Подаруйте стрибки на джамперах!

подарували вже 2 041 разів
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
від 30 до 110 кг
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнт отримає можливість випробувати в дії «ходулі», в основі конструкції яких — ресори з пластику, що пружинить. Завдяки цьому можна прискоритися під час бігу та збільшити силу та дальність стрибків. Спочатку інструктор розповість, як правильно стояти та пересуватися на скороходах. Перші кроки новачок зробить, тримаючись за руку професіонала. Потім він спробує бігати та стрибати самостійно.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

Випробувати незвичайний засіб пересування можна в парку ім. Лазаря Глоби. Заняття пройде на просторому майданчику з рівним асфальтом. Для уроку видають необхідне захисне екіпірування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Антон
14 червня 2018
Было очень весело! Мы с девушкой впервые пробовали ходить и прыгать на джамперах. Вначале нам помогал опытный инструктор: показал, как делать первые шаги и держать равновесие. А когда мы освоились, отпустил на прогулку) Незабываемое впечатление. Всем рекомендую!!!
Наталья
16 липня 2017
https://www.facebook.com/100009537668615
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.
Санам
28 червня 2017
https://plus.google.com/109566788032610318857
Муж давно хотел попробовать походить и по прыгать на джамперех, не долго думая подарила ему эту возможность на ДР. Сказать что ему понравилось, это ничего не сказать) Он остался в таком диком восторге, ещё неделю он в красках рассказывал мне и друзьям как это было) Инструктор очень помогал, много рассказывал и как мог развлекал)) Спасибо большое за впечатления, эмоции и хорошее настроение)
Валерий
12 червня 2017
очень веселая оказалась прогулка, необычное состояние, когда твой мозг адаптируется к новой высоте, чувствуешь себя небоскребом на некоторое время, + инструктор очень веселый, добавляет уверенности и помогает научиться ходить снова на новых ногах. Спасибо - большое. Днепр.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.