Подаруйте відвідування російської лазні для компанії!

подарували вже 100 рази
2500 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Компанія відвідає банний комплекс, де її зустрінуть співробітники й проведуть до парної. Відпочинок розпочнеться з розпарювання в традиційній руській лазні за температури до +70°C. Після цього друзям зроблять масаж віниками. За бажанням клієнти можуть охолонути, пірнувши в басейн. Чаювання з медом і бубликами стане завершенням сеансу. Розслаблення в лазні нормалізує кровообіг, підвищує пружність шкіри й виводить з організму токсини.

Чому ми вибрали банний комплекс «Ладушка»

Комплекс розташований далеко від галасливих магістралей міста на березі Дніпра. Особливістю лазні є величезна піч. Завдяки її конструкції повітря в парній прогрівається рівномірно, а подача додаткового кисню і залпове провітрювання забезпечують максимально комфортний відпочинок.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Стас
9 квітня 2015
На мальчишник такой подарок пришелся как нельзя кстати!:) Классно попарились с пацанами еще и массаж получили. Впечатлений масса!:) Это была как раз такая банька, какой она и должна быть в моем представлении!
Коля
10 жовтня 2014
До чего ж хороша!!! Попарились отлично, массаж бодрит на все 100, а о том, как круто прыгнуть после парилки в бассейн я вообще молчу!!!
Костя
26 лютого 2014
Пар,березовый веничек и компания близких друзей - это самый лучший отдых в моем понимании. Благодарен бодо за отличный подарок.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.