Подаруй стрижку для тата і сина!

подарували вже 16 разів
350 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Батько із сином вирушать до барбершопу, де їх зустрінуть майстри. Вони запропонують розташуватися в сусідніх кріслах, після чого візьмуться до роботи. Спеціалісти проконсультують чоловіків щодо майбутніх образів. Потім їм вимиють голову та виконають бажані стрижки. Наостанок барбери укладуть волосся і закріплять готову зачіску косметичним засобом.

Чому ми вибрали барбершоп Igrok

У салоні клієнтів обслуговують тільки чоловіки. Інтер'єр закладу виконаний у вінтажному стилі. Під час роботи барбери використовують якісну косметику популярних брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валя
3 октября 2017
Долго думала, что подарить на день рождения племяннику 9 лет. Хотелось чего-то небанального, интересного и полезного. Не игрушку какую-нибудь. Решила удивить таким подарком сразу и его, и его папу. Среди всех впечатлений мелкий выбрал именно это. Для него пойти с папой к стилисту оказалось чем-то нереальным) Потом еще долго делились впечатлениями. Оказались в полном восторге!)))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки