101309
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Практичне знайомство з правилами вдалого кадру й принципами роботи в професійному фоторедакторі. Індивідуальний формат заняття дозволить в найкоротші терміни розібратися з пристроєм власної камери й навчитися за її допомоги робити якісні знімки. Урок охоплює ази поводження з фототехнікою, правила вибору ракурсу й побудови композиції. Можна відзняти серію красивих фото й відретушувати їх у редакторі до досконалості. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.05.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 137 раз
1 людина
3 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з тонкощами професійної фотозйомки та обробки знімків у графічному редакторі. Досвідчений викладач в індивідуальному форматі допоможе створити серію вдалих кадрів і надати їм досконалого вигляду за допомогою основних прийомів ретуші. Просто чудова можливість відкрити для себе світ фотомистецтва з абсолютно нового боку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін престижної школи PhotoRoom, де він познайомиться з таємницями створення високоякісних знімків. Досвідчений викладач розповість, як правильно поводитися з технікою й ловити вдалий момент. Після цього він запропонує Щасливчикові закріпити отримані знання на практиці, зробивши серію вдалих фотографій. А кілька кращих знімків належить відретушувати у професійному фоторедакторі.

Індивідуальний формат

Знайомство з тонкощами фотомистецтва відбуватиметься в компанії професійного фотографа. Індивідуальний формат заняття дозволить визначити рівень навичок і зробити навчання максимально ефективним. Це можливість навчитися:

  • поводитися з фототехнікою;
  • обирати правильний ракурс;
  • ретушувати фото.

Практика фотомистецтва

Навчальна фотозйомка триватиме 1,5 години. Основою для сюжетів може послужити все, що душа забажає — предмети, природа, перехожі. Свобода творчої фантазії не обмежена. Під час знімального процесу досвідчений викладач весь час перебуватиме поруч, щоб давати корисні практичні поради.

Секрети ретушування

Не менш цікавим і пізнавальним стане знайомство з основами ретуші. Це можливість дізнатися, як працювати з графічним редактором, а потім надати своїм кращим знімкам фінальне «ограновування». 

Місце проведення враження:

Фотошкола PhotoRoom
пр. Олександра Поля, 28 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

К
Кирилл
21 листопада 2017
Я пришел, не зная ничего. Купил себе как-то фотоаппарат просто так. Пару раз поклацал и забил. Теперь я всерьез подумываю продолжить обучение и работать дальше в этом направлении. У меня один раз даже совета друг профи просил, гордость)))

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

11 жовтня 2017
Подарила подружке на День Рождения урок фотографии и ретуши, потому как знала ее увлечение. Она осталась в восторге и задумалась над тем, чтобы пройти полный курс в этой фотошколе. Я очень рада, что смогла ей угодить на 100%. Спасибо bodo за то, что даёт возможность подобрать интересные, необычные подарки-эмоции на любой вкус)))

Н
Наталья
10 жовтня 2017
Очень понравился мастер-класс. Хотя я не планирую заниматься фотосъемкой профессионально, но Виталий сделал акцент на фотографировании в принципе и рассказал все то, чего мне до сегодня не хватало для более уверенного пользования зеркалкой.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень