102357
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на просторих батутах! Передбачений персональний супровід тренера, який спеціально розробить програму веселого заняття й навчить легким акробатичним трюкам. Урок складається з короткої 10-хвилинної розминки і 50-ти хвилин стрибків.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.08.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 360 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2018

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча можливість пострибати на батутах на території сучасної батутной арени. Заняття проведе професійний тренер. Він продемонструє правильну техніку стрибків, навчить простим трюкам, які під силу навіть новачкові.

Як все відбувається?

Місце тренування — перша в Дніпропетровську батутна арена для ігор і розваг «Батутия». Щасливчик приїде на місце, де познайомиться зі своїм тренером. Спочатку потрібно приділити час невеликій розминці, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика й складе індивідуальну програму занять: від простих  стрибків до більш складних трюків. Щоб уникнути надмірного навантаження урок розбивається на декілька підходів, по 5-7 хвилин кожен. Тривалість тренування — 1 година.

Сучасні батути

На тренувальних майданчиках «Батутия» представлені надійні батути, а також м'які гімнастичні мати для розминки. Завдяки міцності конструкцій і професіоналізму персоналу, можна повною мірою відчути ейфорію від стрибків, не турбуючись про технічні моменти й безпеку.

Індивідуальне заняття

На Щасливчика чекає знайомство з інструктором зі стрибків на батуті. В залежності від рівня фізичної підготовки тренер навчить правильної техніки виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За 1 годину тренування можна навчитися:

  • утримувати рівновагу
  • правильно відштовхуватися і приземлятися
  • виконувати прості трюки

Місце проведення враження:

Батутия
проспект Олександра Поля, 104а Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

О
Оксана
3 березня 2018
Моя дочь получила массу приятных впечатлений от прыжков на батуте! Были в первый раз. Очень важно, что с ней всё время работал инструктор и объяснял как правильно формировать тело при прыжке. Осталась в восторге и мечтает пойти в батутию снова.

Ю
Юлия
3 грудня 2017
Сертификат подарили на день рождения, и несмотря на то, что мы далеко не дети - было очень весело! Можете посмотреть наше видео -https://youtu.be/cap2sOc5ZjI

В
Владимир
20 листопада 2017
На впечатление пошли два ребенка 12 и 6 лет. Остались очень довольны. Разноуровневый отдых - взрослым тоже должно быть интересно... Спасибо за впечатление

Т
Татьяна
7 листопада 2017
Подарочный сертификат с различными впечатлениями был подарен на день защиты детей, моей шестилетней дочери. Среди всех впечатлений мы выбрали прыжки на батуте, так как спокойное времяпровождение не подходит для моей энергичной девочки. Все очень понравилось: начиная от момента регистрации сертификата и согласования времени посещения до самого сеанса прыжков на батуте. Тренер, просто молодец, к...
Подарочный сертификат с различными впечатлениями был подарен на день защиты детей, моей шестилетней дочери. Среди всех впечатлений мы выбрали прыжки на батуте, так как спокойное времяпровождение не подходит для моей энергичной девочки. Все очень понравилось: начиная от момента регистрации сертификата и согласования времени посещения до самого сеанса прыжков на батуте. Тренер, просто молодец, к сожалению не спросила его имени. Но человек не просто хотел научить моего ребенка приемам прыжков на батуте, а "заразить" ее этим видам спорта. Он сам "драйвовал" от этого и пытался передать это чувство ей: если дочка уставала и садилась передохнуть, то он показывал ей как можно прыгать на батуте с использованием переворотов и кувырков; если она просто не хотела прыгать (все таки 1 час для 6-ти летнего ребенка одного занятия - это утомительно), он переключал ее внимание на игры - дурачился вместе с ней. И дочка и я остались очень довольны. Спасибо всем.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень