101065
 

Подаруй майстер-клас на чоботях-скороходах!

Весела прогулянка на джамперах — унікальних ходулях, які дозволяють вдвічі збільшити ширину кроку, висоту стрибка й швидкість бігу! У їх конструкції є важлива деталь — пружна ресора. Вона дозволяє відштовхуватися від землі вгору, а в просунутих випадках навіть злітати на 2-3 метри! Індивідуальне заняття з профі-тренером дозволить випробувати на ділі свої здібності: дізнатися, як утримувати рівновагу, правильно ходити й виконувати прості трюки! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.08.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 827 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
від 30 до 80 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2018

Чоботи-скороходи — що це?

Можливість сповна насолодитися величезними стрибками на джамперах! Це своєрідні ходулі, в основі яких — ресори з пружного пластику. Саме ця деталь дозволяє прискорити біг, а також збільшити силу й дальність стрибків у 2 рази. Досвідчений інструктор буде постійно притримувати за руки, щоб полегшити процес навчання.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію парку ім. Лазаря Глоби, де в його розпорядженні буде велика кількість вільного простору для будь-яких хитрощів! Там його зустріне досвідчений інструктор, який допоможе закріпити оригінальні «ходулі» та зробити перші кроки, притримуючи за руки. Після того, як Щасливчик «призвичаїться» впевнено утримувати рівновагу, він відчує, що таке надсила — його біг зможе прискоритися в кілька разів, а стрибки вразять своєю висотою!

Джампери — унікальні «ходулі»

Джампери дозволяють вдвічі збільшити ширину кроку, висоту стрибка і швидкість бігу! При цьому, їх конструкція дуже проста: спеціальна ресора, виконуюча функцію пружини, надає необмежені можливості для пересування!

Персональний інструктор

Перші 10 хвилин «стрибуна» всюди буде супроводжувати досвідчений інструктор, притримуючи його за руку. Це дозволить звикнути до нових «диво-чобітків» та навчитися ними користуватися:

  • утримувати рівновагу;
  • правильно ходити;
  • виконувати прості трюки.

Драйв під відкритим небом

Парк Лазаря Глоби в Дніпрі — ідеальне місце для захоплюючого джампінгу! Там є просторий майданчик із рівним покриттям, завдяки чому Щасливчик освоїться набагато швидше.

Місце проведення враження:

Azpirin - Центр прокату
парк імені Лазаря Глоби, вул. Старокозацька, 58 Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

Н
Наталья
16 липня 2017
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.

С
Санам
28 червня 2017
Муж давно хотел попробовать походить и по прыгать на джамперех, не долго думая подарила ему эту возможность на ДР. Сказать что ему понравилось, это ничего не сказать) Он остался в таком диком восторге, ещё неделю он в красках рассказывал мне и друзьям как это было) Инструктор очень помогал, много рассказывал и как мог развлекал)) Спасибо большое за впечатления, эмоции и хорошее настроение)

В
Валерий
12 червня 2017
очень веселая оказалась прогулка, необычное состояние, когда твой мозг адаптируется к новой высоте, чувствуешь себя небоскребом на некоторое время, + инструктор очень веселый, добавляет уверенности и помогает научиться ходить снова на новых ногах. Спасибо - большое. Днепр.

9 травня 2017
Все очень понравилось! Осталось море положительных эмоций!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень