101066
 

Подаруй майстер-клас на чоботях-скороходах для двох!

Можливість вдосталь «попустувати» на джамперах! Це унікальні девайси, які збільшують ширину кроку, висоту стрибка і швидкість бігу вдвічі! Досвідчений інструкторів допоможе зробити перші кроки, притримуючи учасників майстер-класу за руки. Вільний простір парку Лазаря Глоби дозволить не обмежувати себе в рухах, а рівне покриття зробить «прогулянку» максимально комфортною. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 654 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
від 30 до 80 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Чоботи-скороходи для двох — що це?

Шанс провести час не тільки весело, але і з користю за допомогою джамперів! Це своєрідні ходулі, які кріпляться до ноги і спираються на пружні ресори. Вона здатна надати бігу та стрибкам людини дивовижні можливості — збільшити їх дальність в 2 рази! Центр прокату Azpirin пропонує для цього масу вільного простору. Досвідчений інструктор буде притримувати новачків за руки, щоб вони змогли швидше впоратися з рівновагою, бігати і стрибати самостійно!

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в парк ім. Лазаря Глоби, де на них чекає знайомство з досвідченим інструктором. Спочатку він допоможе надягнути джампери та надійно їх закріпити. Потім, узявши Щасливчиків за руки, профі буде допомагати зробити перші кроки. Коли новачки звикнуть утримувати рівновагу на пружніх ресорах, їм доведеться «летючою ходою» вирушити на самостійну захоплюючу прогулянку!

«Чарівні» джампери

Джампери — це унікальні ходулі, «родзинка» яких полягає в опорному елементі. Це ресора з пружного пластику, що дозволяє з більшою силою відштовхнутися від землі. Як результат, стрибки і біг, немов зачаровані, збільшують свою потужність в 2 рази!

Супровід професіонала

Швидко навчитися ходити допоможе «тверда рука» професіонала! Він підтримає учнів, допомагаючи їм зробити перші кроки. Це дозволить швидко освоїтися з конструкцією і перейти до більш активних дій — стрибків, бігу і т. д.

Мальовничий парк

Захоплююча пригода на джамперах відбудеться в парку Лазаря Глоби. Це ідеальне місце для такого роду забав — тут є рівне покриття, завдяки якому завдання спроститься.

Місце проведення враження:

Azpirin - Центр прокату
парк імені Лазаря Глоби, вул. Старокозацька, 58 Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

Н
Наталья
16 липня 2017
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.

С
Санам
28 червня 2017
Муж давно хотел попробовать походить и по прыгать на джамперех, не долго думая подарила ему эту возможность на ДР. Сказать что ему понравилось, это ничего не сказать) Он остался в таком диком восторге, ещё неделю он в красках рассказывал мне и друзьям как это было) Инструктор очень помогал, много рассказывал и как мог развлекал)) Спасибо большое за впечатления, эмоции и хорошее настроение)

В
Валерий
12 червня 2017
очень веселая оказалась прогулка, необычное состояние, когда твой мозг адаптируется к новой высоте, чувствуешь себя небоскребом на некоторое время, + инструктор очень веселый, добавляет уверенности и помогает научиться ходить снова на новых ногах. Спасибо - большое. Днепр.

9 травня 2017
Все очень понравилось! Осталось море положительных эмоций!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень