Подаруйте майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 350 разів
350 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Викладач покаже, як виводити візерунки, комбінувати кольори й розділяти межі між елементами малюнка спеціальними пензликами. Протягом заняття новачок створить 8-10 картин у залежності від масштабів і складності малюнків. Після закінчення майстер-класу наставник допоможе перенести зображення на папір А3. Коли роботи висохнуть, їх можна буде забрати додому.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер-клас»

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Заняття проводять для дітей і дорослих із будь-яким рівнем підготовки. За один урок учень опанує відразу кілька технік ебру. Папір і спеціальні фарби викладач видає на місці. У школі використовують тільки натуральні матеріали для малювання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

22 відгуки

Алена
6 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100001948075736
Сертификат подарил дочери крестный. Очень все понравилось! Интересная и необычная техника! Полтора часа пролетели на одном дыхании! На память осталось много рисунков! Дочь в восторге!
Карина
10 серпня 2018
Знакомство с Эбру подарили на День Рождения моему 6-летнему сыну. Процесс его очень увлёк - сначала изучил и попробовал несколько техник, потом сам подбирал цвета и техники нанесения, 1.5 часа пролетели незаметно, свои произведения забрали домой) Остались очень довольны и работой творческой студии и процессом изготовления картин, рекомендуем!
Юлия
31 липня 2018
https://www.facebook.com/100010093984760
Впечатление подарила дочери моя подруга, как подарок на День Рождения. Ребенку очень понравилось, хоть она и неусидчива,попросила привести ее еще. Домой принесли кучу рисунков, дарим их родным, несколько повесим в детской.
Валерия
30 травня 2018
https://www.facebook.com/100000732317773
Муж подарил рисунки на воде на День рождения. Очень необычный подарок, получила такое впервые. Первый раз услышала про такое искусство. Мастер класс безумно понравился. Все эмоции вдохнула в рисунки и груза напряжения как не бывало! Очень приятная девушка Ирина провела мастер класс, рассказала историю появления Эбру, показала основные способы рисования. Думаю воспользуемся ещё не раз сайтом bodo для родных и друзей. Спасибо за такие идеи!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.