Подаруйте прогулянку на круїзерах для двох!

подарували вже 444 рази
500 грн 2 люд. 1 день
2 людини
1 день
Залежить від погоди
Доступно з 15 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Велопрогулянка по Дніпру в компанії друга на двох круїзерах. Велосипеди цього типу спеціально створені для комфортного пересування по місту. Маршрут пересування не обмежений. У пункті прокату необхідно залишити заставу: документ, що посвідчуує особу, та 500 грн. Після цього велосипеди опиняться в розпорядженні пари до кінця дня.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

Служба оренди знаходиться в парку Лазаря Глоби. Сюди зручно дістатися на громадському транспорті. У центрі прокату є більше ніж 20 велосипедів відомих марок. Байки виробляють в Україні, Чехії, Нової Зеландії та інших країнах.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Иван
21 серпня 2018
https://www.facebook.com/100006955666283
Мне подарили такую возможность на мой ДР. А почему бы и нет!? Забронировал, менеджер перезвонил и все уточнил. Приехали в назначенный день и в назначенное время. Скажу сразу, я просто ненавижу не пунктуальных людей и был готов уже к тому, что ребята опоздают. Но пришли вовремя, сверили данные, выдали транспорт и мы погнали. Накатались от души)))) Любимая просто на седьмом небе. Так что советую попробовать!!!
Анастасия
14 червня 2018
Парень хотел сделать мне сюрприз, и подарил сертификат на прогулку на круизерах! Покатались с ним вместе ) Было очень прикольно!) Теперь хочу себе круизер!)
Инна
13 вересня 2017
Муж подарил "Впечатление" на День рождения. Эмоций было миллион, хоть и впечатление одно. Провели выходные просто замечательно. Катались весь день, проехали 40км., даже не заметили как прошёл день. Спасибо, Bodo за ваши идеи и впечатления.
Анастасия
2 березня 2017
https://www.facebook.com/profile.php?id=100012567377910&ref=bookmarks
Дарила парню на год отношений два впечатления на выбор : велопрогулка на круизерах и велопрогулка в тандеме. Остановились на круизерах. Столкнулись с небольшой проблемой, покупала сертификат в первых числах октября, никто не предупредил, что сезон уже окончен,начало в апреле,а сертификат действует до конца марта.Но вежливый персонал BODO любезно предоставили нам возможность все таки воспользоваться данной услугой, когда откроется сезон. Так что ждем и надеемся на самые положительные впечатления! Потому как с помощью коробки получилось преобразить подарок в еще более крутой : положила в нее конфеты, которые сама обернула этикетками с приятными словами) Спасибо,BODO, что вы есть!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.