101119
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з традиційного лука! Користуватися зброєю і потрапляти в ціль навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позицію потрібно приймати, як натягувати тятиву і домогтися влучності. У Щасливчика буде достатньо часу, щоб потрапити по мішені, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 653 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука — що це?

Шанс відчути себе спритним Робіном Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби з традиційного лука — стародавньої зброї. Інструктор швидко навчить влучно випускати стріли. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетична статура — користуватися луком зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як все проходить?

Щасливчик приїде в лучний клуб «SKOLOT», де його буде чекати досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкого положення ніг, правильному захопленню рукояті, визначеному розвороту плечей і техніці влучних пострілів. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби по статичним мішенях.

Кількість пострілів не обмежена

Щасливчик зможе зробити будь-яку кількість пострілів, лімітована тільки тривалість заняття — 60 хвилин. Але тут важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Часу вистачить і відпрацювати стійку, і пристрілятися на різні відстані.

Сертифікат про отримані навички

У кінці заняття викладач надасть сертифікат про навички стрільби з лука, отриманих в клубі «SKOLOT». Він стане нагадуванням про майстер-класі і стимулом вивчити це мистецтво глибше.

Мішень для тренування

Лучний клуб надає мішень, встановлену на відстані 9 метрів. Записані результати влучень можна буде забрати з собою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Skolot - Лучний клуб
вул. Дмитра Донцова, 2а Показати на мапі

32 відгуків

В
Валерий
20 липня 2018
Получили сей подарок от руководителя, вот нашли время получить впечатления :) Приятный инструктор, если даже тупишь не обижает, а помогает, через минут 15 пришло понимание что как делается и понеслась :) Отлично провели время, даже в "яблочко" попали! Советуем!

А
Андрей
14 липня 2018
Был сегодня с женой в замечательном клубе Сколот,масса позитивных впечатлений,хороший ,приятный инструктор ,все доступно объяснил ,провел первичный инструктаж ,обратил внимание на все тонкости и нюансы стрельбы из лука,выбор луков великолепный ,мишени на любой цвет,если хочется испытать позитивные хорошие впечатления это одно из мест куда хочется возвращаться снова,выражаю благодарность от себя и своей жены за прекрасно проведенное время

Р
Ростислав
26 травня 2018
Давно хотел научится стрелять из лука. И вот моя мечта осуществилась после получения сертификата. Мне очень все понравилось, получил огромное море впечатления от проведённого времени. Большое спасибо тренеру и bodo.

С
сергей
28 квітня 2018
Робин Гудом не стал,но впечатление отличное. Тем более востребованное и взрослыми и детьми (увидел своими глазами). Всем большое спасибо! И тренеру и bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень