101702
 

Подаруй прогулянку на коні!

Знайомство з азами верхової їзди в поєднанні з прогулянкою на свіжому повітрі вздовж мальовничої долини. Інструктор підбере коня, навчить правильно поводитися з твариною й буде поруч усі 60 хвилин. Тому покататися може навіть новачок, який ніколи до цього не сидів у сідлі. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на коні — що це?

Короткий екскурс в основи верхової їзди та катання під наглядом уважного тренера, який допоможе знайти спільну мову з твариною. Також він покаже, як виглядає правильна посадка й навчить утримувати баланс у сідлі. Променад відбудеться під відкритим небом за заздалегідь складеним маршрутом.

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться з кіньми на території кінного клубу «Алюр», де тренер розповість про техніку безпеки. Він навчить тримати поставу й управляти вуздою. Кілька хвилин навчання — і наїзник у супроводі професіонала вирушить на прогулянку в долину неподалік, де буде милуватися природою та насолоджуватися свіжим повітрям.

Безпечно та комфортно

Інструктор підбере Щасливчику спокійного й поступливого коня й буде спостерігати за їх спілкуванням протягом усього заняття. З ним будуть працювати досвідчені жокеї, які доступно пояснять правила безпеки дорослому й дитині. Тому кататися можуть наїзники будь-якого віку.

Індивідуальний підбір коня

У стайнях клубу представлені різні породи й масті: українська верхова, орловська рисиста, арабська. Є веселий шетлендский поні — улюбленець дітей! Тренер допоможе знайти підхід до будь-якого коня, докладно розповість про його характер та особливості породи.

Прогулянка відкритою місцевістю

Наїзникові не доведеться кататися колом, оскільки він буде гуляти поза тренувальним майданчиком — в околицях кінного клубу. Тому Щасливчик відчує всю принадність спілкування з розумними й добрими тваринами в природних умовах.

Місце проведення враження:

Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

91 відгук

К
Константин
20 травня 2018
Все прошло отлично. Качественный инструктаж, хороший общительный инструктор, первый раз сидя на лошади чувствовали себя абсолютно уверенно и в конце даже разрешили самостоятельно покататься. Животные чистые и ухоженные, у нас были 2 лошадки Верховина и Берта, очень покладистые и не норовистые! В общем, 5++ !

В
Вероника
18 травня 2018
Огромное спасибо за организацию впечатления, прогулка на лошади была невероятно приятным событием!

Д
Динара
24 квітня 2018
Работа содрудников отличная! Большое спасибо менеджеру Ивану в мост-сити, за помощь, И проделанную работу!

Э
Эя
3 квітня 2018
Впечатления потрясающие! Прогулка по холмам пощекотала нервы, я бы сама никогда не полезла) Красивейшая природа. Отдохнула всей душой! Инструктор завлекла уже на лето, когда все поля в цветах, есть возможность пойти на реку. В общем, если нужен отдых - то прогулка верхом на природе - самое лучшее время провождения! Спасибо огромное! P.S. Ездила на Верховина. Красивая, послушная кобыла)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень