Подаруйте політ на літаку для двох!

подарували вже 39 рази
3300 грн 2 люд. 20 хв.
2 людини
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 240 кг
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі займуть місця на борту літака. Перед зльотом пасажирам нададуть навушники з системою радіомовлення, щоб вони могли підтримувати зв'язок одне з одним. Після цього пілот підніме судно в небо. Маршрут прогулянки пролягає над околицями міста. Після приземлення кожному видадуть сертифікат про політ.

Чому ми вибрали компанію Sky&Fly.ua

Для прогулянки підготують надлегкий літак Piper. Він відомий своєю аеродинамікою і може розігнатися до 180 км/год. За бажанням пасажирів авіатор виконає кілька фігур простого пілотажу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Никита
8 серпня 2018
всем привет!) едем с девушкой сейчас домой после полета и хочется поделиться впечатлениями. Летать над окрестностями Днепра - это совсем другое, чем летать на обычном пассажирском самолете на огромной высоте. Здесь ты вроде и высоко, но можешь рассмотреть, как плавно пейзажи переходят из одного в другой. Это красиво и захватывающе, прямо приземляться не хочется. Смотришь на знакомые места совсем иначе. И очень понравился пилот - много интересного узнали)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.