Подаруй сигарну дегустацію!

подарували вже 183 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Дегустація пройде в супроводі вітольє — знавця тютюнової справи. Він проведе гостя до залу, де зберігаються сигари. Тут підтримується спеціальна температура та рівень вологості, щоб вироби ручної скрутки не втрачали свого аромату. Кожен сорт зберігається в окремій секції. Вітольє розповість про тонкощі вибору сигари, навчить ритуалу її підготовки та правилам куріння. Потім гість зможе вибрати одну з них та застосувати отримані знання на практиці.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик розташований у центрі Дніпра. Для проби пропонуються сигари іменитих кубинських, домініканських, гондураських і мексиканських брендів. За необхідності вітольє допоможе визначитися з вибором.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Дмитрий
9 апреля 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.
Роман
14 февраля 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.
Владимир
28 января 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!
Тарас
27 сентября 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки