Подаруй прогулянку на коні!

подарували вже 2 217 разів
1 людина
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачка зустріне тренер, який розповість про правила безпеки і підбере йому коня. Наставник навчить тримати поставу і балансувати в сідлі. Потім наїзник вирушить на прогулянку на свіжому повітрі вздовж долини. Кінь піде спокійним кроком. Тренер буде весь час супроводжувати новачка.

Чому ми вибрали кінний клуб «Алюр»

Заняття проводить професійний інструктор, він допоможе знайти підхід до коня, докладно розповість про його характер і особливості. У клубі є скакуни різних порід, а також поні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

101 відгук

Екатерина
19 вересня 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.
Vladimir
6 серпня 2018
https://www.facebook.com/1369844930
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.