101306
 

Подаруй майстер-клас з малюнків на воді!

Майстер-клас із тонкого мистецтва ебру — різновиду давньосхіднього живопису, який дозволяє малювати на воді та переносити картини на папір. Можливість опанувати 3 техніки малювання й перенести на полотна формату А3 близько 8-10 отриманих шедеврів. Індивідуальний формат заняття. Усе необхідне для творчості надасть майстер. Готовим картинам потрібно буде дати підсохнути, після чого їх можна забрати з собою.   детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 163 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Малюнки на воді — що це?

Шанс навчитися в буквальному сенсі малювати на воді! Це майстер-клас із мистецтва ебру — давньосхідного живопису на «рідкому» тлі. Структура спеціальних фарб дозволяє без особливих зусиль перенести отриману картину на папір. Просто унікальна можливість насолодитися заспокійливим творчим процесом і створити близько 8 яскравих шедеврів!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін творчої студії «Мастер-класс», де його зустріне досвідчений викладач. Саме під його керівництвом новачок буде осягати цю унікальну майстерність. Мистецтво ебру передбачає використання виключно природних матеріалів, тому майстер надасть фарби на водній основі, а також спеціальні пензлі. З їх допомогою Щасливчик наноситиме «мазки» на водну гладь у різних техніках — при цьому, вони зберігатимуть свою форму, лише злегка розпливаючись! Новачок зможе вдосталь намилуватися справжнім «танцем фарб», а після цього легко перенести готове зображення на водостійкий папір!

Унікальне мистецтво ебру

Ебру — старовинна техніка малювання на воді, яку відкрили на Сході багато століть тому. Її родзинка в тому, що фарби наносяться не на папір, а поверх спеціальної «густої» води. Незважаючи на те, що кольорові краплі трохи розтікаються поверхнею, їх обриси можна коригувати за допомогою спеціального шила.

Цілих 3 техніки малювання

У творчій студії новачок познайомиться з досвідченим майстром, що володіє технікою малювання на воді. Він не тільки навчить працювати з «живими» фарбами, але й покаже різні техніки ебру:

  • бекграунд — фон, мармурування;
  • хатип — унікальні форми кольорів;
  • батал — фон, хусткова техніка.

Близько 8 картин переносяться на папір

Під час майстер-класу новачок встигне створити від 8 до 10 унікальних картин. Кожен шедевр переноситься з води на спеціальний папір формату А3 і залишається на пам'ять!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

22 відгуків

6 жовтня 2018
Сертификат подарил дочери крестный. Очень все понравилось! Интересная и необычная техника! Полтора часа пролетели на одном дыхании! На память осталось много рисунков! Дочь в восторге!

К
Карина
10 серпня 2018
Знакомство с Эбру подарили на День Рождения моему 6-летнему сыну. Процесс его очень увлёк - сначала изучил и попробовал несколько техник, потом сам подбирал цвета и техники нанесения, 1.5 часа пролетели незаметно, свои произведения забрали домой) Остались очень довольны и работой творческой студии и процессом изготовления картин, рекомендуем!

31 липня 2018
Впечатление подарила дочери моя подруга, как подарок на День Рождения. Ребенку очень понравилось, хоть она и неусидчива,попросила привести ее еще. Домой принесли кучу рисунков, дарим их родным, несколько повесим в детской.

30 травня 2018
Муж подарил рисунки на воде на День рождения. Очень необычный подарок, получила такое впервые. Первый раз услышала про такое искусство. Мастер класс безумно понравился. Все эмоции вдохнула в рисунки и груза напряжения как не бывало! Очень приятная девушка Ирина провела мастер класс, рассказала историю появления Эбру, показала основные способы рисования. Думаю воспользуемся ещё не раз сайтом bodo для родных и друзей. Спасибо за такие идеи!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень