40961
 

Релаксація для двох

Можливість поринути у світ гармонії і глибокого релакса в компанії близької людини. Після комфортного розпарювання в інфрачервоній сауні, належить відчути підбадьорливий ефект антистресового масажу. Це опрацювання шийно-комірцевої зони в європейській класичній техніці. Насолодитися всіма цими розслаблюючими сеансами гості зможуть одночасно   спочатку в парній, а потім і в 2-х масажних кабінетах. детальніше...

2 люд. 80 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
80 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.07.2018

Релаксація для двох — що це?

Комплексний сеанс релаксації, включає відпочинок в інфрачервоній сауні і антистресовий масаж для двох. Інфрачервона сауна відрізняється тепловим впливом на організм людини за рахунок інфрачервоних променів — без підвищення температури повітря в самій парної. Завдяки цьому досягається швидкий прогрів всього тіла, йдуть токсини, втома. Антистресовий масаж — це європейська масажна техніка, що передбачає опрацювання області шиї та передпліччя.

Як все проходить?

Щасливчики разом відвідають елітний центр краси і здоров'я Pioni. Тут їх зустріне привітний адміністратор, який видасть чисті рушники і проведе до стіни унікальною сауни. Гості зможуть переодягнутися, прийняти душ і протягом години будуть відпочивати в парній. Температура повітря в інфрачервоній сауні не підвищується, а прогрів тіла досягається завдяки впливу інфрачервоних променів — найбільш корисних з усього сонячного спектру. Після розпарювання Щасливчики зможуть протягом 20 хвилин насолоджуватися антистресовим масажем. Масаж їм будуть робити одночасно в різних кімнатах.

Релаксація в унікальній інфрачервоній сауні

Можливість відвідати незвичайну парну, де тіло інтенсивно прогрівається без підвищення температури в самій сауні. Це і є унікальне властивість інфрачервоної парної — її термічне вплив на організм людини. Досягається такий ефект завдяки інфрачервоному випромінюванню — одному з найбільш корисних в сонячному спектрі. Тому перші 10 хвилин відпочиваючі можуть зовсім не відчути теплового ефекту. І все правильно! Адже результати стають помітними тільки в кінці процедури.

Антистресовий масаж роблять одночасно

Особлива техніка масажу шиї і плечей швидко зніме втому і поверне заряд бадьорості надовго. В цьому і полягає головне достоїнство антистресових процедур — їх моментальне відновлювальний вплив на шийно-комірцеву зону. Масаж будуть виконувати гостям одночасно, але в різних кімнатах.

Все включено

З собою нічого не треба брати, достатньо просто прийти і насолодитися сеансом релаксації. Співробітники салону видадуть рушники і подбають про комфортне дозвілля гостей. 

Місце проведення враження:

Pioni - Центр краси і здоров'я
вул. Княгині Ольги, 22 Показати на мапі

32 відгуків реальних людей

В
Влад
30 січня 2018
В подарок от друзей получил сертификат "Релаксация для двоих", что сказать, ребята BODO молодцы, сервис на высшем уровне, после активации, связались проконсультировали о о выбранном отдыхе, согласовали дату и время. Плюс салон который предоставлял услуги тоже все было на высшем уровне, к нашему приезду было уже все готово - нас ждали. Очень обходительный персонал и профессиональный массаж. Спасибо BODO :)

А
Александра
13 грудня 2017
Нам с мужем подарили впечатление "Релаксация для двоих". Мы были очень рады подарку, но достаточно скептически отнеслись к тому, что во впечатление входит всего 1 час инфракрасной сауны т.к., обычно, в сауне мы проводим от 2 часов. НО инфракрасная сауна, это не обычная сауна, поэтому часа вполне было достаточно чтобы мы расслабились и получили невероятное удовольствие! После, следовал массаж...
Нам с мужем подарили впечатление "Релаксация для двоих". Мы были очень рады подарку, но достаточно скептически отнеслись к тому, что во впечатление входит всего 1 час инфракрасной сауны т.к., обычно, в сауне мы проводим от 2 часов. НО инфракрасная сауна, это не обычная сауна, поэтому часа вполне было достаточно чтобы мы расслабились и получили невероятное удовольствие! После, следовал массаж шейно-воротниковой зоны, и я впервые (со студенческих лет) уснула сидя, так хорошо мне было! Хочу выразить огромную благодарность менеджерам Bodo, а также персоналу студии красоты Pioni! Обязательно подарим это впечатление нашим друзьям!

14 листопада 2017
Друзья на день рождение подарили впечатление прогулки на лошадях. Но так как погода уже не позволила получить такое впечатление то с женой решили обменять на релаксацию. И хоть прогулка на лошадях для жены была желанной, но о смене мы не пожалели. Отличный вариант для жаждущих отдыха. Спасибо bodo за то, что они действительно клиентоориентированная компания - это сегодня редкость. Приятно...
Друзья на день рождение подарили впечатление прогулки на лошадях. Но так как погода уже не позволила получить такое впечатление то с женой решили обменять на релаксацию. И хоть прогулка на лошадях для жены была желанной, но о смене мы не пожалели. Отличный вариант для жаждущих отдыха. Спасибо bodo за то, что они действительно клиентоориентированная компания - это сегодня редкость. Приятно удивлён. О самом впечатлении: Персонал салона вежлив. Мы приехали за 15 минут что позволило нам немного дольше пробыть «под впечатлением»). А массаж, как было указанно в описании, делал не один человек в порядке очереди - в двое. Жена переживала чтобы не «попался» мужик так как любит нежный вид массажей. В конечном итоге маассажисты были распределены пополовым признакам) Мне как любителю попариться в баньке было интересно попробовать инфоакрасный вид прогрева тела - это действительно не сравнимые вещи. Очень интересный эффект после «парения». Расслаблению также помог вкусный час, предоставленный персоналом. Как в итоге: Мы довольны своим впечатлением (совсем не пожалели о смене его). После сеанса релаксации чувствовали себя прекрасно, дорога домой была блаженной. Мы проходили сеанс в воскресенье - отличный вариант для завершения недели и созжания настроения на соедующую. Спасибо Bodo! Спасибо центру Pioni! Всем довольны в полной мере!

Н
Наталья
7 листопада 2017
Получила впечатление в подарок от мужа, понравилось все, персонал на высшем уровне, массаж просто сказочный, мы с мужем остались очень довольны, рекомендуем всем!!! Спасибо Бодо за приятные впечатления!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень