Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

подарували вже 1 608 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Новачок відвідає персональне заняття з тренером. Спочатку інструктор проведе невелику розминку. Потім він продемонструє правильну техніку стрибків і навчить простим трюкам. Щоб уникнути надмірного навантаження, урок розбивається на кілька підходів. На занятті новачок навчиться тримати баланс і правильно приземлятися. А після того, як учень освоїть прості навички, тренер покаже кілька більш складних прийомів.

Чому ми вибрали центр «Батутія»

Заняття буде проходити на батуті Eurotramp, в залі також розташована поролонова яма — достатньо глибока для дітей і дорослих. У центрі є роздягальні і душові кабіни. Урок можуть відвідати спортсмени з будь-яким рівнем підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

17 відгуків

Оксана
30 листопада 2018
https://www.facebook.com/100002127855328
Сходили с другом на прыжки - было в меру сложно , весело и здорово! Вежливый администратор и доступно объясняющий инструктор! Отличный вариант времяпровождения!
Юлия
22 травня 2018
Была на выходных в "Батутии", приветливый персонал, замечательный инструктор, который всё доступно объяснял, всё прошло замечательно. Обязательно вернусь ещё в этот Центр и приглашу своих друзей, ещё интересно предложение в День Рождение, для именинника и его друзей. Рекомендую!!!
Раиса
12 квітня 2018
Добрый вечер! В вашем центре были впервые. Дочке на день рождения подарили сертификат. Впечатления на высшем уровне, инструкторы внимательны и девушка на рецепции очень приветливая. Спасибо вам за всё. Приедем к вам ещё.
Оксана
3 березня 2018
https://www.facebook.com/100022122381563
Моя дочь получила массу приятных впечатлений от прыжков на батуте! Были в первый раз. Очень важно, что с ней всё время работал инструктор и объяснял как правильно формировать тело при прыжке. Осталась в восторге и мечтает пойти в батутию снова.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.