102357
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Можливість пострибати на просторих батутах! Передбачений персональний супровід тренера, який спеціально розробить програму веселого заняття й навчить легким акробатичним трюкам. Урок складається з короткої 10-хвилинної розминки і 50-ти хвилин стрибків.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 556 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча можливість пострибати на батутах на території сучасної батутной арени. Заняття проведе професійний тренер. Він продемонструє правильну техніку стрибків, навчить простим трюкам, які під силу навіть новачкові.

Як все відбувається?

Місце тренування — перша в Дніпропетровську батутна арена для ігор і розваг «Батутия». Щасливчик приїде на місце, де познайомиться зі своїм тренером. Спочатку потрібно приділити час невеликій розминці, щоб як слід розігріти м'язи. Потім профі оцінить рівень фізичної підготовки Щасливчика й складе індивідуальну програму занять: від простих  стрибків до більш складних трюків. Щоб уникнути надмірного навантаження урок розбивається на декілька підходів, по 5-7 хвилин кожен. Тривалість тренування — 1 година.

Сучасні батути

На тренувальних майданчиках «Батутия» представлені надійні батути, а також м'які гімнастичні мати для розминки. Завдяки міцності конструкцій і професіоналізму персоналу, можна повною мірою відчути ейфорію від стрибків, не турбуючись про технічні моменти й безпеку.

Індивідуальне заняття

На Щасливчика чекає знайомство з інструктором зі стрибків на батуті. В залежності від рівня фізичної підготовки тренер навчить правильної техніки виконання різних стрибків.

Цікавий досвід

За 1 годину тренування можна навчитися:

  • утримувати рівновагу
  • правильно відштовхуватися і приземлятися
  • виконувати прості трюки

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Батутия
проспект Олександра Поля, 104а Показати на мапі

16 відгуків

Ю
Юлия
22 травня 2018
Была на выходных в "Батутии", приветливый персонал, замечательный инструктор, который всё доступно объяснял, всё прошло замечательно. Обязательно вернусь ещё в этот Центр и приглашу своих друзей, ещё интересно предложение в День Рождение, для именинника и его друзей. Рекомендую!!!

Р
Раиса
12 квітня 2018
Добрый вечер! В вашем центре были впервые. Дочке на день рождения подарили сертификат. Впечатления на высшем уровне, инструкторы внимательны и девушка на рецепции очень приветливая. Спасибо вам за всё. Приедем к вам ещё.

3 березня 2018
Моя дочь получила массу приятных впечатлений от прыжков на батуте! Были в первый раз. Очень важно, что с ней всё время работал инструктор и объяснял как правильно формировать тело при прыжке. Осталась в восторге и мечтает пойти в батутию снова.

Ю
Юлия
3 грудня 2017
Сертификат подарили на день рождения, и несмотря на то, что мы далеко не дети - было очень весело! Можете посмотреть наше видео -https://youtu.be/cap2sOc5ZjI

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень