101419
 

Подаруй відвідування соляної печери для двох!

5 оздоровчих сеансів у соляній печері — кімнаті, стіни якої вимощені сіллю, а повітря наповнене її мікрочастинками. Температура в приміщенні — +18-22С, а вологість — 40-60%. Гостям запропонують зручно розташуватися в кріслах, розслабитися і вдихати цілющі пари солі. Регулярне відвідування соляної печери допоможе зміцнити імунітет, поліпшити стан шкіри й позбутися втоми. детальніше...

2 люд. 5 сеансів по 45 хвилин Використати до 28.02.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 361 раз
2 людини
5 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 1 року
Використати до 28.02.2019

Соляна печера для двох — що це?

Комплексний оздоровчий курс із 5 сеансів у соляній кімнаті. Це штучно створене приміщення, яке імітує мікроклімат природних печер-спелеолікувалень. Усі стіни в кімнаті вимощені блоками солі, а повітря розпорошуються її мікрочастинки. Температура всередині підтримується в діапазоні +18-22С, а вологість — 40-60%. Такі умови гарантують комфортне перебування і дозволяють добре розслабитися. Загальний стан організму поліпшується вже після першого відвідування.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до оздоровчого центру Соляна печера «Солотвино». Перед кожним візитом гостям будуть видавати одноразовий комплект із простирадел, пледів, бахіл і шапочок. Розташувавшись на зручних шезлонгах, Щасливчикам належить повністю розслабитися і насолодитися відпочинком.

Унікальна методика галотерапії

Галотерапія — це давня методика, заснована на використанні природної солі для профілактики та зміцнення організму. Сучасна соляна кімната являє собою приміщення, стіни якого вимощені брилами солі, а в повітрі постійно відбувається розпорошення мікрочастинок за допомогою спеціального пристрою — галогенератора.

5 сеансів здоров'я

Гості проведуть 5 сеансів у цілющому мікрокліматі сольової кімнати. Температура в ній підтримується на рівні +18-22С, а рівень вологості — 40-60%. Таким чином, імітується природний мікроклімат соляних печер.

Потрійний цілющий ефект

Ефект від відвідування помітний вже після першого сеансу, а курс з 5 процедур істотно поліпшить самопочуття і зміцнить організм. Регулярні візити в соляну кімнату дозволять:

  • зміцнити імунітет
  • підвищити тонус шкіри
  • поліпшити сон

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Солотвино - Соляна печера
пр-т Олександра Поля (Кірова), 117 Показати на мапі

18 відгуків

Л
Ленов Сергей
10 червня 2018
Все очень понравилось !

Л
Людмила
13 червня 2017
Очень понравился отдых в соляной комнате - это эффективная оздоровительная процедура, после первого сеанса прошел насморк и легкая простуда. Буду советовать всем своим знакомым, особенно с детьми.

Т
Ткаченко Олег
26 березня 2017
Дуже вдячний, по перше доньці, яка подарувала мені на день народження таку можливість вибрати подарунок BODO. Про цілющі властивості галотерапії чув давно. Навіть хотів відвідати Солотвино в Закарпатті. А тут така зручність - печера під боком. Сподобалось: - інтер'єр продуманий, дизайн цікавий і зручний - обслуговуючий персонал привітний і уважний - приходить відчуття оздоровлення організму...
Дуже вдячний, по перше доньці, яка подарувала мені на день народження таку можливість вибрати подарунок BODO. Про цілющі властивості галотерапії чув давно. Навіть хотів відвідати Солотвино в Закарпатті. А тут така зручність - печера під боком. Сподобалось: - інтер'єр продуманий, дизайн цікавий і зручний - обслуговуючий персонал привітний і уважний - приходить відчуття оздоровлення організму (дружина відмітила, що хропіти став менше...) Із побажань, можливо було б добре мати подушечки під голову на лежаках. Велика подяка всим, всим - і Бодо, і колективу Соляної печери Добра і здоров'я!!! З повагою Ткаченко Олег.

Альвина
12 березня 2017
Я очень благодарна за такую интересную и приятную возможность получить необычный подарок и при этом воспользоваться мне когда будет удобно. Благодарю сотрудников bodo за качественный подход к клиенту. Успехов вам..

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень