101185
 

Подаруй стрибок в тандемі з відеозйомкою для двох!

Найповніше уявлення про землю з висоти 4200 м. Ці враження не забудуться ніколи. Адже пара не тільки зможе вперше стрибнути з парашутом — кожного супроводжуватиме інструктор, але й отримає на згадку докладний відеозвіт про свій подвиг. Зйомка проводиться оператором прямо в небі. А сам політ триває близько 8-10 хвилин!  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Вага: до 90 кг
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Стрибок у тандемі з відео для двох — що це?

Екстремальний стрибок із парашутом у парі з тандем-інструктором, який фіксується на відео. Зйомка проводиться оператором протягом 7-8 хвилин польоту. Висота стрибка — 4200 метрів, що в кілька разів більше порівняно з самостійним стрибком. Вручається пам'ятний сертифікат. Прекрасна можливість відчути справжній драйв і зняти захоплюючий політ на відеоносій.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на територію великого аеродрому «Майское» в 50 км від Дніпра. Там відбудеться знайомство з двома професійними інструкторами, які стануть їхніми напарниками. Після короткого інструктажу й наземного тренування, Щасливчикам нададуть необхідне екіпірування. Разом із інструкторами вони піднімуться на висоту 4200 метрів. Оператор здійснить стрибок першим, щоб не пропустити жодної секунди польоту Щасливчиків. Він буде фіксувати все, що відбувається, на камеру, а після приземлення надасть відеозвіт на цифровому носії. Щасливчики здійснять стрибок практично одночасно. Поки інструктори будуть керувати парашутом, вони зможуть спокійно насолодитися вільним падінням. Після приземлення кожному вручать пам'ятні дипломи.

Управління парашутом у руках профі-інструктора

У парному стрибку інструктор самостійно управляє тандем-парашутом. Це дасть можливість цілком віддатися емоціям і помилуватися околицями. За бажанням можна спробувати управляти парашутом.

Короткий інструктаж

За стрибка з тандем-парашутом час на підготовку значно скорочується. Не потрібно витрачати цілий день, як у випадку із самостійним стрибком. Невелике наземна тренування, підгонка екіпірування — і можна сміливо переходити до головного.

Відео на пам'ять

Унікальна можливість поділитися з близькими незабутніми емоціями від стрибка, закарбувавши весь процес на відео. Професійний оператор не пропустить жодної секунди польоту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Авіа-Союз - Авіаційна компанія
Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, п. Майське, вул. Авіаційна, 1 Показати на мапі

16 відгуків

О
Ольга
28 серпня 2015
На день рождения мою заветную мечту исполнили друзья. Я не могу описать словами ощущения от полета) Хочется чтобы это длилось вечно) А какие забавные пейзажи и люди с высоты. С инструктором все прошло совсем не страшно. Ну разве что чуть-чуть в момент прыжка))

Е
Елена
27 липня 2015
Таким оригинальным сюрпризом побаловали дети на годовщину нашей с мужем свадьбы. Я еще смеялась, куда такую старуху да в небо. Успокаивало то, что рядом инструктор и он сделает все как надо. И правда, как только парашют раскрылся - все мои страхи моментально были забыты. Какая же красота вверху. Непередаваемые пейзажи. Теперь, когда видео пересматриваем, как будто возвращаюсь в те великолепные мгновения.

23 липня 2015
Было все круто - даже круче, чем ожидал. Новые впечатления, которые переваривались еще пару дней минимум. Инструкторы - отличные ребята. А кто боится - не нужно - это отличное "шоу" где страшно не будет. Большое спасибо! Как-нибудь обязательно повторим!

Д
Дмитрий
21 червня 2015
Сестра подарила на юбилей. Был приятно удивлен, а радости так и вовсе не было предела. Прыжок с парашутом - мечта еще с детства наверное. И вот к 30-летию она исполнилась! Приятно что есть видео напамять. Теперь пересматриваю, вспоминаю. Эмоции даже описывать не буду, их все равно не передать!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень