Подаруй SPA у темряві для двох!

подарували вже 426 разів
2 людини
до 90 хв.
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Адміністратор зустріне клієнтів і проведе їх у кімнату, освітлену декількома свічками. Для повного занурення в атмосферу релаксу відвідувачам пов'яжуть на очі легкі стрічки. Потім майстер перейде до розслабляючого авторського масажу з використанням теплої олії. Також він приділить особливу увагу області голови, опрацювавши біологічно активні точки. Комплексна процедура зніме стрес, поліпшить кровообіг і надасть шкірі гладкість.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

Майстри салону — професійні масажисти з досвідом роботи від 4 років. Перед початком сеансу клієнтам видадуть все необхідне: одноразову білизну, капці, халат і рушник. В інтер'єрі SPA центру переважають східні мотиви та пастельні тони.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

24 відгуки

Яна
3 октября 2018
Дарила мужу на День рождения.Ему очень понравилось!Мастер массажа-профессионал своего дела.Институт красоты и BODO,спасибо за впечатление!!!!!!
Татьяна
9 июля 2018
SPA в темноте мне подарила подруга, за что я ей безумно благодарна, процедура для меня имела терапевтический эффект, я вышла совсем другим человеком, с настроением, радостью и восторгом,спасибо за это мастеру Валентине, сам институт красоты Акварель интересен своим интерьером и атмосферой, всем искренне желаю ощутить расслабление и получить пользу для своего любимого тела.
Оксана
16 июня 2018
На днях посетила салон Акварель, была на процедуре СПА в темноте. Осталась очень довольна.приветливый персонал, приятная обстановка и, конечно же, профессиональный массажист оставили только положительные эмоции. Все продумано до мелочей. В конце сеанса приятный сюрприз- чай в спокойной обстановке. Спасибо всем, кто принимал участие в этой процедуре. Цена соответствует качеству.
Андрей
24 марта 2018
https://www.facebook.com/100009472558013
Добрый вечер. Я подарил впечатление любимому человеку. Ей очень понравилось. Осталась довольна. Все было замечательно! За что большое спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки