Пивний вечір в пабі для компанії

4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Пивний вечір в пабі для компанії — що це?

Відпочинок в колі близьких друзів. Щасливчики виберуть будь-яке частування, представлене в меню, а також доповнять своє замовлення напоями. У друзів з'явиться можливість спробувати улюблені страви, а також відкрити для себе щось нове. Компанія зможе веселитися і насолоджуватися атмосферою справжнього шотландського пабу стільки, скільки захоче. Крім того, тут часто транслюють футбольні матчі. Щасливчики зможуть повболівати за улюблену команду.

Як все відбувається?

4 Щасливчика відвідають Shamrock Irish Pub. Там їх зустріне офіціант і проведе до заздалегідь зарезервованого столика. Друзі виберуть будь-які страви з меню. Це може бути курча по-дублінськи, свинячі реберця, печена картопля по-ірландськи та інші. Доповнити свій вибір можна напоями — в закладі є велике різноманіття віскі, пива, коктейлів. Насолоджуватися справжньою ірландською атмосферою можна необмежений час.

Депозит на 800 грн

Друзі зможуть зробити замовлення на суму 800 грн. Цього вистачить для того, щоб як слід насолодитися вечором.

Компанія

Смакувати улюблені напої та закуски краще в колі близьких людей. Щасливчики зможуть поділитися смаковими враженнями й вибрати краще частування.

Необмежений час

У компанії не буде ніякого ліміту за часом. Веселитися в пабі, насолоджуючись смачною їжею і напоями можна весь вечір.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Игорь
3 квітня 2018
Вечер выдался на славууууу!!!! Отменно посидели, все перепробывали, короче, я доволен полностью)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.