102446
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Півторагодинна прогулянка на конях для двох — можливість привести м'язи в тонус й отримати позитивні враження. Інструктаж дозволить навіть новачкам навчитися поводженню з кіньми, а присутність тренера є відмінною підстраховкою і гарантією безпеки. Також прогулянка верхи дозволить сповна намилуватися природою. детальніше...

2 люд. до 90 хв Використати до 31.03.2019
2 людини
до 90 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Спільна кінна прогулянка сприяє емоційному зближенню з партнером та природою. Верхова їзда корисна для відновлення душевного спокою і для організму вцілому. Часті кінні прогулянки допоможуть позбутися від проблем з опорно-руховою системою та вирівняють поставу.

Як все відбувається?

Кінна прогулянка удвох проходить в балці, звідки відкривається гарний краєвид. Перед поїздкою пара обов'язково пройде інструктаж та дізнається про те, як слід триматися у сідлі та управляти конем. Щасливчиків буде супроводжувати інструктор. Для того, щоб прогулянка верхи принесла максимум вражень, коней виведуть за межі манежу. 90-хвилинна поїздка — час з користю проведений для тіла та душевного спокою.

Грамотний інструктаж

Представники кінного клубу «Алюр» приділяють особливу увагу техніці безпеки. Тому пару Щасливчиків чекає короткий та докладний інструктаж про те, як правильно поводитися з конем, тримати вузду та вести себе в сідлі. 

Їзда верхи на природі

Прогулянка відбудеться на свіжому повітрі помірним кроком. Пара буде одночасно насолоджуватися прогулянкою на природі в мальовничій долині. Протягом всього часу за Щасливчиками буде наглядати інструктор та контролювати, щоб тварини почували себе спокійно та не прискорювали ходу.

Прогулянка тривалістю 1,5 години

Верхова їзда в спокійному темпі займає 90 хвилин, але дарує незабутні враження та позитивні емоції. Маршрут ретельно продуманий, а поїздка по колу виключена.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

100 відгуків

Е
Екатерина
19 вересня 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.

Т
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.

6 серпня 2018
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.

Е
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень