101120
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука для двох!

Можливість випробувати в дії традиційний лук і зробити необмежену кількість пострілів протягом 60 хвилин! Професійний інструктор навчить поводитися зі зброєю: правильно тримати лук, напинати тятиву, влучно цілитися і випускати стріли. Економити останні не доведеться — за відведений час можна зробити стільки пострілів, скільки встигну. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 165 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.12.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Навчання основ стрільби з традиційного лука для двох друзів. Заняття включає теорію та практику. Мішені, по яким належить потрапляти, знаходяться на відстані 10, 15, 18 метрів. В кінці заняття Щасливчикам вручать сертифікат про отримання навичок стрільби з лука.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають стрілецький клуб «SKOLOT». Тут їх зустріне досвідчений інструктор. Осягати основи поводження з незвичайною зброєю Щасливчики будуть в спеціально обладнаному залі. Спочатку профі повідомить правила безпеки. Потім розповість про пристрої традиційного лука і пояснить, як влучно стріляти. Він навчить приймати потрібну стійку, захоплювати рукоять і правильно розгортати плечі. Щасливчики відпрацюють отримані знання на практиці, зробивши стільки пострілів, скільки встигнуть за одну годину! А листок-мішень з влученнями заберуть з собою на пам'ять.

Освоїти майстерність стрільби з лука

Навчитися стріляти з лука і випробувати азарт попадання по мішенях! Інструктор продемонструє всі прийоми і розповість про тонкощі, необхідних для влучних результатів. Після цього буде можливість застосувати отриману теорію на практиці!

Безлімітне кількість пострілів

Постріляти з лука можна протягом години. При цьому кількість пострілів не обмежено! Можна вдосталь насолодитися процесом, не шкодуючи стріл!

Сертифікат в кінці заняття

Кожному Щасливчику урочисто вручать підтвердження отриманих стрілецьких навичок — сертифікат. Також можна забрати лист зі своїми попаданнями.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

30 відгуків

Р
Ростислав
26 травня 2018
Давно хотел научится стрелять из лука. И вот моя мечта осуществилась после получения сертификата. Мне очень все понравилось, получил огромное море впечатления от проведённого времени. Большое спасибо тренеру и bodo.

С
сергей
28 квітня 2018
Робин Гудом не стал,но впечатление отличное. Тем более востребованное и взрослыми и детьми (увидел своими глазами). Всем большое спасибо! И тренеру и bodo!

С
Светлана
17 квітня 2018
На работе подарили впечатление "Стрельба из лука для двоих". Так как я обожаю активный отдых, я была впечатлена таким выбором моих коллег. Инструктор провел краткий инструктаж и я преступила к практике. Часа более чем достаточно, что бы получить максимум эмоций от стрельбы из лука. Большое спасибо bodo за такие яркие впечатления.

Е
Елена
5 березня 2018
На работе подарили сертификат, и получилось так, что я могла выбрать два впечатления. Вторым выбрала стрельбу из лука. Ну, интересно же! Очень приятная атмосфера, яркий тир, опытный и заботливый инструктор. Отмечаю как великолепный способ эмоциональной разрядки. Спасибо клубу Сколот и компании "Bodo" за приятную возможность почувствовать себя персонажем из прочитанных в детстве книг. :)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень