101066
 

Подаруй майстер-клас на чоботях-скороходах для двох!

Знайомство з джамперами — унікальними девайсами, які збільшують ширину кроку, висоту стрибка та швидкість бігу вдвічі. Досвідчений інструктор допоможе освоїтися, притримуючи учасників за руки. Вільний простір парку Лазаря Глоби дозволить не обмежувати себе в рухах, а рівне покриття зробить прогулянку максимально комфортною. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 787 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Вага: від 30 до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Чоботи-скороходи для двох — що це?

Шанс провести час не тільки весело, але й з користю за допомогою джамперів. Це своєрідні ходулі, які кріпляться до ноги й спираються на ресори на пружинах. Вони здатні збільшити дальність бігу й висоту стрибків майже у 2 рази. Центр прокату Azpirin надає для цього вільний простір. Інструктор буде притримувати новачків за руки, щоб вони швидше навчилися утримувати рівновагу, бігати й стрибати самостійно.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до парку ім. Лазаря Глоби, де познайомляться з досвідченим інструктором. Спочатку він допоможе одягнути джампери та надійно їх закріпити. Потім, узявши Щасливчиків за руки, профі допоможе зробити перші кроки. Коли новачки звикнуть утримувати рівновагу на пружних ресорах, вони «летючою ходою» вирушать на самостійну захоплюючу прогулянку.

«Чарівні» джампери

Джампери — унікальні ходулі, родзинка яких полягає в опорному елементі. Це ресора з пружного пластику, що дозволяє з більшою силою відштовхнутися від землі. Як результат, стрибки стають вищими.

Супровід професіонала

Швидко навчитися ходити допоможе інструктор. Він підтримає учнів, допомагаючи їм зробити перші кроки. Це дозволить швидко освоїтися з конструкцією та перейти до більш активних дій — стрибків і бігу.

Мальовничий парк

Захоплююча пригода на джамперах відбудеться у парку Лазаря Глоби. Це ідеальне місце для таких розваг — тут рівне покриття, завдяки якому завдання спроститься.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Azpirin - Центр прокату
вул. Старокозацкая, 58, парк ім. Лазаря Глоби, Показати на мапі

20 відгуків

А
Антон
14 червня 2018
Было очень весело! Мы с девушкой впервые пробовали ходить и прыгать на джамперах. Вначале нам помогал опытный инструктор: показал, как делать первые шаги и держать равновесие. А когда мы освоились, отпустил на прогулку) Незабываемое впечатление. Всем рекомендую!!!

16 липня 2017
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.

28 червня 2017
Муж давно хотел попробовать походить и по прыгать на джамперех, не долго думая подарила ему эту возможность на ДР. Сказать что ему понравилось, это ничего не сказать) Он остался в таком диком восторге, ещё неделю он в красках рассказывал мне и друзьям как это было) Инструктор очень помогал, много рассказывал и как мог развлекал)) Спасибо большое за впечатления, эмоции и хорошее настроение)

В
Валерий
12 червня 2017
очень веселая оказалась прогулка, необычное состояние, когда твой мозг адаптируется к новой высоте, чувствуешь себя небоскребом на некоторое время, + инструктор очень веселый, добавляет уверенности и помогает научиться ходить снова на новых ногах. Спасибо - большое. Днепр.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень