100560
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

60 хвилин катання верхи на породистих конях в околицях кінного заміського клубу. Враження розраховане на 2-х осіб і проходить на відкритій місцевості за заздалегідь спланованим маршрутом. Досвідчений інструктор буде супроводжувати пару протягом всієї прогулянки.

 
детальніше...
2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.10.2018
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Можливість влаштувати незвичайне, романтичне побачення або просто провести час з близькою людиною на природі, катаючись на конях. Освоїти ази верхової їзди зможуть навіть новачки. Їм допоможе індивідуальний інструктор, який навчить триматися в сідлі та буде супроводжувати в дорозі.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть кататися 60 хвилин поблизу кінного клубу «Алюр». Тренер попередньо проведе інструктаж: покаже правильну посадку, навчить керувати уздою і подавати тварині відповідні сигнали. Разом з професіоналами наїзники оберуть коней і дізнаються про особливості різних порід. За час неспішної прогулянки Щасливчики зможуть насолодитися красивим пейзажем і закріплять навички вершників-початківців .

Заміський відпочинок

Щасливчики будуть гуляти далеко від метушні та галасливого міста — в долині неподалік від кінного клубу, де можна подихати свіжим повітрям і помилуватися природою.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор заздалегідь складе маршрут прогулянки і пояснить:

  • як правильно поводитися з конем
  • вести себе в сідлі
  • впевнено тримати узду

Спокійні і навчені коні

Коні клубу «Алюр» доглянуті і досвідчені, тому Щасливчики легко з ними порозуміються. А процес спілкування з цими розумними і добрими тваринами подарує масу позитивних емоцій і гарний настрій.

Місце проведення враження:

Кінний клуб «Алюр»
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

89 відгуків реальних людей

Д
Динара
Вчора
Работа содрудников отличная! Большое спасибо менеджеру Ивану в мост-сити, за помощь, И проделанную работу!

Э
Эя
3 квітня 2018
Впечатления потрясающие! Прогулка по холмам пощекотала нервы, я бы сама никогда не полезла) Красивейшая природа. Отдохнула всей душой! Инструктор завлекла уже на лето, когда все поля в цветах, есть возможность пойти на реку. В общем, если нужен отдых - то прогулка верхом на природе - самое лучшее время провождения! Спасибо огромное! P.S. Ездила на Верховина. Красивая, послушная кобыла)

Д
Дмитрий
13 листопада 2017
Сертификат для катания на лошадях на двоих, жене подарили на работе. Прогулка на природе очень понравилась. Красивые виды вокруг. Очень приятные и профессиональные инструктора. Ребенок был в восторге от катания на пони (Мамай) и еще больше понравилось его кормить. Обязательно сделаем себе еще раз такой подарок.

А
Артур
26 жовтня 2017
Спасибо за организацию прогулки на лошадях.Каталась моя дочь с подружкой.Впечатления от встречи и катания на лошадях на самом высоком уровне.Приехали они с комплектом позитивных эмоций, и погода не подвела. Спасибо Вам, за организацию такого досуга! Поделимся со своими знакомыми.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень