Подаруйте пошиття авторської вишиванки!

подарували вже 15 рази
5000 грн 1 люд. 3 тижні
1 людина
3 тижні
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

У розпорядженні клієнта опиниться каталог, де представлені моделі минулих і нових колекцій. Він зможе вибрати фасон і орнамент, а також гаму кольорів і тканину. За необхідності майстер підкаже оптимальний варіант і зніме мірки, а потім перейде до роботи. Вишиванку пошиють із льону. Термін виготовлення — близько 3 тижнів. Чоловічу сорочку покриють візерунками на 10-30%, жіночу — на 30%, дитячу — на 50%.

Чому ми вибрали дизайнерське ательє TATIANA Shchurova

Бренд був створений 5 років тому. Майстри шиють сорочки з натуральних тканин і прикрашають їх вишивкою хрестиком або гладдю. В основі малюнка може бути шовкова або бавовняна нитка. За бажанням клієнт може вибрати вже готовий виріб, представлений у майстерні. Ательє працює без вихідних.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Тариф
17 квітня 2018
http://ok.ru/profile/187767256070
хороше обслуговування, високу якість виробу, вишиванка вийшло відмінно, вдячністю !!!
Мирослава
14 лютого 2017
Моему восторгу нет предела. Сегодня я наконец-то получила готовую вышиванку, которую мне пошили на заказ. Приятно, что дизайном и созданием эскиза занимался дизайнер лично. Давно хотела заказать себе вышиванку, но все откладывала. Сестра помогла мне воплотить задуманное в жизнь, подарив на День рождение сертификат.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.