Подаруйте політ на Zip-line!

подарували вже 201 рази
1 людина
1 маршрут
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
від 135 см
до 100 кг
Форма одягу – спортивна
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Спочатку тренер розповість про правила техніки безпеки. Потім видасть шолом і допоможе закріпити страхувальну систему. Гість вибере маршрут в залежності від рівня складності. Після подолання будь-якої з трас любитель екстриму пролетить над озером.

Чому ми вибрали екстрим-парк HIP Park

Локація з атракціоном знаходиться в самому центрі міста на території парку Лазаря Глоби. Для маленьких дітей є траси висотою близько 1,5 м, для старших дітей і дорослих — 3 м. Безпеку гарантують інструктори, які постійно перебувають на території екстрим-парку. Також тут розташована вежа пригод і тролей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Карина
25 червня 2018
Впечатление очень понравилось! Повеселились и испытали себя на силу и выносливость. А полет на высоте вообще не описать словами! Море адреналина! Рекомендую всем, кто любит активный отдых!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.