101309
 

Подаруй урок студійної зйомки від профі!

Практичне знайомство з правилами вдалого кадру і принципами роботи в професійному фоторедакторі. Індивідуальний формат заняття дозволить в найкоротші терміни розібратися з пристроєм власної камери і навчитися з її допомогою робити якісні знімки. Урок охоплює ази поводження з фототехнікою, правила вибору ракурсу і побудови композиції. Можна відзняти серію красивих фото і отретушировать їх в редакторі до досконалості. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 132 раз
1 чоловік
3 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2018

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство з тонкощами професійної фотозйомки і обробки знімків в графічному редакторі. Досвідчений викладач в індивідуальному форматі допоможе створити серію вдалих кадрів і надати їм досконалий вид з допомогою основних прийомів ретуші. Просто чудова можливість відкрити для себе світ фотомистецтва з абсолютно нового боку.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить до стіни престижної школи PhotoRoom, де він познайомиться з таємницями створення високоякісних знімків. Досвідчений викладач розповість, як правильно поводитися з технікою і ловити вдалий момент. Після цього він запропонує Щасливчику закріпити отримані знання на практиці, зробивши серію вдалих фотографій. А кілька кращих знімків належить отретушировать у професійному фоторедакторі.

Індивідуальний формат

Знайомство з тонкощами фотомистецтва пройде в компанії професійного фотографа. Індивідуальний формат заняття дозволить визначити рівень навичок і зробити навчання максимально ефективним. Це можливість навчитися:

  • звертатися з фототехнікою
  • вибирати правильний ракурс
  • ретушувати фото

Практика фотомистецтва

Навчальна фотозйомка триватиме 1,5 години. Основою для сюжетів може послужити все, що душа забажає — предмети, природа, перехожі. Словом, свобода творчої фантазії не обмежена. Під час знімального процесу досвідчений викладач весь час буде перебувати поруч, щоб давати корисні практичні поради.

Секрети ретушування

Не менш цікавим і пізнавальним стане знайомство з основами ретуші. Це можливість дізнатися, як працювати з графічним редактором, а потім надати своїм кращим знімків фінальну «ограновування». 

Місце проведення враження:

Фотошкола PhotoRoom
пр. Олександра Поля, 28 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

А
Алина
10 жовтня 2015
Спасибо за конструктивное и доступное изложение материала, приятное общение и насыщенную программу! Дмитрий, открыл для меня новые горизонты съемки и обработки! Спасибо

19 червня 2015
Все очень достойно организовано. Думала, что когда услуга уже оплачена, то исполнители будут работать на "тяп-ляп". Более того, предполагала возможный подвох. Но!!! На деле оказалось совсем иначе. Действительно было получено "впечатление". Современная фотостудия, дружелюбный персонал, профессиональный фотограф. Занятие длилось 3 часа. За это время, кроме обучения...
Все очень достойно организовано. Думала, что когда услуга уже оплачена, то исполнители будут работать на "тяп-ляп". Более того, предполагала возможный подвох. Но!!! На деле оказалось совсем иначе. Действительно было получено "впечатление". Современная фотостудия, дружелюбный персонал, профессиональный фотограф. Занятие длилось 3 часа. За это время, кроме обучения ретушированию фото, по моей инициативе обсудили объективы, фотограф поделился своим опытом использования разных камер, дал ссылки на полезные сайты с обучающими видео, программами и т.д. Узнала много новой и полезной для себя информации:) Компании "bodo" отдельное спасибо за отменную организацию встречи. Я меняла время дважды и дважды оперативно переносили занятие в два щелчка. Молодцы, ребята!

19 травня 2015
Благодаря своей любимой и компании БОДО, я получил 2 потрясающих урока по фотографии. Я очень доволен, рекомендую воспользоваться такими возможностями. Впечатлений на 1000%

Б
Богдан
19 жовтня 2014
Отличная тема для новичка, вроде меня! Сначала тебя учат всем возможным функциям зеркалки и ток потом художественным штукам, вроде того, как поймать свет, выбрать ракурс и т.д. У меня осталось последнее занятие, но уже полученные знания - бесценны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень