Подаруй прогулянку на конях для двох!

подарували вже 2 770 разів
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 6 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Тренер проведе інструктаж: покаже правильну посадку, навчить керувати конем і триматися у сідлі. Після цього гості вирушать на прогулянку далеко від галасливого міста — в долині, де можна подихати свіжим повітрям і помилуватися природою.

Чому ми вибрали кінний клуб «Алюр»

Кататися верхи друзі будуть околицями міста, недалеко від кінного клубу. Всі коні доглянуті та спокійні. Для дітей є поні. З тваринами працюють досвідчені інструктори.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

101 відгук

Екатерина
19 сентября 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.
Татьяна
17 августа 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.
Vladimir
6 августа 2018
https://www.facebook.com/1369844930
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.
Екатерина
4 августа 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки