Подаруй SPA у темряві!

подарували вже 627 рази
1 людина
до 90 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно від 18 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Як вібдувається враження

Відвідувача проведуть до кімнати, освітленої декількома свічками. За бажанням клієнта можна зав'язати очі легкою шовковою стрічкою. Майстер нанесе на тіло трохи теплої олії та розімне біологічно активні точки. Фінальним етапом сеансу стане давньоіндійський масаж голови.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

«Акварель» — це затишний SPA центр з інтер'єром, виконаним у східному стилі. Майстри салону — учасники багатьох професійних тренінгів. Масажисти регулярно проходять програми для підвищення кваліфікації. Перед початком сеансу клієнту видадуть усе необхідне: капці, одноразову білизну, халат і рушник.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

24 відгуки

Яна
3 жовтня 2018
Дарила мужу на День рождения.Ему очень понравилось!Мастер массажа-профессионал своего дела.Институт красоты и BODO,спасибо за впечатление!!!!!!
Татьяна
9 липня 2018
SPA в темноте мне подарила подруга, за что я ей безумно благодарна, процедура для меня имела терапевтический эффект, я вышла совсем другим человеком, с настроением, радостью и восторгом,спасибо за это мастеру Валентине, сам институт красоты Акварель интересен своим интерьером и атмосферой, всем искренне желаю ощутить расслабление и получить пользу для своего любимого тела.
Оксана
16 червня 2018
На днях посетила салон Акварель, была на процедуре СПА в темноте. Осталась очень довольна.приветливый персонал, приятная обстановка и, конечно же, профессиональный массажист оставили только положительные эмоции. Все продумано до мелочей. В конце сеанса приятный сюрприз- чай в спокойной обстановке. Спасибо всем, кто принимал участие в этой процедуре. Цена соответствует качеству.
Андрей
24 березня 2018
https://www.facebook.com/100009472558013
Добрый вечер. Я подарил впечатление любимому человеку. Ей очень понравилось. Осталась довольна. Все было замечательно! За что большое спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.