Подаруйте SPA догляд для тіла з мінералами!

подарували вже 1 442 рази
600 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Комплекс SPA процедур по догляду за тілом, спрямований на омолодження та зволоження шкіри. Сеанс проходить в кілька етапів:

  • обгортання. Майстер нанесе на тіло косметичну суміш з морських водоростей, блакитної глини та олії м'яти. Після чого він оберне клієнта в спеціальну плівку та накриє ковдрою. Через 30 хвилин можна буде прийняти душ.
  • пілінг. Спеціаліст очистить шкіру за допомогою скрабу.
  • загальний масаж. Під час сеансу майстер зніме напругу в м'язах і пропрацює проблемні зони.
  • зволоження. SPA процедура завершиться нанесенням лосьону для тіла.

Чому варто спробувати догляд для тіла з мінералами

Розслабляючий комплекс має оздоровчий ефект. Глиняне обгортання насичує тіло корисними мікроелементами. Пілінг очищує та покращує кровообіг. Масаж допомагає зняти втому, а зволоження робить шкіру здоровою на вигляд.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

18 відгуків

Елена Торопчина
18 січня 2019
Благодарю салон COSMO
Лариса
15 січня 2019
https://www.facebook.com/100002151556415
Огромная благодарность салону COSMO Студия за прекрасную процедуру по уходу за телом. Знающий свое дело профессионал, мастер Александра подарила почти 2 часа умиротворенности, релакса и полного ощущения гармонии. Массаж после обертывания - вообще отдельная история. Такие золотые руки стоит поискать!
Ирина
13 січня 2019
https://www.facebook.com/100000073991723
Спасибо огромное команде bodo за то, что открыли для меня салон MiMi и их прекрасную процедуру по уходу за телом. Сам салон сказочный и попав в него, вы сразу почувствуете себя принцессой. Сама процедура то, что нужно любой женщине. Пилинг, обертывание и массаж.. уносят вас далеко далеко.. на планету спокойствия,умиротворения и настоящего удовольствия. Спасибо внимательным сотрудникам салона и отдельно мастеру за её золотые руки)) Теперь я точно Ваш клиент!!!
Дария
11 січня 2019
Вчера была на процедуре. Осталась очень довольна. Обслуживание на высшем уровне. Мастер профессионал своего дела! Масса впечатлений и эмоций. Кожа после процедуры мягкая и нежная. Спасибо огромное за впечатление

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.