Подаруйте стрижку для тата і сина!

подарували вже 33 рази
400 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Батько із сином вирушать до барбершопу, де їх зустрінуть майстри. Вони запропонують розташуватися в сусідніх кріслах, після чого візьмуться до роботи. Спеціалісти проконсультують чоловіків щодо майбутніх образів. Потім їм вимиють голову та зроблять бажані стрижки. Наостанок барбери укладуть волосся і закріплять готову зачіску косметичним засобом.

Чому ми вибрали барбершоп Igrok

У салоні клієнтів обслуговують тільки чоловіки. Інтер'єр закладу виконаний у вінтажному стилі. Під час роботи барбери використовують якісну косметику популярних брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валя
3 жовтня 2017
Долго думала, что подарить на день рождения племяннику 9 лет. Хотелось чего-то небанального, интересного и полезного. Не игрушку какую-нибудь. Решила удивить таким подарком сразу и его, и его папу. Среди всех впечатлений мелкий выбрал именно это. Для него пойти с папой к стилисту оказалось чем-то нереальным) Потом еще долго делились впечатлениями. Оказались в полном восторге!)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.