100972
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Пам'ятна зйомка для сім'ї — в кадр потраплять найближчі люди. Взяти участь у сесії зможуть одразу 4 людини, а місце для проведення можна буде обрати будь-яке — у стінах сучасної студії «Птичка», власному будинку або на природі в межах міста. Досвідчений фотограф буде використовувати професійне цифрове обладнання Hyundae і камеру Canon, так що всім знімкам забезпечена відмінна якість. 50 фото з легкою ретушшю нададуть на DVD-диску. А 10 кращих кадрів будуть детально опрацьовані в фоторедакторі. детальніше...

4 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
4 людини
до 90 хвилин
Проходить у групі
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Незабутня зйомка в затишному сімейному колі до 4-х людина, яку проводить досвідчений фотограф. Він використовує цифрову камеру Canon і елітне обладнання Hyundae. Можливість вибрати місце для фотосету: професійну студію або будь-який куточок в межах міста. Через кілька тижнів 50 готових знімків після базової обробки надаються на DVD-диску. 10 кращих детально отретушируют.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою ще 3-4 близьких людей, які разом із ним візьмуть участь у захоплюючій зйомці. Вони зустрінуться з досвідченим фотографом у заздалегідь обумовленому місці: сучасній студії «Птичка» або будь-якому іншому куточку міста. Поки новоспечені моделі продумуватимуть майбутні кадри й пози, профі підготує все необхідне для зйомки. Фотограф встигне запам'ятати кожен життєрадісний момент. У коротких перервах Щасливчики зможуть оцінити отримані кадри на великому моніторі.

Спільні та індивідуальні знімки

Досвідчений фотограф зробить як спільний знімок всіх учасників зйомки, так і їх індивідуальні портрети. Ніхто не залишиться без яскравого фото.

Місце зйомки на вибір: професійна студія або open air

Новоспеченим моделям належить самостійно обрати формат майбутньої фотосесії. Це може бути як захоплююча зйомка в студії, так і в парку або на природі. Усе залежить тільки від особистих переваг.

50 професійних фото

Після фотосесії надається диск із 50 готовими знімками. При цьому, 10 з них оброблять у фоторедакторі. 

Місце проведення враження:

Пташка - Фотоательє
вул. Шевченка, 33 Показати на мапі

57 відгуків реальних людей

А
Анна
15 березня 2018
Подруга подарила на День рождения сертификат на мини-фотосет. Было слегка волнительно, поскольку это для меня в новинку. Спасибо сотрудникам компании «Бодо» и фотостудии «Птичка» за внимательное отношение, прекрасную атмосферу. Фотограф – профессионал своего дела. Подсказывал как держать себя перед камерой, помогал войти в образ. Открыла себя с другой стороны. Спасибо за впечатления и красивые фото!

27 лютого 2018
Получили в подарок семейную фотосессию - остались очень довольны!!! Фотостудия шикарная... Фотограф - профессионал своего дела... Кроме красивых фотографий получили массу удовольствия и положительных эмоций!!!

М
Марина
21 січня 2018
Хочу выразить благодарность bodo, за подарочный сертификат на "Экспресс-фотосессию". В свой День рождения, я великолепно провела время с профессионалами своего дела в фотостудии "ПТИЧКА" и запечатала своё праздничное настроение. Сейчас смотрю на фотографии и вспоминаю тот чудесный день. В дальнейшем буду с полной уверенностью приобретать подарочные сертификаты только у Вас!!!

В
Валерия
27 жовтня 2017
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и...
Как замечательно,что можно дарить впечатления!Как здорово,что есть компания bodo!Я очень рада,что мне подарили сертификат на впечатления.Понравилось внимательное отношение сотрудников компании.Несколько раз перезванивали,уточняли,согласовывали время проведения впечатления.Помогли разделить сертификат на два,одно из которых семейная фотосессия.Отдельное спасибо сотрудникам фотоателье Птичка и особенно фотографу Светлане.Время пролетело незаметно,Света подсказывала выгодные позы,ловила удачные моменты непоседы внучки.В результате получились замечательные фотографии,да и готовы они были уже через неделю.Фотостудия расположена удачно,угол Гоголя и Шевченко(на сайте неточность)добираться удобно.Нам все очень понравилось!Весело провели субботний вечер,осталась чудесная память в виде фотографий.Спасибо всем,кто организовал эти незабываемые впечатления!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень