101196
 

Подаруй сигарну дегустацію!

Подорож у світ сигар у супроводі професійного вітольє. Вона передбачає не тільки відвідування спеціального залу для зберігання (х'юмідору), але й дегустацію однієї з елітних сигар ручної роботи. Для проби запропонують сигари відомих кубинських, домініканських, гондураських та мексиканських брендів. Профі детально ознайомить із усіма етапами сигарної дегустації: від підбору до розкурювання. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 179 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Сигарна дегустація — що це?

Захоплююче знайомство зі світом сигар в компанії досвідченого вітольє — професійного консультанта. Можливість спробувати одну з сигар ручної роботи марки Macanudo, Romeo,Te-Amo та інших на вибір. Міні-екскурсія в х'юмідор — спеціальний зал для зберігання сигар.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в елітний заклад мережі найбільших в Україні сигарних домів — «Фортуна». Він знаходиться прямо у центрі міста — на проспекті Карла Маркса. Саме тут його на нього чекатиме зустріч із професійним вітольє. Він проведе гостя в х'юмідор, де розповысть про всі тонкощі сигарного мистецтва. А після Щасливчик зможе спробувати одну з елітних сигар на свій вибір, з комфортом розслабившись у шкіряному кріслі.

Дегустація у компанії професійного вітольє

У супроводі досвідченого вітольє, дегустація обіцяє бути дуже цікавою та пізнавальною. Сам термін походить від іспанського слова «vitola», яке використовувалося для позначення паперового кільця на сигарі з зазначенням марки. Він проведе майстер-клас із сигар ручної скрутки, присвятить в тонкощі вибору сигари, навчить ритуалу її підготовки та правилам куріння.

Захоплююча екскурсія по х'юмідору

Професійний вітольє організовує пізнавальну прогулянку по спеціальному залу для зберігання сигар. Щоб вони не втрачали своєї високої якості, в приміщенні підтримується спеціальна температура та рівень вологості. Зал розділений на секції, в кожній з яких зберігаються різні сорти сигар.

Спробувати сигару кращих сортів

Рідкісна можливістю скуштувати сигару ручної роботи одного з кращих сортів. На вибір надаються сигари найвідоміших брендів із Куби, Домінікани, Мексики та Гондурасу. Вітольє люб'язно допоможе зробити правильний вибір. Дегустація пройде в розкішному залі, де можна з комфортом розташуватися в шкіряному кріслі та насолодитися ароматом елітної сигари.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сигарний дім Фортуна - Бутік - Дніпро
пр-т Дмитра Яворницького, 20 Показати на мапі

13 відгуків

Д
Дмитрий
9 квітня 2017
Огромное спасибо Екатерине и компании Bodo за полученные впечатления. Дегустация длилась гораздо дольше запланированного и позволила посмотреть на курение сигар совершенно с новой стороны. Всем рекомендую.

Р
Роман
14 лютого 2017
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в...
Получил сигарную дегустацию в подарок на день рождения. Хочу отметить хорошую организацию в компании Bodo. Все было предельно предупредительно и четко отлажено. Непосредственно впечатление очень понравилось. Несмотря на то, что есть опыт курения сигар и базовые знания о них, получил много полезной и интересной информации от настоящего профи в своем деле Екатерины. Рекомендую обращаться в компанию Bodo и конечно получить хорошее впечатление от сигарной дегустации, для тех, кому это интересно.

В
Владимир
28 січня 2016
Получил сигарную дегустацию от близких друзей в подарок на день рождения, который, в итоге, очень понравился. Проводившая дегустацию Екатерина великолепно подала информацию проводя экскурсию и дегустацию, не ограничиваясь отведенными временными рамками - по времени вышло более 2-х часов. Очень рад, что смог получить удовольствие!!!

Т
Тарас
27 вересня 2015
Даже не знал что существуют такие подарки но был очень рад получить!=) Организация очень понравилась, как и возможность попробовать хорошую сигару=) Думаю теперь я и сам буду дарить сертификаты от бодо. Выбор большой и не нужно бегать по магазинам искать=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень