101120
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука для двох!

Можливість випробувати в дії традиційний лук і зробити необмежену кількість пострілів протягом 60 хвилин! Професійний інструктор навчить поводитися зі зброєю: правильно тримати лук, напинати тятиву, влучно цілитися і випускати стріли. Економити останні не доведеться — за відведений час можна зробити стільки пострілів, скільки встигну. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 394 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука для двох — що це?

Навчання основ стрільби з традиційного лука для двох друзів. Заняття включає теорію та практику. Мішені, по яким належить потрапляти, знаходяться на відстані 9 метрів. В кінці заняття Щасливчикам вручать сертифікат про отримання навичок стрільби з лука.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають стрілецький клуб SKOLOT. Тут їх зустріне досвідчений інструктор. Осягати основи поводження з незвичайною зброєю Щасливчики будуть в спеціально обладнаному залі. Спочатку профі повідомить правила безпеки. Потім розповість про пристрої традиційного лука і пояснить, як влучно стріляти. Він навчить приймати потрібну стійку, захоплювати рукоять і правильно розгортати плечі. Щасливчики відпрацюють отримані знання на практиці, зробивши стільки пострілів, скільки встигнуть за одну годину! А листок-мішень з влученнями заберуть з собою на пам'ять.

Освоїти майстерність стрільби з лука

Навчитися стріляти з лука і випробувати азарт попадання по мішенях! Інструктор продемонструє всі прийоми і розповість про тонкощі, необхідних для влучних результатів. Після цього буде можливість застосувати отриману теорію на практиці!

Безлімітне кількість пострілів

Постріляти з лука можна протягом години. При цьому кількість пострілів не обмежено! Можна вдосталь насолодитися процесом, не шкодуючи стріл!

Сертифікат в кінці заняття

Кожному Щасливчику урочисто вручать підтвердження отриманих стрілецьких навичок — сертифікат. Також можна забрати лист зі своїми попаданнями.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Skolot - Лучний клуб
вул. Дмитра Донцова, 2а Показати на мапі

32 відгуків

В
Валерий
20 липня 2018
Получили сей подарок от руководителя, вот нашли время получить впечатления :) Приятный инструктор, если даже тупишь не обижает, а помогает, через минут 15 пришло понимание что как делается и понеслась :) Отлично провели время, даже в "яблочко" попали! Советуем!

А
Андрей
14 липня 2018
Был сегодня с женой в замечательном клубе Сколот,масса позитивных впечатлений,хороший ,приятный инструктор ,все доступно объяснил ,провел первичный инструктаж ,обратил внимание на все тонкости и нюансы стрельбы из лука,выбор луков великолепный ,мишени на любой цвет,если хочется испытать позитивные хорошие впечатления это одно из мест куда хочется возвращаться снова,выражаю благодарность от себя и своей жены за прекрасно проведенное время

Р
Ростислав
26 травня 2018
Давно хотел научится стрелять из лука. И вот моя мечта осуществилась после получения сертификата. Мне очень все понравилось, получил огромное море впечатления от проведённого времени. Большое спасибо тренеру и bodo.

С
сергей
28 квітня 2018
Робин Гудом не стал,но впечатление отличное. Тем более востребованное и взрослыми и детьми (увидел своими глазами). Всем большое спасибо! И тренеру и bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень