Подаруйте політ на Zip-line для двох!

подарували вже 79 рази
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 100 кг
від 135 см
Форма одягу – спортивна
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Тренер проведе екстремалам 15-хвилинний інструктаж і видасть захисні шоломи. Він також допоможе вибрати трасу відповідно до рівня складності. Потім настане черга практики — друзі надінуть страхувальну систему, подолають маршрут і пролетять по сталевому канату вздовж озера.

Чому ми вибрали екстрим-парк HIP Park

Польоти на Zip-line здійснюються на території парку Лазаря Глоби. Він розташований в центрі Дніпра. Там знаходиться тролей і вежа пригод. Є траси різної висоти — 1,5-метрові для дітей і 2-метрові для дорослих. На кожному атракціоні працюють по кілька інструкторів, які відповідають за безпеку гостей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Карина
25 червня 2018
Впечатление очень понравилось! Повеселились и испытали себя на силу и выносливость. А полет на высоте вообще не описать словами! Море адреналина! Рекомендую всем, кто любит активный отдых!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.