102357
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на просторих батутах! Передбачений персональний супровід тренера, який спеціально розробить програму веселого заняття й навчить легким акробатичним трюкам. Урок складається з короткої 10-хвилинної розминки і 50-ти хвилин стрибків.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 080 раз
1 чоловік
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча можливість пострибати на батутах на території сучасної батутной арени. Заняття проведе професійний тренер. Він продемонструє правильну техніку стрибків, навчить простим трюкам, які під силу навіть новачкові.

Як все відбувається?

Місце тренування — перша в Дніпропетровську батутна арена для ігор і розваг «Батутия». Щасливчик приїде на місце, де познайомиться зі своїм тренером. Спочатку потрібно приділити час невеликій розминці, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика й складе індивідуальну програму занять: від простих  стрибків до більш складних трюків. Щоб уникнути надмірного навантаження урок розбивається на декілька підходів, по 5-7 хвилин кожен. Тривалість тренування — 1 година.

Сучасні батути

На тренувальних майданчиках «Батутия» представлені надійні батути, а також м'які гімнастичні мати для розминки. Завдяки міцності конструкцій і професіоналізму персоналу, можна повною мірою відчути ейфорію від стрибків, не турбуючись про технічні моменти й безпеку.

Індивідуальне заняття

На Щасливчика чекає знайомство з інструктором зі стрибків на батуті. В залежності від рівня фізичної підготовки тренер навчить правильної техніки виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За 1 годину тренування можна навчитися:

  • утримувати рівновагу
  • правильно відштовхуватися і приземлятися
  • виконувати прості трюки

Місце проведення враження:

Батутия
проспект Олександра Поля, 104а Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

11 серпня 2017
Это впечатления мы с мужем получили в подарок. Замечательно! Остались очень довольны! Сплошной позитив! Все отлично организованно, тренеры - молодцы. Спасибо большое Батутии и Бодо! Процветания Вам!

Ю
Юлия
30 червня 2017
Спасибо за прекрасно проведённое время! Детям очень понравилось. Обслуживание на высшем уровне.

А
Анна
7 червня 2017
Нам в подарок на День защиты детей, от компании, в которой я работаю достался подарочный сертификат с различными впечатлениями. Мы выбрали прыжки на батуте для сына и не ошиблись! Время прекрасно провел не только ребенок, но и папа, который был с ним!) Спасибо огромное коллективу "Бодо" и "Батутии" за прекрасный сервис. Очень понравились инструкторы, которые обучали деток разным точкам на...
Нам в подарок на День защиты детей, от компании, в которой я работаю достался подарочный сертификат с различными впечатлениями. Мы выбрали прыжки на батуте для сына и не ошиблись! Время прекрасно провел не только ребенок, но и папа, который был с ним!) Спасибо огромное коллективу "Бодо" и "Батутии" за прекрасный сервис. Очень понравились инструкторы, которые обучали деток разным точкам на батуте и следили за их безопасностью. Отличный подарок для семейного досуга!

Е
Елизавета
19 лютого 2017
Здорово! Все очень понравилось. Были с парнем,он не очень хотел сначала,но после впечатления был доволен))) Рекомендую всем!))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень