101119
 

Подаруй майстер-клас стрільби з лука!

Можливість попрактикуватися у стрільбі з традиційного лука! Користуватися зброєю і потрапляти в ціль навчить досвідчений інструктор. Він покаже елементи базової техніки і розповість, яку позицію потрібно приймати, як натягувати тятиву і домогтися влучності. У Щасливчика буде достатньо часу, щоб потрапити по мішенях, тим більше, що кількість пострілів не обмежено! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 443 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 31.07.2018

Стрільба з лука — що це?

Шанс відчути себе спритним Робіном Гудом! Це індивідуальний майстер-клас стрільби з традиційного лука — стародавньої зброї. Інструктор швидко навчить влучно випускати стріли. Не потрібно докладати особливих зусиль або мати атлетична статура — користуватися луком зможуть і чоловіки, і жінки, і навіть діти!

Як все проходить?

Щасливчик приїде в лучний клуб «SKOLOT», де його буде чекати досвідчений інструктор. Він розповість правила безпеки і підбере відповідне спорядження. Потім профі навчить стійкого положення ніг, правильному захопленню рукояті, визначеному розвороту плечей і техніці влучних пострілів. Освоївши теорію, Щасливчик зможе перейти до практики стрільби по статичним мішенях.

Кількість пострілів не обмежена

Щасливчик зможе зробити будь-яку кількість пострілів, лімітована тільки тривалість заняття — 60 хвилин. Але тут важлива не швидкість, а влучність, тому поспішати не слід. Часу вистачить і відпрацювати стійку, і пристрілятися на різні відстані.

Сертифікат про отримані навички

У кінці заняття викладач надасть сертифікат про навички стрільби з лука, отриманих в клубі «SKOLOT». Він стане нагадуванням про майстер-класі і стимулом вивчити це мистецтво глибше.

Мішені на різних відстанях

Лучний клуб надає мішені, встановлені на різних відстанях: 10, 15 або 18 метрів. Записані результати влучень можна буде забрати з собою.

Місце проведення враження:

Skolot - Лучний клуб
вул. Половицкая,5 Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

Е
Елена
12 лютого 2018
Сертификат подарили на работе. Долго с дочкой решали, что выбрать. Остановились на стрельбе из лука, т к. возраст подходил и времяпровождения динамичное. Спасибо клубу Сколот, где встретили, проинструктировали и помогли))

И
Ирина
24 січня 2018
Подарила сертификат мужу и сыну на двоих. Они были в восторге. Час пролетел незаметно и интересно. Очень большой плюс, -это качественные луки и неограниченное количество стрел. Так как в других местах платили за выстрел. Поэтому огромное спасибо клубу "Scolot" за незабываемые впечатления. И компании "Bodo" за предоставленную возможность и великолепное обслуживание.

14 листопада 2017
Сходили,на это потрясающее впечатление, вместе с мужем . Остались очень довольными ! Спасибо за веселую атмосферу от инструктора )

Е
Елизавета
13 листопада 2017
Сертификат купила мужу на годовщину - ему тоже нравится эта тематика. Это было незабываемое впечатление! За один час исполнилась мечта всего детства. Инструктору выражаем огромную благодарность - внимательный, доходчиво объясняет и с юмором. Инвентарь очень качественный - когда берешь в руки не кажется детской игрушкой - настоящее оружие. За время тренировки понимаешь, что это обалденный...
Сертификат купила мужу на годовщину - ему тоже нравится эта тематика. Это было незабываемое впечатление! За один час исполнилась мечта всего детства. Инструктору выражаем огромную благодарность - внимательный, доходчиво объясняет и с юмором. Инвентарь очень качественный - когда берешь в руки не кажется детской игрушкой - настоящее оружие. За время тренировки понимаешь, что это обалденный фитнес для всего корпуса. Также нас научили стрелять из арбалета. Настоятельно рекомендую для любителей активного отдыха! Готовьтесь, что в последствии это может стать вашим любимым увлечением)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень