101120
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука для двох!

Можливість випробувати в дії традиційний лук і зробити необмежену кількість пострілів протягом 60 хвилин! Професійний інструктор навчить поводитися зі зброєю: правильно тримати лук, напинати тятиву, влучно цілитися і випускати стріли. Економити останні не доведеться — за відведений час можна зробити стільки пострілів, скільки встигну. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 006 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.07.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Навчання основ стрільби з традиційного лука для двох друзів. Заняття включає теорію та практику. Мішені, по яким належить потрапляти, знаходяться на відстані 10, 15, 18 метрів. В кінці заняття Щасливчикам вручать сертифікат про отримання навичок стрільби з лука.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають стрілецький клуб «SKOLOT». Тут їх зустріне досвідчений інструктор. Осягати основи поводження з незвичайною зброєю Щасливчики будуть в спеціально обладнаному залі. Спочатку профі повідомить правила безпеки. Потім розповість про пристрої традиційного лука і пояснить, як влучно стріляти. Він навчить приймати потрібну стійку, захоплювати рукоять і правильно розгортати плечі. Щасливчики відпрацюють отримані знання на практиці, зробивши стільки пострілів, скільки встигнуть за одну годину! А листок-мішень з влученнями заберуть з собою на пам'ять.

Освоїти майстерність стрільби з лука

Навчитися стріляти з лука і випробувати азарт попадання по мішенях! Інструктор продемонструє всі прийоми і розповість про тонкощі, необхідних для влучних результатів. Після цього буде можливість застосувати отриману теорію на практиці!

Безлімітне кількість пострілів

Постріляти з лука можна протягом години. При цьому кількість пострілів не обмежено! Можна вдосталь насолодитися процесом, не шкодуючи стріл!

Сертифікат в кінці заняття

Кожному Щасливчику урочисто вручать підтвердження отриманих стрілецьких навичок — сертифікат. Також можна забрати лист зі своїми попаданнями.

 

Місце проведення враження:

Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

Е
Елена
12 лютого 2018
Сертификат подарили на работе. Долго с дочкой решали, что выбрать. Остановились на стрельбе из лука, т к. возраст подходил и времяпровождения динамичное. Спасибо клубу Сколот, где встретили, проинструктировали и помогли))

И
Ирина
24 січня 2018
Подарила сертификат мужу и сыну на двоих. Они были в восторге. Час пролетел незаметно и интересно. Очень большой плюс, -это качественные луки и неограниченное количество стрел. Так как в других местах платили за выстрел. Поэтому огромное спасибо клубу "Scolot" за незабываемые впечатления. И компании "Bodo" за предоставленную возможность и великолепное обслуживание.

14 листопада 2017
Сходили,на это потрясающее впечатление, вместе с мужем . Остались очень довольными ! Спасибо за веселую атмосферу от инструктора )

Е
Елизавета
13 листопада 2017
Сертификат купила мужу на годовщину - ему тоже нравится эта тематика. Это было незабываемое впечатление! За один час исполнилась мечта всего детства. Инструктору выражаем огромную благодарность - внимательный, доходчиво объясняет и с юмором. Инвентарь очень качественный - когда берешь в руки не кажется детской игрушкой - настоящее оружие. За время тренировки понимаешь, что это обалденный...
Сертификат купила мужу на годовщину - ему тоже нравится эта тематика. Это было незабываемое впечатление! За один час исполнилась мечта всего детства. Инструктору выражаем огромную благодарность - внимательный, доходчиво объясняет и с юмором. Инвентарь очень качественный - когда берешь в руки не кажется детской игрушкой - настоящее оружие. За время тренировки понимаешь, что это обалденный фитнес для всего корпуса. Также нас научили стрелять из арбалета. Настоятельно рекомендую для любителей активного отдыха! Готовьтесь, что в последствии это может стать вашим любимым увлечением)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень