23077
 

Подаруй стрибок з парашутом в тандемі!

Екстремальний стрибок з парашутом у тандемі з досвідченим інструктором. Після невеликого наземного тренування, літак Turbolet L-410 підніме в небо. Стрибнути з висоти 4200 м доведеться разом із профі — він і буде керувати спеціальним парашутом. А це означає, що можна буде цілих 8-10 хвилин. насолоджуватися захоплюючим відчуттям польоту під куполом. Профі допоможе взяти участь в управлінні парашутом. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Вага: до 90 кг
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Стрибок з парашутом в тандемі — що це?

Екстремальний стрибок із парашутом у парі з профі-інструктором. Використовується спеціальний тандем-парашут, який дозволяє інструктору самостійно управляти ним. Висота стрибка 4200 м. Швидкість падіння 200 км/ч. Час зниження під куполом парашута 8-10 хвилин. Унікальна можливість випробувати себе в екстремальній ситуації, відчути викид адреналіну та вільне падіння.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на аеродром «Майское» — наймасштабніший в околицях Дніпра. Професійний інструктор надасть необхідне спорядження, ознайомить із технікою безпеки й проведе чіткий інструктаж. Після невеликого наземного тренування, настане черга для стрибка з тандем-парашутом. Щасливчик із інструктором піднімуться на висоту 4200 м на літаку Turbolet L-410, після чого вони разом здійснять стрибок. Вже за хвилину вільного падіння розкриється парашут. Під час польоту Щасливчик зможе повноцінно насолоджуватися навколишнім краєвидом, не турбуючись про питання безпеки. Координувати політ повністю буде професіонал.

Індивідуальний супровід інструктора

Спеціальний тандем-парашут дозволить інструкторові повністю контролювати весь процес від початку до кінця: розкрити парашут, скоординувати курс, забезпечити «м'яке» приземлення. Також є можливість особисто взяти участь в управлінні парашутом.

Скорочена програма підготовки

Парний стрибок — це можливість довірити контроль над ситуацією професіоналу й безперешкодно насолоджуватися вільним падінням. Саме тому попередній інструктаж набагато коротший, ніж у випадку з одиночним стрибком. Кілька хвилин — і можна переходити до найцікавішого!

Висота стрибка цілих 4200 метрів!

Допустима висота стрибка в тандемі з інструктором майже в 5 разів перевищує аналогічну розвагу поодинці. А час вільного падіння складе цілих 8-10 хвилин! Це дасть можливість не тільки відчути вибухову хвилю емоцій, але й помилуватися краєвидами природи околиць Дніпра.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Авіа-Союз - Авіаційна компанія
Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, п. Майське, вул. Авіаційна, 1 Показати на мапі

16 відгуків

О
Ольга
28 серпня 2015
На день рождения мою заветную мечту исполнили друзья. Я не могу описать словами ощущения от полета) Хочется чтобы это длилось вечно) А какие забавные пейзажи и люди с высоты. С инструктором все прошло совсем не страшно. Ну разве что чуть-чуть в момент прыжка))

Е
Елена
27 липня 2015
Таким оригинальным сюрпризом побаловали дети на годовщину нашей с мужем свадьбы. Я еще смеялась, куда такую старуху да в небо. Успокаивало то, что рядом инструктор и он сделает все как надо. И правда, как только парашют раскрылся - все мои страхи моментально были забыты. Какая же красота вверху. Непередаваемые пейзажи. Теперь, когда видео пересматриваем, как будто возвращаюсь в те великолепные мгновения.

23 липня 2015
Было все круто - даже круче, чем ожидал. Новые впечатления, которые переваривались еще пару дней минимум. Инструкторы - отличные ребята. А кто боится - не нужно - это отличное "шоу" где страшно не будет. Большое спасибо! Как-нибудь обязательно повторим!

Д
Дмитрий
21 червня 2015
Сестра подарила на юбилей. Был приятно удивлен, а радости так и вовсе не было предела. Прыжок с парашутом - мечта еще с детства наверное. И вот к 30-летию она исполнилась! Приятно что есть видео напамять. Теперь пересматриваю, вспоминаю. Эмоции даже описывать не буду, их все равно не передать!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень