101632
 

Подаруй заняття з персональним фітнес-тренером!

Місяць фітнесу в компанії досвідченого наставника, який розуміється в роботі над тілом. Грамотно розроблена фітнес-коучем програма складається з 10 годинних тренувань під його наглядом, 5 занять в спортивно-оздоровчому центрі та коригування плану харчування. У клубі є зручна роздягальня і душова кабіна. Спортивний одяг, чисте взуття та все необхідне для душу потрібно взяти з собою. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

Курс занять у компанії фахівця, який розробить індивідуальну програму тренувань та харчування. Експерт у області фітнесу за 10 занять, кожне з яких триває 60 хвилин, навчить працювати з усіма групами м'язів. Такий підхід допоможе поліпшити спортивну форму та надовго зберегти отриманий результат.

Як все відбувається?

Весь курс занять пройде в спортивно-оздоровчому центрі «Wellspace», який розташувався в серці міста. Щасливчика зустріне персональний тренер, який запитає про побажання і допоможе визначитися з оптимальною інтенсивністю навантаження. Фітнес-коуч підбере індивідуальну програму вправ і харчування. Після занять можна освіжитися у душовій кабіні. Аксесуари для водних процедур необхідно взяти з собою.

5 відвідувань комплексу в подарунок

Крім 10 занять з персональним тренером Щасливчик отримає 5 візитів до спортивно-оздоровчого центру в будь-який час у подарунок. Клубну карту потрібно використати протягом місяця.

Розробка плану харчування

Професійний тренер допоможе не тільки підібрати комфортну програму тренувань з оптимальним навантаженням, але й розробити план харчування для стрімкого досягнення поставлених результатів.

Приємна атмосфера

Просторі світлі зали зроблять перебування у спортивно-оздоровчому центрі максимально приємним. У холі є басейн із золотими рибками та черепахами, яких дозволяють брати в руки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Wellspace - Спортивно-оздоровчий центр
вул. Мостова, 4А Показати на мапі

2 відгуки

Р
Руслан
18 січня 2015
С личным тренером заниматься оч круто! Он мне расписал всю программу тренировок + посоветовал, как мне заниматься самостоятельно. После каждой тренировки я еще остаюсь в зале и работаю на силовых тренажерах. Половина пути уже пройдена!

А
Ангелина
25 серпня 2014
Тренер просто чудеса творит! Очень приятный, дает советы касательно питания, но на тренировках спуску не дает! Я уже вижу, как фигура постепенно превращается в мою мечту))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень