102445
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Емоційний заряд та фізична бадьорість — гарантований результат 60-хвилинної верхової їзди. Кінна прогулянка проходить після проведення інструктажу. Компанія з 4-х друзів може одночасно насолоджуватися поїздкою верхи. Безпеку забезпечує інструктор, який контролює помірний ритм та веде його по унікальному маршруту в долині. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.08.2018
4 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.08.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Верхова їзда для компанії — можливість одночасної кінної прогулянки, яка допоможе відволіктися від буденних проблем та зблизитися з природою. Кінні прогулянки сприяють поліпшенню фізичного стану та є запорукою гарного настрою. Тим, хто має порушення опорно-рухової системи, буде особливо корисна іпотерапія. Регулярні кінні прогулянки дозволяють вирівняти поставу.

Як все відбувається?

Щасливчики забронюють зручний час для спільної прогулянки. По приїзду в кінний клуб їх зустріне адміністратор, який проведе компанію до тренера. Після короткого інструктажу про те, як слід сидіти на коні, Щасливчик з друзями можуть приступати до кінної прогулянки, яка буде проходити помірним кроком. Представник клубу буде супроводжувати компанію для спокійної та безпечної подорожі. Прогулянка проходить в красивій та затишній долині, триває вона до 60 хвилин за унікальним маршрутом.

Навчання та короткий інструктаж

Прогулянка верхи проходить після коротких та узагальнюючих правил. Інструктаж не потребує багато часу, але забезпечить впевненість: під час поїздки компанії розкажуть як правильно триматися в сідлі, тримати вузду та знаходити «контакт» з конем.

Безпечна та корисна прогулянка

Представник кінного клубу «Алюр» супроводжує друзів у годинному маршруті в долині. Інструктор стежить за правильним кроком та поведінкою коней. Верхова їзда надає тонізуючу дію на весь організм та приносить масу позитивних емоцій.

Прогулянка за межами манежу

Неспішна прогулянка проходить по заздалегідь продуманому маршруту, а не по колу в манежі. Щасливчики одночасно беруть участь у прогулянці, що робить поїздку ще цікавішою.

Місце проведення враження:

Кінний клуб «Алюр»
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

87 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
13 листопада 2017
Сертификат для катания на лошадях на двоих, жене подарили на работе. Прогулка на природе очень понравилась. Красивые виды вокруг. Очень приятные и профессиональные инструктора. Ребенок был в восторге от катания на пони (Мамай) и еще больше понравилось его кормить. Обязательно сделаем себе еще раз такой подарок.

А
Артур
26 жовтня 2017
Спасибо за организацию прогулки на лошадях.Каталась моя дочь с подружкой.Впечатления от встречи и катания на лошадях на самом высоком уровне.Приехали они с комплектом позитивных эмоций, и погода не подвела. Спасибо Вам, за организацию такого досуга! Поделимся со своими знакомыми.

23 жовтня 2017
Безумно понравилась прогулка на лошади, море позитивных впечатлений. Очень удобный сервис. Спасибо вам большое

М
Мария
23 жовтня 2017
Сертификат получила в подарок на День рождения. На лошадях не каталась с детства, но навыки вспомнились быстро, благодаря очень профессиональным инструкторам. Получила море удовольствия!!! Всем довольна!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень