101120
 

Подаруй захоплюючу стрільбу з лука для двох!

Можливість випробувати в дії традиційний лук і зробити необмежену кількість пострілів протягом 60 хвилин! Професійний інструктор навчить поводитися зі зброєю: правильно тримати лук, напинати тятиву, влучно цілитися і випускати стріли. Економити останні не доведеться — за відведений час можна зробити стільки пострілів, скільки встигну. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 803 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 30.04.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Навчання основ стрільби з традиційного лука для двох друзів. Заняття включає теорію та практику. Мішені, по яким належить потрапляти, знаходяться на відстані 10, 15, 18 метрів. В кінці заняття Щасливчикам вручать сертифікат про отримання навичок стрільби з лука.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають стрілецький клуб «SKOLOT». Тут їх зустріне досвідчений інструктор. Осягати основи поводження з незвичайною зброєю Щасливчики будуть в спеціально обладнаному залі. Спочатку профі повідомить правила безпеки. Потім розповість про пристрої традиційного лука і пояснить, як влучно стріляти. Він навчить приймати потрібну стійку, захоплювати рукоять і правильно розгортати плечі. Щасливчики відпрацюють отримані знання на практиці, зробивши стільки пострілів, скільки встигнуть за одну годину! А листок-мішень з влученнями заберуть з собою на пам'ять.

Освоїти майстерність стрільби з лука

Навчитися стріляти з лука і випробувати азарт попадання по мішенях! Інструктор продемонструє всі прийоми і розповість про тонкощі, необхідних для влучних результатів. Після цього буде можливість застосувати отриману теорію на практиці!

Безлімітне кількість пострілів

Постріляти з лука можна протягом години. При цьому кількість пострілів не обмежено! Можна вдосталь насолодитися процесом, не шкодуючи стріл!

Сертифікат в кінці заняття

Кожному Щасливчику урочисто вручать підтвердження отриманих стрілецьких навичок — сертифікат. Також можна забрати лист зі своїми попаданнями.

 

Місце проведення враження:

Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

В
Виталий
15 жовтня 2017
Жена подарила на день рождение, из всех впечатлений я выбрал стрельба из лука. Все прошло отлично, я был в полном восторге, отдельная благодарность инструктору. Спасибо bodo!

В
Владимир
11 жовтня 2017
Все было чудесно! Есть еще один сертификат, скоро посещу это место опять.

А
Андрей
26 вересня 2017
Это впечатление мне подарила подруга на день рождение. И скажу что это один из лучших подарков что я получал. Это был первый опыт стрельбы из лука и думаю теперь не последний. Вроде бы весь процесс и не замысловатый, просто стоять и стрелять по мишени, но все равно это захватывает. Тебе все больше и больше хочется попадать точно в центр. Всем советую попробовать, особенно в компании)

Д
Дмитрий Драбан
22 вересня 2017
Спасибо большое за незабываемые впечатления от стрельбы из настоящего лука!)) Вы дали возможность на час почувствовать себя лучником Шервудского леса)) А также спасибо моей жене за отличный подарок на День рождения!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень