Подаруйте SPA у темряві для двох!

подарували вже 547 рази
2 людини
до 90 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Адміністратор зустріне клієнтів і проведе їх у кімнату, освітлену декількома свічками. Для повного занурення в атмосферу релаксу відвідувачам пов'яжуть на очі легкі стрічки. Потім майстер перейде до розслабляючого авторського масажу з використанням теплої олії. Також він приділить особливу увагу області голови, опрацювавши біологічно активні точки. Комплексна процедура зніме стрес, поліпшить кровообіг і надасть шкірі гладкість.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

Майстри салону — професійні масажисти з досвідом роботи від 4 років. Перед початком сеансу клієнтам видадуть все необхідне: одноразову білизну, капці, халат і рушник. В інтер'єрі SPA центру переважають східні мотиви та пастельні тони.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

26 відгуків

Василий
3 лютого 2019
SPA в темноте для двоих это супер. Мастера массажа просто волшебники, персонал очень внимательный, в салоне очень приятная атмосфера. Спасибо от меня и моей супруги нашей дочери за предоставленый подарок. Также огромное спасибо мастерам массажа и всему персоналу салона. Спасибо большое bodo за организацию нашего отдыха. bodo это СУПЕР ОТДЫХ!!!
Татяна
12 грудня 2018
Была на SPA в темноте для двоих.. это Божественно!!! Заучит легкая расслабляющая музыка, полумрак в комнате... мне делала массаж Наталья Шипило. Профессионал с большой Буквы! Этот массаж начиная от кончиков пальцев на ногах и до макушки головы - расслабляет и отправляет в нирвану
Яна
3 жовтня 2018
Дарила мужу на День рождения.Ему очень понравилось!Мастер массажа-профессионал своего дела.Институт красоты и BODO,спасибо за впечатление!!!!!!
Татьяна
9 липня 2018
SPA в темноте мне подарила подруга, за что я ей безумно благодарна, процедура для меня имела терапевтический эффект, я вышла совсем другим человеком, с настроением, радостью и восторгом,спасибо за это мастеру Валентине, сам институт красоты Акварель интересен своим интерьером и атмосферой, всем искренне желаю ощутить расслабление и получить пользу для своего любимого тела.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.