Подаруй SPA для вагітних!

1 людина
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Дівчина відрушить на сеанс релаксу, який буде складатися з 3 етапів. Спочатку майстер виконає пілінг всього тіла. Після цього майбутню маму чекає лімфодренажний масаж, під час якого особлива увага буде приділена рукам і ногам. На завершення фахівець розімне шийно-комірцеву зону та зробить масаж голови.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

Інтер'єр салону виконаний в східному стилі. Сеанс проходить в кабінеті з приглушеним світлом. У майстрів «Акварель» більше 4 років досвіду роботи. Масажисти регулярно підвищують кваліфікацію на курсах і тренінгах. Відвідати масаж можна на будь-якому терміні вагітності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Юля
3 апреля 2018
Сеанс безумно мне понравился! Получила огромное удовольствие! Смогла по-настоящему расслабиться и довериться профессионалу. Он, кстати, очень чуткий. Приятный и полезный массаж, всем советую, девчонки)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки