101196
 

Подаруй сигарну дегустацію!

Подорож у світ сигар у супроводі професійного вітольє. Вона передбачає не тільки відвідування спеціального залу для зберігання (х'юмідору), але й дегустацію однієї з елітних сигар ручної роботи. Вона може бути будь-якої марки з асортименту — Romeo, Brick House, Te-Amo, Macanudo або ін. Профі детально ознайомить із усіма етапами сигарної дегустації: від підбору до розкурювання. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 170 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

Сигарна дегустація — що це?

Захоплююче знайомство зі світом сигар в компанії досвідченого вітольє — професійного консультанта. Можливість спробувати одну з сигар ручної роботи марки Macanudo, Romeo,Te-Amo та інших на вибір. Міні-екскурсія в х'юмідор — спеціальний зал для зберігання сигар.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в елітний заклад мережі найбільших в Україні сигарних домів — «Фортуна». Він знаходиться прямо у центрі міста — на проспекті Карла Маркса. Саме тут його на нього чекатиме зустріч із професійним вітольє. Він проведе гостя в х'юмідор, де розповысть про всі тонкощі сигарного мистецтва. А після Щасливчик зможе спробувати одну з елітних сигар на свій вибір, з комфортом розслабившись у шкіряному кріслі.

Дегустація у компанії професійного вітольє

У супроводі досвідченого вітольє, дегустація обіцяє бути дуже цікавою та пізнавальною. Сам термін походить від іспанського слова «vitola», яке використовувалося для позначення паперового кільця на сигарі з зазначенням марки. Профі познайомить з:

  • принципами правильного вибору сигар
  • тонкощами їх розкурювання
  • нюансами сигарних пристрастей Фіделя Кастро

Захоплююча екскурсія по х'юмідору

Професійний вітольє організовує пізнавальну прогулянку по спеціальному залу для зберігання сигар. Щоб вони не втрачали своєї високої якості, в приміщенні підтримується спеціальна температура та рівень вологості. Зал розділений на секції, в кожній з яких зберігаються різні сорти сигар.

Спробувати сигару кращих сортів

Рідкісна можливістю скуштувати сигару ручної роботи одного з кращих сортів. На вибір пропонуються вироби різних марок: Romeo, Brick House, Te-Amo, Macanudo та ін. Вітольє люб'язно допоможе зробити правильний вибір. Дегустація пройде в розкішному залі, де можна з комфортом розташуватися в шкіряному кріслі та насолодитися ароматом елітної сигари.

Місце проведення враження:

Сигарний дім «Фортуна» (Дніпропетровськ)
р. Дніпропетровськ пр-т Карла Маркса, 20 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
9 квітня 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.

Р
Роман
14 лютого 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в...
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.

В
Владимир
28 січня 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!

Т
Тарас
27 вересня 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень