100560
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

60 хвилин катання верхи на породистих конях в околицях кінного заміського клубу. Враження розраховане на 2-х осіб і проходить на відкритій місцевості за заздалегідь спланованим маршрутом. Досвідчений інструктор буде супроводжувати пару протягом всієї прогулянки.

 
детальніше...
2 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Можливість влаштувати незвичайне, романтичне побачення або просто провести час з близькою людиною на природі, катаючись на конях. Освоїти ази верхової їзди зможуть навіть новачки. Їм допоможе індивідуальний інструктор, який навчить триматися в сідлі та буде супроводжувати в дорозі.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть кататися 60 хвилин поблизу кінного клубу «Алюр». Тренер попередньо проведе інструктаж: покаже правильну посадку, навчить керувати уздою і подавати тварині відповідні сигнали. Разом з професіоналами наїзники оберуть коней і дізнаються про особливості різних порід. За час неспішної прогулянки Щасливчики зможуть насолодитися красивим пейзажем і закріплять навички вершників-початківців .

Заміський відпочинок

Щасливчики будуть гуляти далеко від метушні та галасливого міста — в долині неподалік від кінного клубу, де можна подихати свіжим повітрям і помилуватися природою.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор заздалегідь складе маршрут прогулянки і пояснить:

  • як правильно поводитися з конем
  • вести себе в сідлі
  • впевнено тримати узду

Спокійні і навчені коні

Коні клубу «Алюр» доглянуті і досвідчені, тому Щасливчики легко з ними порозуміються. А процес спілкування з цими розумними і добрими тваринами подарує масу позитивних емоцій і гарний настрій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

99 відгуків

Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.

Т
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.

V
Vladimir
6 серпня 2018
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.

Е
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень