101200
 

Подаруй сигарну дегустацію для двох!

Захоплююча екскурсія у світ сигарного мистецтва для двох! З усіма традиціями тютюнового промислу гостей познайомить досвідчений вітольє — консультант з вибору і розкурюванню сигар. Він проведе дегустацію відповідно до всі канонів, запропонувавши кожному вибрати ексклюзивну сигару ручної роботи. Для проби запропонують сигари відомих кубинських, домініканських, гондураських та мексиканських брендів. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 170 раз
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Сигарна дегустація для двох — що це?

Цікава подорож у світ сигар разом з досвідченим вітольє — професійним консультантом. Можливість спробувати елітну сигару ручної скрутки. На вибір пропонуються різні марки: Romeo, Brick House, Te-Amo, Macanudo та ін. Також передбачена захоплююча екскурсія в х'юмідор — спеціальний зал для зберігання сигар.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний сигарний дім «Фортуна», найбільший в Україні. Там їх чекає знайомство з професійним консультантом і тонкощами сигарного мистецтва. Досвідчений вітольє проведе гостей з х'юмідору, де розповість про особливості зберігання продукції. Потім кожен Щасливчик зможе вибрати одну з сигар ручної скрутки й оцінити її переваги.

Компанія професійного вітольє

Термін «вітольє» походить від іспанського «vitola», що використовується для позначення паперового кільця на сигарі із зазначенням марки. Досвід і знання консультанта зроблять бесіду надзвичайно цікавою. Він проведе майстер-клас із сигар ручної скрутки, присвятить в тонкощі вибору сигари, навчить ритуалу її підготовки та правилам куріння.

Відвідування х'юмідору

Досвідчений вітольє проведе цікаву екскурсію по залу для зберігання сигар. В х'юмідорі підтримується спеціальна температура та рівень вологості, щоб вироби ручної скрутки не втрачали свого аромату. Кожен сорт зберігається в окремій секції.

Дегустація елітної сигари на вибір

Надається можливість спробувати сигару ручної скрутки. На вибір надаються сигари найвідоміших брендів із Куби, Домінікани, Мексики та Гондурасу. У разі потреби вітольє допоможе визначитися з вибором. Під час дегустації можна зручно розташуватися у шкіряних кріслах і насолодитися тонким сигарним ароматом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сигарний дім Фортуна - Бутік - Дніпро
пр-т Дмитра Яворницького, 20 Показати на мапі

13 відгуків

Д
Дмитрий
9 квітня 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.

Р
Роман
14 лютого 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в...
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.

В
Владимир
28 січня 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!

Т
Тарас
27 вересня 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень