Політ на Zip-line

1 людина
1 маршрут
Залежить від погоди
Вага до 100 кг. Зріст від 135 см
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Спочатку тренер розповість про правила техніки безпеки. Потім видасть шолом і допоможе закріпити страхувальну систему. Гість вибере маршрут в залежності від рівня складності. Після подолання будь-якої з трас любитель екстриму пролетить над озером.

Чому ми вибрали екстрим-парк HIP Park

Локація з атракціоном знаходиться в самому центрі міста на території парку Лазаря Глоби. Для маленьких дітей є траси висотою близько 1,5 м, для старших дітей і дорослих — 3 м. Безпеку гарантують інструктори, які постійно перебувають на території екстрим-парку. Також тут розташована вежа пригод і тролей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Карина
25 июня 2018
Впечатление очень понравилось! Повеселились и испытали себя на силу и выносливость. А полет на высоте вообще не описать словами! Море адреналина! Рекомендую всем, кто любит активный отдых!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки