Подаруй заняття з персональним фітнес-тренером!

1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 11 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Під час першого візиту тренер оцінить рівень фізичної підготовки свого підопічного та дізнається його мету. Потім він складе індивідуальну програму занять. Протягом всього курсу інструктор буде допомагати новачку: стежити за технікою роботи на тренажерах і правильним виконанням вправ. Він дасть кілька рекомендацій, які зроблять заняття максимально ефективними. При оформленні клубної картки спортсмен також отримає 5 бонусних візитів в спортивно-оздоровчий центр.

Чому ми вибрали фітнес-центр Wellspace

У клубі працюють тренери зі стажем від 7 років і медичною освітою. Крім занять, інструктор також розробляє для спортсмена індивідуальний план харчування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Руслан
18 січня 2015
С личным тренером заниматься оч круто! Он мне расписал всю программу тренировок + посоветовал, как мне заниматься самостоятельно. После каждой тренировки я еще остаюсь в зале и работаю на силовых тренажерах. Половина пути уже пройдена!
Ангелина
25 серпня 2014
Тренер просто чудеса творит! Очень приятный, дает советы касательно питания, но на тренировках спуску не дает! Я уже вижу, как фигура постепенно превращается в мою мечту))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.