101309
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Індивідуальне заняття з основ студійної зйомки та обробки фотографій. Новачок навчиться працювати з професійною технікою та редагувати знімки в програмі Photoshop. Фотограф покаже, як правильно виставити світло, знайти потрібний ракурс і вибрати композицію для кадру. Він також допоможе відретушувати кілька готових фото в графічному редакторі. Для заняття знадобиться власна камера. Урок проходить у фотостудії. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
1 людина
3 години
Доступно з 13 років
Використати до 28.02.2019

 

Як відбувається враження
Індивідуальне заняття з основ студійної зйомки та обробки фотографій. Новачок навчиться працювати з професійною технікою та редагувати знімки в програмі Photoshop. Фотограф покаже, як правильно виставити світло, знайти потрібний ракурс і вибрати композицію для кадру. Він також допоможе відретушувати кілька готових фото в графічному редакторі. Для заняття знадобиться власна камера. Урок проходить у фотостудії.

Чому ми вибрали фотографа Юлію Литвиненко
Юлія Литвиненко практикуючий фотограф зі стажем більше 5 років. Працює в різних напрямках: діти, подорожі, стиль життя, модельна зйомка. Проводить сімейні фотосесії. Вона також є учасницею спільноти #фотодамыднепр  команди фотографів з Дніпра. Студія, в якій проходять заняття, знаходиться в самому центрі міста в ТЦ Leto, до неї можна легко дістатися на громадському транспорті.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Юлія Литвиненко - Фотограф
пр-т Гагаріна, 43 Показати на мапі

20 відгуків

В
Виолетта
25 червня 2018
Друзья знают, что фотография - это мое хобби, поэтому подарили такой мастер-класс. Фотограф объяснил, как правильно выставлять свет и выбирать композицию для кадра. Занятие очень понравилось, я узнала много нового) Рекомендую всем, кто увлекается фотографией)

О
Ольга
16 грудня 2017
Окончила курсы в фотошколе. Могу уверенно рекомендовать обучение именно здесь! Снимаю теперь только в мануальном режиме, понимаю зачем столько кнопочек в моей камере и что с ними делать. Друзья говорят, что качество моих фотографий улучшилось на порядок!

К
Кирилл
21 листопада 2017
Я пришел, не зная ничего. Купил себе как-то фотоаппарат просто так. Пару раз поклацал и забил. Теперь я всерьез подумываю продолжить обучение и работать дальше в этом направлении. У меня один раз даже совета друг профи просил, гордость)))

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень