100583
 

Подаруй урок їзди на мотоциклі від професіонала!

Драйвове навчання їзді на мотоциклі від професійного райдера! Для заняття надається маневрений спортбайк Kavasaki Ninjya 636. На такому залізному «монстрі» належить освоїти основні маневри: навчитися правильно газувати, гальмувати і вписуватися в повороти. Програма підбирається в залежності від рівня підготовки, а персональний інструктор адаптує її під потреби свого учня. Всі трюки спочатку відпрацьовуються на дуже маленьких швидкостях, а вже після   можна буде натиснути на газ сильніше детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 492 раз
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Мото-профі — що це?

Потужний сплеск адреналіну для кожного любителя екстриму! Це навчання майстерності їзди на мотоциклі від справжнього професіонала, який в ідеалі володіє управлінням спортивного байка на величезних швидкостях. Він навчить азам їзди на потужному мотоциклі, а також допоможе підкорити захоплюючу трасу. Для заняття надається спортбайк Kavasaki Ninjya 636. Надійний екіпірувальний комплект видається на місці.

Як все проходить?

Щасливчика очікує повноцінне тренування тривалістю в 1 годину в супроводі досвідченого інструктора. Після того, як профі роз'яснить усі ази керування, належить проїхати свій перший нескладний коло, а відразу після цього — самостійний виїзд за тим же маршрутом! Якщо початківець гонщик відчує в собі сили, зможе підкорити більш складну трасу. Всі маневри спочатку відпрацьовуються на дуже маленьких швидкостях. Тільки коли профі вважатиме Щасливчика готовим до самостійної їзди, він дозволить йому покататися з «вітерцем»!

Сучасний мотоцикл Kavasaki Ninjya 636

Дана модель спортбайка ідеально підходить для навчання. Він легкий в управлінні, стійкий і прекрасно маневрує. Крім того, досвідчені водії зможуть розвинути на ньому досить високу швидкість!

Знайомство з тонкощами мотоезды

Вже на першому занятті можна не тільки покататися на мотоциклі, але і відчути себе справжнім гонщиком. Профі розповість принцип пристрою байка і навчить тонкощам його управління:

  • як правильно газувати
  • як плавно гальмувати
  • як чітко вписуватися в повороти

Повний екіпірувальний комплект

Навіть на великій швидкості учень буде відчувати себе абсолютно комфортно! Інструктор подбає про питання страховки, підібравши повний комплект захисної екіпіровки. А це — шолом, «черепаха», наколінники і налокітники. 

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола - Дніпро

25 відгуків реальних людей

А
Анна
5 вересня 2017
Подарила парню впечатление "Мото-профи", восторгу его не было предела, получил море эмоций, остался очень доволен. Если хотите порадовать человека, который любит это направление, берите не задумываясь,не пожалеете!)) И отдельное спасибо инструктору Олегу, который профессионально и доходчиво объяснил и помог овладеть этим транспортом, а главное, получить от этого урока большое удовольствие.)))

С
Сергей
30 серпня 2017
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но...
Приятно порадовало впечатление "Мото-профи",которое мне подарила моя любимая жена.Последний раз катался на мотоцикле в глубокой юности на "ижаке" и сейчас снова себя почувствовал бесшабашным пацаном.))Думалось всё просто, а нет! Но благодаря профессионализму инструктора Олега всё прошло,как по маслу!! Вспомнилось ощущение драйва и кайфа! Сразу захотелось иметь своего двухколёсного коня!) Но, наверное, не суждено! Поэтому хочу ещё раз поблагодарить мою любимую жену Нелюшу,инструктора Олега и конечно же Bodo Gift за возможность воплощения в жизнь моего желания!

М
Михаил Богданов
19 квітня 2017
Очень понравился урок, получил не мало адреналина, так как ранее на подобной технике не доводилось кататься. Но рычание монстра подо мной, заставляет сердце биться быстрее, и это очень приятно) Отдельное спасибо инструктору Олегу, очень доходчиво объясняет что к чему, указывает на замечания, и помогает быстро приловчиться к новому виду езды!

3 жовтня 2016
Получил в подарок сертификат. Сразу же выбрал мото-профи. Сам в своё время катался на мотоцикле. Прошло 10 лет и нахлынула ностальгия. Компания Bodo организовала все на высшем уровне. Уведомления, Сопровождение менеджера по телефону, смс и e-mail рассылка. Команда профессионалов также и сработала. Удовольствия много не только от того мотоцикла но и от того, что наконец-то такая компания с правильным сервисом появилась в Украине.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень