Подаруй майстер-клас стрільби з лука!

подарували вже 1 691 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 7 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Користуватися зброєю і влучати в ціль навчить інструктор. Він покаже стійке положення ніг і правильний розворот плечей, а також навчить натягувати тятиву. Освоївши теорію, новачок зможе перейти до практики. Під час уроку він буде тренуватися без обмеження в кількості пострілів.

Чому ми вибрали лучний клуб Skolot

До комплексу легко дістатися з різних точок Дніпра завдяки гарній транспортній розв'язці. Стріляти можна в будь-який сезон і погоду, оскільки тир розташований в приміщенні. Після заняття учень отримає сертифікат про навички стрільби з лука, отриманих в клубі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

33 відгуки

Валерий
20 июля 2018
Получили сей подарок от руководителя, вот нашли время получить впечатления :) Приятный инструктор, если даже тупишь не обижает, а помогает, через минут 15 пришло понимание что как делается и понеслась :) Отлично провели время, даже в "яблочко" попали! Советуем!
Андрей
14 июля 2018
Был сегодня с женой в замечательном клубе Сколот,масса позитивных впечатлений,хороший ,приятный инструктор ,все доступно объяснил ,провел первичный инструктаж ,обратил внимание на все тонкости и нюансы стрельбы из лука,выбор луков великолепный ,мишени на любой цвет,если хочется испытать позитивные хорошие впечатления это одно из мест куда хочется возвращаться снова,выражаю благодарность от себя и своей жены за прекрасно проведенное время
Ростислав
26 мая 2018
Давно хотел научится стрелять из лука. И вот моя мечта осуществилась после получения сертификата. Мне очень все понравилось, получил огромное море впечатления от проведённого времени. Большое спасибо тренеру и bodo.
сергей
28 апреля 2018
Робин Гудом не стал,но впечатление отличное. Тем более востребованное и взрослыми и детьми (увидел своими глазами). Всем большое спасибо! И тренеру и bodo!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки