101119
 

Подаруй урок стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з традиційного лука! Користуватися зброєю і потрапляти в ціль навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позицію потрібно приймати, як натягувати тятиву і домогтися влучності. У Щасливчика буде достатньо часу, щоб потрапити по мішенях, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 190 раз
1 чоловік
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2018

Стрільба з лука — що це?

Шанс відчути себе спритним Робіном Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби з традиційного лука — стародавньої зброї. Інструктор швидко навчить влучно випускати стріли. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетична статура — користуватися луком зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як все проходить?

Щасливчик приїде в лучний клуб «SKOLOT», де його буде чекати досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкого положення ніг, правильному захопленню рукояті, визначеному розвороту плечей і техніці влучних пострілів. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби по статичним мішенях.

Кількість пострілів не обмежена

Щасливчик зможе зробити будь-яку кількість пострілів, лімітована тільки тривалість заняття — 60 хвилин. Але тут важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Часу вистачить і відпрацювати стійку, і пристрілятися на різні відстані.

Сертифікат про отримані навички

У кінці заняття викладач надасть сертифікат про навички стрільби з лука, отриманих в клубі «SKOLOT». Він стане нагадуванням про майстер-класі і стимулом вивчити це мистецтво глибше.

Мішені на різних відстанях

Лучний клуб надає мішені, встановлені на різних відстанях: 10, 15 або 18 метрів. Записані результати влучень можна буде забрати з собою.

Місце проведення враження:

Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий Драбан
Вчора
Спасибо большое за незабываемые впечатления от стрельбы из настоящего лука!)) Вы дали возможность на час почувствовать себя лучником Шервудского леса)) А также спасибо моей жене за отличный подарок на День рождения!)

A
alina
18 серпня 2017
впечатление самое великолепное)))) стрельба из лука - интригующее, увлекающее и достаточно непростое занятие))) воспоминания детства - книги и фильмы о Робин Гуде))) энергетика днепропетровского лучного клуба «Skolot» удивительная, благодаря Андрею Левченко) отдельная благодарность Bodo за идею подарка-впечатления)))

23 липня 2017
Всегда мечтал пострелять из лука и осуществил свою мечту)) Очень обходительный инструктор, большое разнообразие оружия и комфортные условия

7 липня 2017
Отличный инструктор, отличное впечатление! рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень