Подаруйте сигарну дегустацію для двох!

подарували вже 188 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гості опиняться у залі з х'юмідорами — спеціальними скриньками для зберігання сигар. Щоб вони не втрачали своєї якості, в приміщенні підтримується спеціальна температура та рівень вологості. Вітольє запропонує вибрати ексклюзивний виріб ручної роботи та проведе дегустацію згідно з канонами. Він навчить усім етапам: від підбору до розкурювання. Потім відвідувачі зможуть оцінити якість сигари та відчути весь смаковий спектр.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик знаходиться у центрі міста. Для дегустації надаються різні сигари кубинських, домініканських, гондураських і мексиканських брендів. За необхідності вітольє допоможе з вибором, зважаючи на смакові вподобання гостей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Дмитрий
9 квітня 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.
Роман
14 лютого 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.
Владимир
28 січня 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!
Тарас
27 вересня 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.