Політ на Zip-line для двох

2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Вага до 100 кг. Зріст від 135 див.
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Тренер проведе екстремалам 15-хвилинний інструктаж і видасть захисні шоломи. Він також допоможе вибрати трасу відповідно до рівня складності. Потім настане черга практики — друзі надінуть страхувальну систему, подолають маршрут і пролетять по сталевому канату вздовж озера.

Чому ми вибрали екстрим-парк HIP Park

Польоти на Zip-line здійснюються на території парку Лазаря Глоби. Він розташований в центрі Дніпра. Там знаходиться тролей і вежа пригод. Є траси різної висоти — 1,5-метрові для дітей і 2-метрові для дорослих. На кожному атракціоні працюють по кілька інструкторів, які відповідають за безпеку гостей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Карина
25 июня 2018
Впечатление очень понравилось! Повеселились и испытали себя на силу и выносливость. А полет на высоте вообще не описать словами! Море адреналина! Рекомендую всем, кто любит активный отдых!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки