Подаруйте майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

подарували вже 867 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На друзів чекає індивідуальне заняття з інструктором, яке почнеться з невеликої розминки. Потім спортсмени перейдуть до практики. Під керівництвом тренера вони навчаться утримувати баланс, правильно приземлятися та виконувати нескладні трюки.

Чому ми вибрали центр «Батутія»

У центрі є спеціальні батути та досить глибока поролонова яма. Відвідувачі можуть скористатися роздягальнями та душовими кабінами. «Батутія» відкрита для гостей з понеділка по неділю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Оксана
30 листопада 2018
https://www.facebook.com/100002127855328
Сходили с другом на прыжки - было в меру сложно , весело и здорово! Вежливый администратор и доступно объясняющий инструктор! Отличный вариант времяпровождения!
Юлия
22 травня 2018
Была на выходных в "Батутии", приветливый персонал, замечательный инструктор, который всё доступно объяснял, всё прошло замечательно. Обязательно вернусь ещё в этот Центр и приглашу своих друзей, ещё интересно предложение в День Рождение, для именинника и его друзей. Рекомендую!!!
Раиса
12 квітня 2018
Добрый вечер! В вашем центре были впервые. Дочке на день рождения подарили сертификат. Впечатления на высшем уровне, инструкторы внимательны и девушка на рецепции очень приветливая. Спасибо вам за всё. Приедем к вам ещё.
Оксана
3 березня 2018
https://www.facebook.com/100022122381563
Моя дочь получила массу приятных впечатлений от прыжков на батуте! Были в первый раз. Очень важно, что с ней всё время работал инструктор и объяснял как правильно формировать тело при прыжке. Осталась в восторге и мечтает пойти в батутию снова.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.