102632
 

Подаруй солодке побачення в кав'ярні для двох!

Романтична зустріч в атмосферному закладі міста. Парі заздалегідь оберуть столик в кафе та запропонують різноманітні частування. В меню — фірмові кавові напої та десерти: це ніжне тістечко шу з кремом, грушевий торт з дор блю, солодкий пиріг «вишня в шоколаді» та багато іншого. В розпорядженні у закоханих буде сертифікат на суму 200 грн. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 97 раз
2 людини
не обмежено
Використати до 28.02.2019

Як відбувається враження

Романтична зустріч в атмосферному закладі міста. Парі заздалегідь оберуть столик в кафе та запропонують різноманітні частування. В меню — фірмові кавові напої та десерти: це ніжне тістечко шу з кремом, грушевий торт з дор блю, солодкий пиріг «вишня в шоколаді» та багато іншого. В розпорядженні у закоханих буде сертифікат на суму 200 грн.

Чому ми вибрали еспресо бар I Feel

Кав'ярня відкрилася в 2017 році та знаходиться в самому центрі міста, в 10 хвилинах від набережної Дніпра. Інтер'єр в еспресо-барі виконаний в стилі лофт: мінімалізм, багато відкритого простору та затишні столики біля вікон. У кафе демократичні ціни та величезний вибір кави: від міцного еспресо до молочного лате.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

3 відгуки

M
Mary
10 липня 2018
Это было настоящие романтичное свидание, хорошо что друзей не вязли)). Нас встретил приветливый персонал, провели к столику, который нас ждал уже абсолютно подготовленный, свечи, роза и приглушенный свет, оставалось только насладится десертами и вкусными напитками, и в этом вопросе нас не разочаровал "I Feel", за что большое спасибо! Мы с мужем определенно решили, что обязательно вернемся в это...
Это было настоящие романтичное свидание, хорошо что друзей не вязли)). Нас встретил приветливый персонал, провели к столику, который нас ждал уже абсолютно подготовленный, свечи, роза и приглушенный свет, оставалось только насладится десертами и вкусными напитками, и в этом вопросе нас не разочаровал "I Feel", за что большое спасибо! Мы с мужем определенно решили, что обязательно вернемся в это место и приведем уже друзей, чтоб они тоже ощутили всю прелесть этого места.

А
Аня
25 червня 2018
вкусный кофе, вкусные десерты, чудесный вид из окна - все понравилось) так что наше "свидание" с мужем прошло на ура! спасибо)

Д
Диана
19 жовтня 2017
знакомый пригласил меня на свидание. я с неохотой согласилась - не люблю банальные заведения, куда приходят просто пожевать и выпить чего-то. но и парень оказался интереснее, чем я думала, и место. даже не знаю, что понравилось больше :D короче говоря, теперь это мой парень, а кафешка теперь наша любимая

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень