100560
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

60 хвилин катання верхи на породистих конях в околицях кінного заміського клубу. Враження розраховане на 2-х осіб і проходить на відкритій місцевості за заздалегідь спланованим маршрутом. Досвідчений інструктор буде супроводжувати пару протягом всієї прогулянки.

 
детальніше...
2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.01.2019
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.01.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Можливість влаштувати незвичайне, романтичне побачення або просто провести час з близькою людиною на природі, катаючись на конях. Освоїти ази верхової їзди зможуть навіть новачки. Їм допоможе індивідуальний інструктор, який навчить триматися в сідлі та буде супроводжувати в дорозі.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть кататися 60 хвилин поблизу кінного клубу «Алюр». Тренер попередньо проведе інструктаж: покаже правильну посадку, навчить керувати уздою і подавати тварині відповідні сигнали. Разом з професіоналами наїзники оберуть коней і дізнаються про особливості різних порід. За час неспішної прогулянки Щасливчики зможуть насолодитися красивим пейзажем і закріплять навички вершників-початківців .

Заміський відпочинок

Щасливчики будуть гуляти далеко від метушні та галасливого міста — в долині неподалік від кінного клубу, де можна подихати свіжим повітрям і помилуватися природою.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор заздалегідь складе маршрут прогулянки і пояснить:

  • як правильно поводитися з конем
  • вести себе в сідлі
  • впевнено тримати узду

Спокійні і навчені коні

Коні клубу «Алюр» доглянуті і досвідчені, тому Щасливчики легко з ними порозуміються. А процес спілкування з цими розумними і добрими тваринами подарує масу позитивних емоцій і гарний настрій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

95 відгуків

О
Ольга
11 липня 2018
Сертификат подарила коллега на Новый Год. После долгих раздумий из нескольких вариантов впечатлений выбрала прогулку на лошадях. Прогулка началась с инструктажа, потом мы отправились в живописную балку. Лошадь и всадника сопровождает инструктор. Лошадки ухоженные, спокойные. Очень понравилось место, спасибо клубу "Аллюр" и Бодо за яркие эмоции ;)

10 липня 2018
Спробувати поїздити верхи - була одна з моїх мрій, виконання якої мені подарували на новий рік. Конний клуб зустрів привітно, персонал все детально розказував про кожний крок, який ми мусили робити. Прогулянка відбулась прекрасно!

4 липня 2018
Подарок сделали коллеги мужчины к 8 марта. Я всё не могла выбрать время, к июню месяцу созрела, скорее пыталась использовать сертификат чтоб не пропал... Выбрала прогулку на лошади, как в детстве мечтала... Я не ожидала что всё будет настолько прекрасно!!! Сначала испугалась высоты, даже думала чтоб быстрее всё закончилось, но потом... Когда я перестала бояться лошади, а она меня)))...
Подарок сделали коллеги мужчины к 8 марта. Я всё не могла выбрать время, к июню месяцу созрела, скорее пыталась использовать сертификат чтоб не пропал... Выбрала прогулку на лошади, как в детстве мечтала... Я не ожидала что всё будет настолько прекрасно!!! Сначала испугалась высоты, даже думала чтоб быстрее всё закончилось, но потом... Когда я перестала бояться лошади, а она меня))), почувствовалось всё её величие!!! Это непередаваемое ощущение когда вы заодно, преодолеваете подъёмы и спуски, и при этом от инструктора узнаёте об этих прекрасных животных!!! Организовано всё отлично, рекомендую!!!

М
Марина
2 липня 2018
Давно мечтала о конной прогулке, и тут мужу на День рождения подарили сертификат. Нам очень понравилось - спокойные, красивые лошади, подробный инструктаж, внимательный тренер, живописное место. Большой плюс, что лошадь не ведут в поводу, а просто страхуют - управляет все равно всадник. Спасибо "Аллюру" и Бодо за прекрасное впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень