101418
 

Подаруй відвідування соляної печери!

Оздоровчий курс галотерапії — це цілих 5 сеансів у соляній кімнаті. Тут поверхні стін вимощені сіллю, а в повітря розпорошуються соляні мікрочастинки. Розташувавшись на зручних шезлонгах, належить відпочити в цілющому мікрокліматі й насолоджуватися підібраним плей-листом. Розслаблюючі звуки наповнять кімнату й допоможуть налаштуватися на потрібний лад. Це можливість зміцнити імунітет, поліпшити стан шкіри й позбутися стресу. детальніше...

1 люд. 5 сеансів по 45 хвилин Використати до 28.02.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 813 раз
1 людина
5 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 1 року
Використати до 28.02.2019

Соляна печера — що це?

Повноцінний оздоровчий курс у соляній кімнаті. Це штучний аналог соляної шахти. Всі поверхні кімнати облицьовані соляними блоками, що створює унікальний мікроклімат. Цілющий ефект досягається за рахунок вдихання соляних мікрочастинок. Їх концентрацію в кімнаті контролює спеціальний апарат — галогенератор, розпилюючий соляну пил в повітря. Курс включає 5 сеансів.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до елітного оздоровчого центру «Солотвино», розташованого в центрі міста. В кімнаті відтворюється природний мікроклімат соляних печер — температура підтримується в районі 18-22 градусів, рівень вологості коливається в межах 40-60%. Перед кожним відвідуванням у салоні видається всі необхідне приладдя: простирадла, ковдри, бахіли, шапочки. Щасливчик зможе підібрати список музичних композицій, які зроблять його відпочинок в кімнаті більш комфортним.

Цілюща методика, перевірена століттями

Лікування мікрочастинками солі прийшло до нас із давніх часів. Подрібнені соляні блоки застосовувалися ченцями для лікування людей із проблемами дихання. Сьогодні ця методика отримала назву галотерапія і широко застосовується в оздоровчих цілях.

Цілих 5 сеансів здоров'я

5-ти сеансів буде достатньо, щоб сповна відчути цілющий ефект соляних печер:

  • стрес і напруга зникають
  • поліпшується стан шкіри
  • нормалізується робота дихальної системи
  • зміцнюється імунітет

Заспокійлива дія музики

Під час сеансу є можливість насолодитися музикою. Підбір композицій виконується згідно індивідуальних переваг гостя. Це додасть позитивних емоцій і дозволить розслабитися під знайомі мелодії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Солотвино - Соляна печера
пр-т Олександра Поля (Кірова), 117 Показати на мапі

18 відгуків

Л
Ленов Сергей
10 червня 2018
Все очень понравилось !

Л
Людмила
13 червня 2017
Очень понравился отдых в соляной комнате - это эффективная оздоровительная процедура, после первого сеанса прошел насморк и легкая простуда. Буду советовать всем своим знакомым, особенно с детьми.

Т
Ткаченко Олег
26 березня 2017
Дуже вдячний, по перше доньці, яка подарувала мені на день народження таку можливість вибрати подарунок BODO. Про цілющі властивості галотерапії чув давно. Навіть хотів відвідати Солотвино в Закарпатті. А тут така зручність - печера під боком. Сподобалось: - інтер'єр продуманий, дизайн цікавий і зручний - обслуговуючий персонал привітний і уважний - приходить відчуття оздоровлення організму...
Дуже вдячний, по перше доньці, яка подарувала мені на день народження таку можливість вибрати подарунок BODO. Про цілющі властивості галотерапії чув давно. Навіть хотів відвідати Солотвино в Закарпатті. А тут така зручність - печера під боком. Сподобалось: - інтер'єр продуманий, дизайн цікавий і зручний - обслуговуючий персонал привітний і уважний - приходить відчуття оздоровлення організму (дружина відмітила, що хропіти став менше...) Із побажань, можливо було б добре мати подушечки під голову на лежаках. Велика подяка всим, всим - і Бодо, і колективу Соляної печери Добра і здоров'я!!! З повагою Ткаченко Олег.

Альвина
12 березня 2017
Я очень благодарна за такую интересную и приятную возможность получить необычный подарок и при этом воспользоваться мне когда будет удобно. Благодарю сотрудников bodo за качественный подход к клиенту. Успехов вам..

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень