Подаруйте SPA догляд для тіла з мінералами!

подарували вже 1 830 разів
600 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Комплекс SPA процедур по догляду за тілом, спрямований на омолодження та зволоження шкіри. Сеанс проходить в кілька етапів:

  • обгортання. Майстер нанесе на тіло косметичну суміш з морських водоростей, блакитної глини та олії м'яти. Після чого він оберне клієнта в спеціальну плівку та накриє ковдрою. Через 30 хвилин можна буде прийняти душ.
  • пілінг. Спеціаліст очистить шкіру за допомогою скрабу.
  • загальний масаж. Під час сеансу майстер зніме напругу в м'язах і пропрацює проблемні зони.
  • зволоження. SPA процедура завершиться нанесенням лосьону для тіла.

Чому варто спробувати догляд для тіла з мінералами

Розслабляючий комплекс має оздоровчий ефект. Глиняне обгортання насичує тіло корисними мікроелементами. Пілінг очищує та покращує кровообіг. Масаж допомагає зняти втому, а зволоження робить шкіру здоровою на вигляд.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

27 відгуків

Новикова Елена
20 лютого 2019
Мой отзыв о впечатлении - все прошло очень хорошо, внимательный мастер, доброжелательная атмосфера
Алла
16 лютого 2019
Была в салоне Mimi на спа-процедуре. Спасибо за обертывание и массаж Тамиле! Приятная девушка со спокойным голосом. Сразу после процедуры было ощущение прилива настроения, а уже дома - желания поспать)
Александра
16 лютого 2019
Посетила салон Cosmo. Очень благодарна директору за бомбические процедуры. Очень душевный и приятный человек. Осталось довольна на все 100% . Все на высшем уровне. Спасибо большое!
Евгений
16 лютого 2019
Вечера посетил барбершоп "IGROK".Удевило что в исключительно мужском месте работают девушки.Стрижка продлилась 15 минут в целом понравилась стрижка но от данного места ожидал большего !
bodo
19 лютого 2019
Доброго дня, Євген. Раді чути, що результат вам сподобався. Ми детально обговорили ваш відгук з партнером. Як він нам повідомив салон відійшов від класичної форми де працюють лише чоловіка, адже на першому місці стоїть якість надання послуг. За умовами сертифікату враження тривалістю до 60 хвилин, проте послуга може відрізнятись за тривалістю, адже все залежить від обраної стрижки та складності. Партнер прийняв всі ваші зауваження в роботу та будуть працювати на підвищенням рівня надання послуг.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.