Подаруйте SPA для вагітних!

1 людина
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Дівчина вирушить на сеанс релаксу, який буде складатися з 3 етапів. Спочатку майстер виконає пілінг всього тіла. Після цього майбутню маму чекає лімфодренажний масаж, під час якого особлива увага буде приділена рукам і ногам. На завершення фахівець розімне шийно-комірцеву зону та зробить масаж голови.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

Інтер'єр салону виконаний в східному стилі. Сеанс проходить в кабінеті з приглушеним світлом. У майстрів «Акварель» більше 4 років досвіду роботи. Масажисти регулярно підвищують кваліфікацію на курсах і тренінгах. Відвідати масаж можна на будь-якому терміні вагітності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Юля
3 квітня 2018
Сеанс безумно мне понравился! Получила огромное удовольствие! Смогла по-настоящему расслабиться и довериться профессионалу. Он, кстати, очень чуткий. Приятный и полезный массаж, всем советую, девчонки)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.