Подаруй прогулянку на конях для двох Long!

подарували вже 470 рази
2 людини
до 90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор зустріне пару, розповість про техніку безпеки та ази управління конем. Він навчить друзів правильно триматися в сідлі, після чого почнеться прогулянка. Коні будуть йти спокійним кроком. Пара насолодиться прогулянкою на природі в мальовничій долині.

Чому ми вибрали кінний клуб «Алюр»

Прогулянка проходить на відкритій місцевості вздовж полів. Верхові прогулянки підходять для дітей і дорослих будь-якого рівня підготовки. Протягом усього шляху пару буде супроводжувати інструктор.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

101 відгук

Екатерина
19 вересня 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.
Vladimir
6 серпня 2018
https://www.facebook.com/1369844930
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.