102445
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Емоційний заряд та фізична бадьорість — гарантований результат 60-хвилинної верхової їзди. Кінна прогулянка проходить після проведення інструктажу. Компанія з 4-х друзів може одночасно насолоджуватися поїздкою верхи. Безпеку забезпечує інструктор, який контролює помірний ритм та веде його по унікальному маршруту в долині. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Верхова їзда для компанії — можливість одночасної кінної прогулянки, яка допоможе відволіктися від буденних проблем та зблизитися з природою. Кінні прогулянки сприяють поліпшенню фізичного стану та є запорукою гарного настрою. Тим, хто має порушення опорно-рухової системи, буде особливо корисна іпотерапія. Регулярні кінні прогулянки дозволяють вирівняти поставу.

Як все відбувається?

Щасливчики забронюють зручний час для спільної прогулянки. По приїзду в кінний клуб їх зустріне адміністратор, який проведе компанію до тренера. Після короткого інструктажу про те, як слід сидіти на коні, Щасливчик з друзями можуть приступати до кінної прогулянки, яка буде проходити помірним кроком. Представник клубу буде супроводжувати компанію для спокійної та безпечної подорожі. Прогулянка проходить в красивій та затишній долині, триває вона до 60 хвилин за унікальним маршрутом.

Навчання та короткий інструктаж

Прогулянка верхи проходить після коротких та узагальнюючих правил. Інструктаж не потребує багато часу, але забезпечить впевненість: під час поїздки компанії розкажуть як правильно триматися в сідлі, тримати вузду та знаходити «контакт» з конем.

Безпечна та корисна прогулянка

Представник кінного клубу «Алюр» супроводжує друзів у годинному маршруті в долині. Інструктор стежить за правильним кроком та поведінкою коней. Верхова їзда надає тонізуючу дію на весь організм та приносить масу позитивних емоцій.

Прогулянка за межами манежу

Неспішна прогулянка проходить по заздалегідь продуманому маршруту, а не по колу в манежі. Щасливчики одночасно беруть участь у прогулянці, що робить поїздку ще цікавішою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

100 відгуків

Е
Екатерина
19 вересня 2018
Прогулка на лошадях понравилась. Лошадки красивые и ухоженные. Инструктора за время прогулки рассказали о лошадях.

Т
Татьяна
17 серпня 2018
Сертификат мне подарила невестка и я осталась довольна. Обожаю лошадей. Лошади такие милые все.Впечатления удались. Благодарю! Рекомендую.

6 серпня 2018
Коллеги подарили сертификат на День рождение. Было выбрано впечатление: прогулка на лошадях на двоих. Все прошло отлично. Рекомендую.

Е
Екатерина
4 серпня 2018
Впечатления подарила подруга ещё зимой на день рождения, но все никак не получалось использовать. И вот уже , когда истекал срок, наконец получилось выбраться. Это было потрасяюще: замечательные лошадки, приветливый персонал, красивыйвид балки, ггде проходит прогулка. Пока катались несколько раз останавливались для фото на память.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень