Подаруйте післявесільну фотосесію!

2 людини
до 4 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Молодята приїдуть у студію, де їх зустріне стиліст. Він зробить нареченій легку укладку і макіяж, який підкреслить природну красу. Потім почнеться зйомка. За час фотосесії пара зможе приміряти декілька образів — від весільних до повсякденних. Протягом 7 днів подружжя отримає фото в базовій обробці. 20 знімків пройдуть професійну ретуш — на це знадобиться ще тиждень. Кращі кадри потраплять до фотокниги на 10 сторінок.

Чому ми вибрали фотостудію Rock Princess

Локація розташована в центрі міста. У розпорядженні молодят опиняться два тематичні зали з різними декораціями. За бажанням можна скористатися реквізитом, який є в студії, або взяти пам'ятні речі з собою. Фотограф прислухається до всіх побажань пари.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Елизавета
8 серпня 2018
Лучшая наша фотосессия с мужем) свадьба была год назад, но у нас остались наряды. Друзья подарили сертификат, и мы сделали очень крутой тематический фотосет) хотели сделать в хоррор-стиле, фотограф это поддержал) все прошло супер)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.