102449
 

Подаруй пошиття авторської вишиванки!

Пошив чоловічої, жіночої або дитячої авторської вишиванки — можливість отримати дизайнерську сорочку, яка буде виконана з урахуванням особливостей статури та особистих побажань. Близько 30% вишиванки буде вкрите машинним візерунком, який візуально не відрізнити від ручної роботи. Можна замовити пошив дизайнерської сорочки або придбати готову. детальніше...

1 люд. 3 тижня Використати до 31.10.2018
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 раз
1 людина
3 тижня
Доступно з 1 року
Використати до 31.10.2018

Пошив авторської вишиванки — що це?

Щасливчик отримає професійну консультацію дизайнера та зможе замовити пошив дитячої, жіночої або чоловічої сорочки відповідно до своїх побажань. Можливий варіант як покупки готової вишиванки, так і виготовлення нової. Термін пошиву в середньому становить близько 3 тижнів.

Як все відбувається?

Щасливчик за попередньою домовленістю зустрінеться з дизайнером в ательє TATIANA Shchurova, де зможе ознайомитися з ескізами минулих та нових колекцій. Фасон, колір, тканину, малюнок та вид вишивки — те, що варто оговорити заздалегідь. Дизайнер проконсультує та допоможе визначитися з вибором, враховуючи особливості фігури, колір волосся та відтінок шкіри. При цьому декор буде займати до 30% всієї вишиванки. Термін пошиття — близько 3 тижнів.

Дизайнерська робота

Авторська вишиванка для Щасливчика буде створена з натурального матеріалу — 100% льону. Декор виконають за допомогою дизайнерської машинки хрестиком або гладдю. В основі малюнка може бути шовкова або бавовняна нитка.

Ексклюзивність вибору

Індивідуальний підхід дизайнера до виконання кожного замовлення забезпечує унікальність кожної моделі. Щасливчик може обрати будь-який варіант декорування вишиванки, наприклад, сімейний герб або ініціали.

Малюнок займає близько 30% вишиванки

Зображення на жіночій сорочці буде займати приблизно третину від усієї вишиванки, на дитячій — до 50%. Що стосується чоловічих вишиванок, є свої нюанси: для сорочок 48-52 розмірів малюнок буде займати 20%, від 54 розміру — 10% всієї поверхні. Така пропорція доречна ще й для досягнення гармонійності образу.

Місце проведення враження:

Дизайнерське – ательє TATIANA Shchurova
вул. Магдебурзького права, 3 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

17 квітня 2018
хороше обслуговування, високу якість виробу, вишиванка вийшло відмінно, вдячністю !!!

М
Мирослава
14 лютого 2017
Моему восторгу нет предела. Сегодня я наконец-то получила готовую вышиванку, которую мне пошили на заказ. Приятно, что дизайном и созданием эскиза занимался дизайнер лично. Давно хотела заказать себе вышиванку, но все откладывала. Сестра помогла мне воплотить задуманное в жизнь, подарив на День рождение сертификат.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень