101702
 

Подаруй прогулянку на коні!

Знайомство з азами верхової їзди в поєднанні з прогулянкою на свіжому повітрі вздовж мальовничої долини. Інструктор підбере коня, навчить правильно поводитися з твариною й буде поруч усі 60 хвилин. Тому покататися може навіть новачок, який ніколи до цього не сидів у сідлі. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на коні — що це?

Короткий екскурс в основи верхової їзди та катання під наглядом уважного тренера, який допоможе знайти спільну мову з твариною. Також він покаже, як виглядає правильна посадка й навчить утримувати баланс у сідлі. Променад відбудеться під відкритим небом за заздалегідь складеним маршрутом.

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться з кіньми на території кінного клубу «Алюр», де тренер розповість про техніку безпеки. Він навчить тримати поставу й управляти вуздою. Кілька хвилин навчання — і наїзник у супроводі професіонала вирушить на прогулянку в долину неподалік, де буде милуватися природою та насолоджуватися свіжим повітрям.

Безпечно та комфортно

Інструктор підбере Щасливчику спокійного й поступливого коня й буде спостерігати за їх спілкуванням протягом усього заняття. З ним будуть працювати досвідчені жокеї, які доступно пояснять правила безпеки дорослому й дитині. Тому кататися можуть наїзники будь-якого віку.

Індивідуальний підбір коня

У стайнях клубу представлені різні породи й масті: українська верхова, орловська рисиста, арабська. Є веселий шетлендский поні — улюбленець дітей! Тренер допоможе знайти підхід до будь-якого коня, докладно розповість про його характер та особливості породи.

Прогулянка відкритою місцевістю

Наїзникові не доведеться кататися колом, оскільки він буде гуляти поза тренувальним майданчиком — в околицях кінного клубу. Тому Щасливчик відчує всю принадність спілкування з розумними й добрими тваринами в природних умовах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

99 відгуків

Е
Екатерина
19 вересня 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.

Т
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.

6 серпня 2018
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.

Е
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень