102446
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Півторагодинна прогулянка на конях для двох — можливість привести м'язи в тонус й отримати позитивні враження. Інструктаж дозволить навіть новачкам навчитися поводженню з кіньми, а присутність тренера є відмінною підстраховкою і гарантією безпеки. Також прогулянка верхи дозволить сповна намилуватися природою. детальніше...

2 люд. до 90 хв Використати до 31.07.2018
2 людини
до 90 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Спільна кінна прогулянка сприяє емоційному зближенню з партнером та природою. Верхова їзда корисна для відновлення душевного спокою і для організму вцілому. Часті кінні прогулянки допоможуть позбутися від проблем з опорно-руховою системою та вирівняють поставу.

Як все відбувається?

Кінна прогулянка удвох проходить в балці, звідки відкривається гарний краєвид. Перед поїздкою пара обов'язково пройде інструктаж та дізнається про те, як слід триматися у сідлі та управляти конем. Щасливчиків буде супроводжувати інструктор. Для того, щоб прогулянка верхи принесла максимум вражень, коней виведуть за межі манежу. 90-хвилинна поїздка — час з користю проведений для тіла та душевного спокою.

Грамотний інструктаж

Представники кінного клубу «Алюр» приділяють особливу увагу техніці безпеки. Тому пару Щасливчиків чекає короткий та докладний інструктаж про те, як правильно поводитися з конем, тримати вузду та вести себе в сідлі. 

Їзда верхи на природі

Прогулянка відбудеться на свіжому повітрі помірним кроком. Пара буде одночасно насолоджуватися прогулянкою на природі в мальовничій долині. Протягом всього часу за Щасливчиками буде наглядати інструктор та контролювати, щоб тварини почували себе спокійно та не прискорювали ходу.

Прогулянка тривалістю 1,5 години

Верхова їзда в спокійному темпі займає 90 хвилин, але дарує незабутні враження та позитивні емоції. Маршрут ретельно продуманий, а поїздка по колу виключена.

Місце проведення враження:

Кінний клуб «Алюр»
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

87 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
13 листопада 2017
Сертификат для катания на лошадях на двоих, жене подарили на работе. Прогулка на природе очень понравилась. Красивые виды вокруг. Очень приятные и профессиональные инструктора. Ребенок был в восторге от катания на пони (Мамай) и еще больше понравилось его кормить. Обязательно сделаем себе еще раз такой подарок.

А
Артур
26 жовтня 2017
Спасибо за организацию прогулки на лошадях.Каталась моя дочь с подружкой.Впечатления от встречи и катания на лошадях на самом высоком уровне.Приехали они с комплектом позитивных эмоций, и погода не подвела. Спасибо Вам, за организацию такого досуга! Поделимся со своими знакомыми.

23 жовтня 2017
Безумно понравилась прогулка на лошади, море позитивных впечатлений. Очень удобный сервис. Спасибо вам большое

М
Мария
23 жовтня 2017
Сертификат получила в подарок на День рождения. На лошадях не каталась с детства, но навыки вспомнились быстро, благодаря очень профессиональным инструкторам. Получила море удовольствия!!! Всем довольна!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень