101065
 

Подаруй майстер-клас на чоботях-скороходах!

Весела прогулянка на джамперах — унікальних ходулях, які дозволяють вдвічі збільшити ширину кроку, висоту стрибка та швидкість бігу. В їхній конструкції є важлива деталь — пружна ресора. Вона дозволяє відштовхуватися від землі вгору та навіть злітати на 2-3 метри. Індивідуальне заняття з профі-тренером дозволить дізнатися, як утримувати рівновагу, правильно ходити й виконувати прості трюки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 971 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Вага: від 30 до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Чоботи-скороходи — що це?

Можливість злетіти завдяки джамперам. Це своєрідні «ходулі», в основі яких — ресори з пружного пластику. Саме ця деталь дозволяє прискорити біг, а також збільшити силу й дальність стрибків у 2 рази. Досвідчений інструктор буде постійно притримувати за руки, щоб полегшити процес навчання.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію парку ім. Лазаря Глоби, де в його розпорядженні опиниться великий простір для стрибків. Там його зустріне інструктор, який допоможе закріпити «ходулі» та зробити перші кроки, притримуючи за руки. Після того, як Щасливчик призвичаїться впевнено утримувати рівновагу, він відчує, що таке надсила — його біг зможе прискоритися у кілька разів, а стрибки вразять своєю висотою.

Джампери — унікальні «ходулі»

Джампери дозволяють вдвічі збільшити ширину кроку, висоту стрибка та швидкість бігу. Їхня конструкція дуже проста: спеціальна ресора, що виконує функцію пружини, дає необмежені можливості для пересування.

Персональний інструктор

Перші 10 хвилин «стрибуна» всюди буде супроводжувати досвідчений інструктор, притримуючи за руку. Це дозволить звикнути до нових «диво-чобітків» та навчитися ними користуватися:

  • утримувати рівновагу;
  • правильно ходити;
  • виконувати прості трюки.

Драйв під відкритим небом

Парк Лазаря Глоби у Дніпрі — ідеальне місце для джампінгу. Завдяки просторому майданчику з рівним покриттям Щасливчик освоїться набагато швидше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Azpirin - Центр прокату
вул. Старокозацкая, 58, парк ім. Лазаря Глоби, Показати на мапі

20 відгуків

А
Антон
14 червня 2018
Было очень весело! Мы с девушкой впервые пробовали ходить и прыгать на джамперах. Вначале нам помогал опытный инструктор: показал, как делать первые шаги и держать равновесие. А когда мы освоились, отпустил на прогулку) Незабываемое впечатление. Всем рекомендую!!!

16 липня 2017
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.

28 червня 2017
Муж давно хотел попробовать походить и по прыгать на джамперех, не долго думая подарила ему эту возможность на ДР. Сказать что ему понравилось, это ничего не сказать) Он остался в таком диком восторге, ещё неделю он в красках рассказывал мне и друзьям как это было) Инструктор очень помогал, много рассказывал и как мог развлекал)) Спасибо большое за впечатления, эмоции и хорошее настроение)

В
Валерий
12 червня 2017
очень веселая оказалась прогулка, необычное состояние, когда твой мозг адаптируется к новой высоте, чувствуешь себя небоскребом на некоторое время, + инструктор очень веселый, добавляет уверенности и помогает научиться ходить снова на новых ногах. Спасибо - большое. Днепр.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень