101512
 

Подаруй відвідування російської лазні для компанії!

Знайомство з давньоруською банною культурою для компанії з 4 чоловік! Відпочинок пройде в традиційній дерев'яній лазні, де температура повітря досягає +60 - +70 С0. Досвідчений банщик виконає для кожного гостя підбадьорливий масаж віниками. Комплекс обладнаний басейном, зручними душем і кімнатою відпочинку. Також друзів пригостять трав'яним чаєм із бубликами та нададуть повний комплект необхідних аксесуарів: капці, рушники й простирадла. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 93 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Російська лазня — що це?

Унікальна можливість попаритися в автентичній російської лазні з середньою температурою близько +70 С. Розпарювання чергується з контрастним охолодженням у просторому басейні. Досвідчений банщик майстерно проведе традиційний масаж. Кожен Щасливчик забезпечується комплектом одноразових речей.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе розділити відпочинок разом із 3-ма друзями. Вони відвідають банний комплекс «Ладушка», де їх зустрінуть банщики й проведуть комфортну парилку. Щасливчики зможуть насолодитися відмінним віничним масажем від професіоналів. Він дозволить досягти глибокого розпарювання, розслаблення і посилить захисні функції організму. За традицією Щасливчики зможуть охолодитися, занурившись у басейн. Душевне чаювання з медом і бубликами стане ідеальним завершенням банного сеансу.

Справжня слов'янська лазня

Оцінити всі принади слов'янських банних традицій можна в російській лазні на дровах! Її родзинкою є величезна піч. Завдяки її унікальній конструкції повітря в парній прогрівається максимально рівномірно, а подача додаткового кисню та одночасного провітрювання забезпечують максимально комфортний відпочинок.

Давня методика оздоровлення

Із незапам'ятних часів лазня вважалася цілющою процедурою, яка підвищує захисні механізми організму. Процес розпарювання заспокійливо діє на емоційний стан. Російська лазня не тільки приносить гармонію і релакс, але й позитивно впливає на організм:

  • нормалізує кровообіг;
  • підвищує пружність шкіри;
  • виводить із організму токсини.

Усе включено

Усе необхідне лазневе приладдя буде надане: капці, рушники, простирадла. Крім того, салон обладнаний басейном, душем і кімнатою відпочинку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ладушка - Банний комплекс
вул. Нарвская, 286 Показати на мапі

3 відгуки

С
Стас
9 квітня 2015
На мальчишник такой подарок пришелся как нельзя кстати!:) Классно попарились с пацанами еще и массаж получили. Впечатлений масса!:) Это была как раз такая банька, какой она и должна быть в моем представлении!

К
Коля
10 жовтня 2014
До чего ж хороша!!! Попарились отлично, массаж бодрит на все 100, а о том, как круто прыгнуть после парилки в бассейн я вообще молчу!!!

К
Костя
26 лютого 2014
Пар,березовый веничек и компания близких друзей - это самый лучший отдых в моем понимании. Благодарен бодо за отличный подарок.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень