Подаруйте SUP-серфінг з веслом!

подарували вже 76 рази
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Сапсерфінг — це один із різновидів серфінгу, але на тихій воді. Новачок буде плисти по водоймі, стоячи на спеціальному витягнутому борді. Управляти їм треба за допомогою весла. Інструктор покаже, як правильно гребти й утримувати рівновагу. Клієнт одягне рятувальний жилет і лиш на ногу, після чого зможе оглянути околиці міста з нового ракурсу.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

У місті є два пункти прокату — на Монастирському острові та в парку Воронцова. На території є обладнані душові та шафи. Для катання пропонують дошки відомих брендів. Також клієнтові нададуть герметичний мішок для зберігання речей. Враження можна отримати в будь-яку пору року. Катання здійснюється за будь-яких температур, якщо вода не замерзла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Дмитрий
27 липня 2018
Спасибо. Очень понравился серфинг на sup-доске. Обплыл Монастырский остров вокруг и для себя поплавал по Днепру. Из трёх подаренных часов выдержал только два, обгорел на солнце, но остался очень доволен. А подарили мне сертификат коллеги по работе. За что им большой респект. Снова приду плавать и на sup, и на каяках. Хорошо, что Днепр - город на Днепре.
Карина
10 липня 2018
Подарили впечатление на 8 марта коллеги в виде сертификата bodo. Использовала только в июле) Выбрала SUP серфинг для двоих! Релакс на воде) Была прекрасная погода, прыгали с него, купались и наслаждались видами на водопад и город. Очень понравилось)
Mary
10 липня 2018
Спасибо большое компании bodo за то что помогают сделать жизнь интересней и насыщенней. У нас с мужем это был первый опыт хождения на SUP boards и этот день мы запомним на долго, море впечатлений и сплошной позитив! Не думайте, что это не романтично и экстремально-опасно, главное это как вы относитесь к этому мероприятию. Нас встретила отличная команда инструкторов, все приветливые и улыбчивые люди, отличный сервис, а после хождения можно принять душ и привести себя в порядок для продолжения романтичного дня в каком-то уютном месте (как мы и сделали ;)) )
Лиза
22 червня 2018
Очень крутой опыт, ходила с подругой! Я думала, что будет сложно, но оказалось все очень просто благодаря хорошему инструктору. Море впечатлений) есть что вспомнить теперь) (особенно когда в воду шлепаешься)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.