, получил море эмоций, остался очень доволен. Если хотите порадовать человека, который любит это направление, берите не задумываясь,не пожалеете!)) И отдельное спасибо инструктору Олегу, который профессионально и доходчиво объяснил и помог овладеть этим транспортом, а главное, получить от этого урока большое удовольствие.)))

С
Сергей
30 серпня 2017
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но...
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но, наверное, не суждено! Поэтому хочу ещё раз поблагодарить мою любимую жену Нелюшу,инструктора Олега и конечно же Bodo Gift за возможность воплощения в жизнь моего желания!

М
Михаил Богданов
19 квітня 2017
Очень понравился урок, получил не мало адреналина, так как ранее на подобной технике не доводилось кататься. Но рычание монстра подо мной, заставляет сердце биться быстрее, и это очень приятно) Отдельное спасибо инструктору Олегу, очень доходчиво объясняет что к чему, указывает на замечания, и помогает быстро приловчиться к новому виду езды!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень