101200
 

Подаруй сигарну дегустацію для двох!

Захоплююча екскурсія у світ сигарного мистецтва для двох! З усіма традиціями тютюнового промислу гостей познайомить досвідчений вітольє — консультант з вибору і розкурюванню сигар. Він проведе дегустацію відповідно до всі канонів, запропонувавши кожному вибрати ексклюзивну сигару ручної роботи. Це можуть бути елітні зразки відомих марок: Romeo, Brick House, Te-Amo, Macanudo та інших. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 146 раз
2 людини
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Сигарна дегустація для двох — що це?

Цікава подорож у світ сигар разом з досвідченим вітольє — професійним консультантом. Можливість спробувати елітну сигару ручної скрутки. На вибір пропонуються різні марки: Romeo, Brick House, Te-Amo, Macanudo та ін. Також передбачена захоплююча екскурсія в х'юмідор — спеціальний зал для зберігання сигар.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний сигарний дім «Фортуна», найбільший в Україні. Там їх чекає знайомство з професійним консультантом і тонкощами сигарного мистецтва. Досвідчений вітольє проведе гостей з х'юмідору, де розповість про особливості зберігання продукції. Потім кожен Щасливчик зможе вибрати одну з сигар ручної скрутки й оцінити її переваги.

Компанія професійного вітольє

Термін «вітольє» походить від іспанського «vitola», що використовується для позначення паперового кільця на сигарі із зазначенням марки. Досвід і знання консультанта зроблять бесіду надзвичайно цікавою. Він розповість гостям про:

  • принципи правильного вибору сигар
  • тонкощі розкурювання та дегустації сигар
  • історію сигарних пристрастей Фіделя Кастро

Відвідування х'юмідору

Досвідчений вітольє проведе цікаву екскурсію по залу для зберігання сигар. В х'юмідорі підтримується спеціальна температура та рівень вологості, щоб вироби ручної скрутки не втрачали свого аромату. Кожен сорт зберігається в окремій секції.

Дегустація елітної сигари на вибір

Надається можливість спробувати сигару ручної скрутки. На особистий розсуд надаються найкращі марки: Romeo, Brick House, Macanudo та інші. У разі потреби вітольє допоможе визначитися з вибором. Під час дегустації можна зручно розташуватися у шкіряних кріслах і насолодитися тонким сигарним ароматом.

Місце проведення враження:

Сигарний дім «Фортуна» (Дніпропетровськ)
р. Дніпропетровськ пр-т Карла Маркса, 20 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
9 квітня 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.

Р
Роман
14 лютого 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в...
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.

В
Владимир
28 січня 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!

Т
Тарас
27 вересня 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень