101306
 

Подаруй майстер-клас з малюнків на воді!

Майстер-клас із тонкого мистецтва ебру — різновиду давньосхіднього живопису, який дозволяє малювати на воді та переносити картини на папір. Можливість опанувати 3 техніки малювання й перенести на полотна формату А3 близько 8-10 отриманих шедеврів. Індивідуальний формат заняття. Усе необхідне для творчості надасть майстер. Готовим картинам потрібно буде дати підсохнути, після чого їх можна забрати з собою.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 039 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Малюнки на воді — що це?

Шанс навчитися в буквальному сенсі малювати на воді! Це майстер-клас із мистецтва ебру — давньосхідного живопису на «рідкому» тлі. Структура спеціальних фарб дозволяє без особливих зусиль перенести отриману картину на папір. Просто унікальна можливість насолодитися заспокійливим творчим процесом і створити близько 8 яскравих шедеврів!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін творчої студії «Мастер-класс», де його зустріне досвідчений викладач. Саме під його керівництвом новачок буде осягати цю унікальну майстерність. Мистецтво ебру передбачає використання виключно природних матеріалів, тому майстер надасть фарби на водній основі, а також спеціальні пензлі. З їх допомогою Щасливчик наноситиме «мазки» на водну гладь у різних техніках — при цьому, вони зберігатимуть свою форму, лише злегка розпливаючись! Новачок зможе вдосталь намилуватися справжнім «танцем фарб», а після цього легко перенести готове зображення на водостійкий папір!

Унікальне мистецтво ебру

Ебру — старовинна техніка малювання на воді, яку відкрили на Сході багато століть тому. Її родзинка в тому, що фарби наносяться не на папір, а поверх спеціальної «густої» води. Незважаючи на те, що кольорові краплі трохи розтікаються поверхнею, їх обриси можна коригувати за допомогою спеціального шила.

Цілих 3 техніки малювання

У творчій студії новачок познайомиться з досвідченим майстром, що володіє технікою малювання на воді. Він не тільки навчить працювати з «живими» фарбами, але й покаже різні техніки ебру:

  • бекграунд — фон, мармурування;
  • хатип — унікальні форми кольорів;
  • батал — фон, хусткова техніка.

Близько 8 картин переносяться на папір

Під час майстер-класу новачок встигне створити від 8 до 10 унікальних картин. Кожен шедевр переноситься з води на спеціальний папір формату А3 і залишається на пам'ять!

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

23 березня 2018
Я давно хотела побывать на МК по Эбру - как-то летом на море узнала о нем. Хотела больше узнать и попробовать. Благодаря Бодо узнала, что в г. Днипро есть Эбру! Спасибо, моим коллегам по работе, которые подарили мне возможность провести время интересно и полезно, получить массу положительных эмоций и впечатлений! Сертификат Бодо - это отличный вариант подарка! Сама уже ни раз дарила

Н
Наталья
30 грудня 2017
Рисунки на воде замечательное впечатление. Мы вдвоём с дочькой нарисовали целую кипу рисунков за 2 часа! Яркие, необычные, захватывающие. Мастер класс вдохновил, запомнился. Спасибо большое!

Т
Татьяна
6 листопада 2017
Спасибо за полученое удовольствие Дочка осень любит рисовать Для нее это был новый опыт По дороге домой все время рассказывала как ей все понравилось Еще и картины домой принесла

А
Аня
13 червня 2017
Хочу поблагодарить за такой чудесный мастер-класс! Я подарила это впечатление дочери (ей 7 лет), но рисовали мы вместе. Это просто завораживает и очеь сильно увлекает, 1,5 часа пролетели незаметно. Очень приятный и душевный преподаватель- рассказала все про технику Эбру, откуда эта техника пришла, все тонкости и нюансы. По окончании мастер- класса все рисунки нам отдали с собой. Дочь была в восторге, говорила, что это какое-то волшебство))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень