102449
 

Подаруй пошиття авторської вишиванки!

Пошив чоловічої, жіночої або дитячої авторської вишиванки — можливість отримати дизайнерську сорочку, яка буде виконана з урахуванням особливостей статури та особистих побажань. Близько 30% вишиванки буде вкрите машинним візерунком, який візуально не відрізнити від ручної роботи. Можна замовити пошив дизайнерської сорочки або придбати готову. детальніше...

1 люд. 3 тижня Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 9 раз
1 людина
3 тижня
Доступно з 1 року
Використати до 31.03.2019

Пошив авторської вишиванки — що це?

Щасливчик отримає професійну консультацію дизайнера та зможе замовити пошив дитячої, жіночої або чоловічої сорочки відповідно до своїх побажань. Можливий варіант як покупки готової вишиванки, так і виготовлення нової. Термін пошиву в середньому становить близько 3 тижнів.

Як все відбувається?

Щасливчик за попередньою домовленістю зустрінеться з дизайнером в ательє TATIANA Shchurova, де зможе ознайомитися з ескізами минулих та нових колекцій. Фасон, колір, тканину, малюнок та вид вишивки — те, що варто оговорити заздалегідь. Дизайнер проконсультує та допоможе визначитися з вибором, враховуючи особливості фігури, колір волосся та відтінок шкіри. При цьому декор буде займати до 30% всієї вишиванки. Термін пошиття — близько 3 тижнів.

Дизайнерська робота

Авторська вишиванка для Щасливчика буде створена з натурального матеріалу — 100% льону. Декор виконають за допомогою дизайнерської машинки хрестиком або гладдю. В основі малюнка може бути шовкова або бавовняна нитка.

Ексклюзивність вибору

Індивідуальний підхід дизайнера до виконання кожного замовлення забезпечує унікальність кожної моделі. Щасливчик може обрати будь-який варіант декорування вишиванки, наприклад, сімейний герб або ініціали.

Малюнок займає близько 30% вишиванки

Зображення на жіночій сорочці буде займати приблизно третину від усієї вишиванки, на дитячій — до 50%. Що стосується чоловічих вишиванок, є свої нюанси: для сорочок 48-52 розмірів малюнок буде займати 20%, від 54 розміру — 10% всієї поверхні. Така пропорція доречна ще й для досягнення гармонійності образу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Дизайнерське – ательє TATIANA Shchurova
вул. Магдебурзького права, 3 Показати на мапі

2 відгуки

17 квітня 2018
хороше обслуговування, високу якість виробу, вишиванка вийшло відмінно, вдячністю !!!

М
Мирослава
14 лютого 2017
Моему восторгу нет предела. Сегодня я наконец-то получила готовую вышиванку, которую мне пошили на заказ. Приятно, что дизайном и созданием эскиза занимался дизайнер лично. Давно хотела заказать себе вышиванку, но все откладывала. Сестра помогла мне воплотить задуманное в жизнь, подарив на День рождение сертификат.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень