102445
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Емоційний заряд та фізична бадьорість — гарантований результат 60-хвилинної верхової їзди. Кінна прогулянка проходить після проведення інструктажу. Компанія з 4-х друзів може одночасно насолоджуватися поїздкою верхи. Безпеку забезпечує інструктор, який контролює помірний ритм та веде його по унікальному маршруту в долині. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.12.2018
4 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2018

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Верхова їзда для компанії — можливість одночасної кінної прогулянки, яка допоможе відволіктися від буденних проблем та зблизитися з природою. Кінні прогулянки сприяють поліпшенню фізичного стану та є запорукою гарного настрою. Тим, хто має порушення опорно-рухової системи, буде особливо корисна іпотерапія. Регулярні кінні прогулянки дозволяють вирівняти поставу.

Як все відбувається?

Щасливчики забронюють зручний час для спільної прогулянки. По приїзду в кінний клуб їх зустріне адміністратор, який проведе компанію до тренера. Після короткого інструктажу про те, як слід сидіти на коні, Щасливчик з друзями можуть приступати до кінної прогулянки, яка буде проходити помірним кроком. Представник клубу буде супроводжувати компанію для спокійної та безпечної подорожі. Прогулянка проходить в красивій та затишній долині, триває вона до 60 хвилин за унікальним маршрутом.

Навчання та короткий інструктаж

Прогулянка верхи проходить після коротких та узагальнюючих правил. Інструктаж не потребує багато часу, але забезпечить впевненість: під час поїздки компанії розкажуть як правильно триматися в сідлі, тримати вузду та знаходити «контакт» з конем.

Безпечна та корисна прогулянка

Представник кінного клубу «Алюр» супроводжує друзів у годинному маршруті в долині. Інструктор стежить за правильним кроком та поведінкою коней. Верхова їзда надає тонізуючу дію на весь організм та приносить масу позитивних емоцій.

Прогулянка за межами манежу

Неспішна прогулянка проходить по заздалегідь продуманому маршруту, а не по колу в манежі. Щасливчики одночасно беруть участь у прогулянці, що робить поїздку ще цікавішою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Алюр - Кінний клуб
ЖМ Ігрень, вул. Богородецкая, 90 Показати на мапі

91 відгук

К
Константин
20 травня 2018
Все прошло отлично. Качественный инструктаж, хороший общительный инструктор, первый раз сидя на лошади чувствовали себя абсолютно уверенно и в конце даже разрешили самостоятельно покататься. Животные чистые и ухоженные, у нас были 2 лошадки Верховина и Берта, очень покладистые и не норовистые! В общем, 5++ !

18 травня 2018
Огромное спасибо за организацию впечатления, прогулка на лошади была невероятно приятным событием!

Д
Динара
24 квітня 2018
Работа содрудников отличная! Большое спасибо менеджеру Ивану в мост-сити, за помощь, И проделанную работу!

Э
Эя
3 квітня 2018
Впечатления потрясающие! Прогулка по холмам пощекотала нервы, я бы сама никогда не полезла) Красивейшая природа. Отдохнула всей душой! Инструктор завлекла уже на лето, когда все поля в цветах, есть возможность пойти на реку. В общем, если нужен отдых - то прогулка верхом на природе - самое лучшее время провождения! Спасибо огромное! P.S. Ездила на Верховина. Красивая, послушная кобыла)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень