102446
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Півторагодинна прогулянка на конях для двох — можливість привести м'язи в тонус й отримати позитивні враження. Інструктаж дозволить навіть новачкам навчитися поводженню з кіньми, а присутність тренера є відмінною підстраховкою і гарантією безпеки. Також прогулянка верхи дозволить сповна намилуватися природою. детальніше...

2 люд. до 90 хв Використати до 30.11.2018
2 людини
до 90 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Спільна кінна прогулянка сприяє емоційному зближенню з партнером та природою. Верхова їзда корисна для відновлення душевного спокою і для організму вцілому. Часті кінні прогулянки допоможуть позбутися від проблем з опорно-руховою системою та вирівняють поставу.

Як все відбувається?

Кінна прогулянка удвох проходить в балці, звідки відкривається гарний краєвид. Перед поїздкою пара обов'язково пройде інструктаж та дізнається про те, як слід триматися у сідлі та управляти конем. Щасливчиків буде супроводжувати інструктор. Для того, щоб прогулянка верхи принесла максимум вражень, коней виведуть за межі манежу. 90-хвилинна поїздка — час з користю проведений для тіла та душевного спокою.

Грамотний інструктаж

Представники кінного клубу «Алюр» приділяють особливу увагу техніці безпеки. Тому пару Щасливчиків чекає короткий та докладний інструктаж про те, як правильно поводитися з конем, тримати вузду та вести себе в сідлі. 

Їзда верхи на природі

Прогулянка відбудеться на свіжому повітрі помірним кроком. Пара буде одночасно насолоджуватися прогулянкою на природі в мальовничій долині. Протягом всього часу за Щасливчиками буде наглядати інструктор та контролювати, щоб тварини почували себе спокійно та не прискорювали ходу.

Прогулянка тривалістю 1,5 години

Верхова їзда в спокійному темпі займає 90 хвилин, але дарує незабутні враження та позитивні емоції. Маршрут ретельно продуманий, а поїздка по колу виключена.

Місце проведення враження:

Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

91 відгук

К
Константин
20 травня 2018
Все прошло отлично. Качественный инструктаж, хороший общительный инструктор, первый раз сидя на лошади чувствовали себя абсолютно уверенно и в конце даже разрешили самостоятельно покататься. Животные чистые и ухоженные, у нас были 2 лошадки Верховина и Берта, очень покладистые и не норовистые! В общем, 5++ !

В
Вероника
18 травня 2018
Огромное спасибо за организацию впечатления, прогулка на лошади была невероятно приятным событием!

Д
Динара
24 квітня 2018
Работа содрудников отличная! Большое спасибо менеджеру Ивану в мост-сити, за помощь, И проделанную работу!

Э
Эя
3 квітня 2018
Впечатления потрясающие! Прогулка по холмам пощекотала нервы, я бы сама никогда не полезла) Красивейшая природа. Отдохнула всей душой! Инструктор завлекла уже на лето, когда все поля в цветах, есть возможность пойти на реку. В общем, если нужен отдых - то прогулка верхом на природе - самое лучшее время провождения! Спасибо огромное! P.S. Ездила на Верховина. Красивая, послушная кобыла)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень