Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

подарували вже 735 разів
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На друзів очікує індивідуальне заняття з інструктором, яке почнеться з невеликої розминки. Потім спортсмени перейдуть до практики. Під керівництвом тренера вони навчаться утримувати баланс, правильно приземлятися та виконувати нескладні трюки.

Чому ми вибрали центр «Батутія»

У центрі є спеціальні батути Eurotramp і досить глибока поролонова яма. Відвідувачі можуть скористатися роздягальнями та душовими кабінами. «Батутія» відкрита для гостей з понеділка по неділю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Юлия
22 мая 2018
Была на выходных в "Батутии", приветливый персонал, замечательный инструктор, который всё доступно объяснял, всё прошло замечательно. Обязательно вернусь ещё в этот Центр и приглашу своих друзей, ещё интересно предложение в День Рождение, для именинника и его друзей. Рекомендую!!!
Раиса
12 апреля 2018
Добрый вечер! В вашем центре были впервые. Дочке на день рождения подарили сертификат. Впечатления на высшем уровне, инструкторы внимательны и девушка на рецепции очень приветливая. Спасибо вам за всё. Приедем к вам ещё.
Оксана
3 марта 2018
https://www.facebook.com/100022122381563
Моя дочь получила массу приятных впечатлений от прыжков на батуте! Были в первый раз. Очень важно, что с ней всё время работал инструктор и объяснял как правильно формировать тело при прыжке. Осталась в восторге и мечтает пойти в батутию снова.
Юлия
3 декабря 2017
Сертификат подарили на день рождения, и несмотря на то, что мы далеко не дети - было очень весело! Можете посмотреть наше видео -https://youtu.be/cap2sOc5ZjI

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки