101120
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука для двох!

Можливість випробувати в дії традиційний лук і зробити необмежену кількість пострілів протягом 60 хвилин! Професійний інструктор навчить поводитися зі зброєю: правильно тримати лук, напинати тятиву, влучно цілитися і випускати стріли. Економити останні не доведеться — за відведений час можна зробити стільки пострілів, скільки встигну. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 074 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Навчання основ стрільби з традиційного лука для двох друзів. Заняття включає теорію та практику. Мішені, по яким належить потрапляти, знаходяться на відстані 10, 15, 18 метрів. В кінці заняття Щасливчикам вручать сертифікат про отримання навичок стрільби з лука.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають стрілецький клуб «SKOLOT». Тут їх зустріне досвідчений інструктор. Осягати основи поводження з незвичайною зброєю Щасливчики будуть в спеціально обладнаному залі. Спочатку профі повідомить правила безпеки. Потім розповість про пристрої традиційного лука і пояснить, як влучно стріляти. Він навчить приймати потрібну стійку, захоплювати рукоять і правильно розгортати плечі. Щасливчики відпрацюють отримані знання на практиці, зробивши стільки пострілів, скільки встигнуть за одну годину! А листок-мішень з влученнями заберуть з собою на пам'ять.

Освоїти майстерність стрільби з лука

Навчитися стріляти з лука і випробувати азарт попадання по мішенях! Інструктор продемонструє всі прийоми і розповість про тонкощі, необхідних для влучних результатів. Після цього буде можливість застосувати отриману теорію на практиці!

Безлімітне кількість пострілів

Постріляти з лука можна протягом години. При цьому кількість пострілів не обмежено! Можна вдосталь насолодитися процесом, не шкодуючи стріл!

Сертифікат в кінці заняття

Кожному Щасливчику урочисто вручать підтвердження отриманих стрілецьких навичок — сертифікат. Також можна забрати лист зі своїми попаданнями.

 

Місце проведення враження:

Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

С
Светлана
17 квітня 2018
На работе подарили впечатление "Стрельба из лука для двоих". Так как я обожаю активный отдых, я была впечатлена таким выбором моих коллег. Инструктор провел краткий инструктаж и я преступила к практике. Часа более чем достаточно, что бы получить максимум эмоций от стрельбы из лука. Большое спасибо bodo за такие яркие впечатления.

Е
Елена
5 березня 2018
На работе подарили сертификат, и получилось так, что я могла выбрать два впечатления. Вторым выбрала стрельбу из лука. Ну, интересно же! Очень приятная атмосфера, яркий тир, опытный и заботливый инструктор. Отмечаю как великолепный способ эмоциональной разрядки. Спасибо клубу Сколот и компании "Bodo" за приятную возможность почувствовать себя персонажем из прочитанных в детстве книг. :)))

Е
Елена
12 лютого 2018
Сертификат подарили на работе. Долго с дочкой решали, что выбрать. Остановились на стрельбе из лука, т к. возраст подходил и времяпровождения динамичное. Спасибо клубу Сколот, где встретили, проинструктировали и помогли))

И
Ирина
24 січня 2018
Подарила сертификат мужу и сыну на двоих. Они были в восторге. Час пролетел незаметно и интересно. Очень большой плюс, -это качественные луки и неограниченное количество стрел. Так как в других местах платили за выстрел. Поэтому огромное спасибо клубу "Scolot" за незабываемые впечатления. И компании "Bodo" за предоставленную возможность и великолепное обслуживание.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень