Подаруйте стильний манікюр!

подарували вже 719 рази
300 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Клієнтка приїде до салону, де на неї вже буде чекати майстер. Він візьметься до роботи, а дівчина в цей час зможе вибрати відтінок покриття. Спеціаліст акуратно видалить кутикулу, надасть нігтям красиву форму, а потім нанесе на пластину гель-лак. Після закінчення процедури майстер дасть поради щодо подальшого догляду за нігтями.

Чому ми вибрали салон краси Kokonailroom

Салон знаходиться в центрі Дніпра. Інструменти проходять ретельну обробку у вигляді багатоступеневої стерилізації. Усі витратні матеріали — одноразові. Майстри роблять апаратний та обрізний манікюр.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Алена
19 лютого 2019
Мастер - чудо, бусинка просто. Очень аккуратная работа. Приятный цвет на ногтиках. И форма таккая, как я люблю. спасибо)
Тамара
4 грудня 2018
Понравилось очень! Сотрудники очень дружелюбны и внимательны к клиентам. Отдельное спасибо мастеру Людмиле!
Анастасия
30 листопада 2018
Оооочень довольна
Александра
24 травня 2018
Впечатление "Стильный маникюр" Подруги подарили это впечатление на День рождения. Сама идея подарка просто замечательная - любая девушка любит приводить руки в порядок, а тем более в такой важный для неё праздник:) В салоне меня обслуживала приветливая и приятная девушка. Сделала всё довольно быстро и качественно, смогла на все 100% осуществить все мои пожелания, что приятно удивило. В общем, Впечатление оставило хорошее впечатление:) Всем рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.