102455
 

Подаруй тест-драйв квадрокоптера!

Тест-драйв дрона Phantom 3 Pro разом з другом тривалістю до 60 хвилин. Інструктор навчить особливостям управління і дасть можливість насолодитися польотом. Квадрокоптер оснащений батареєю, здатною тримати девайс в повітрі до 18 хвилин. Також буде надано запасний акумулятор. Під час польоту можна знімати фото і відео, всі матеріали будуть передані автору. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 144 раз
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Тест-драйв квадрокоптера — що це?

Управління сучасним дроном, здатним підніматися в повітря. За допомогою спеціального пульта Щасливчик разом з другом зможуть контролювати висоту, швидкість і напрямок польоту коптера. Тест-драйв проходить на відкритих майданчиках в мальовничих місцях Дніпра: на набережній, біля театру опери та балету або в іншому місці за бажанням клієнта.

Як все відбувається?

Тест-драйв почнеться з невеликої теоретичної частини, після чого представник компанії InFly підніме квадрокоптер в повітря і передасть управління Щасливчику або його другові. Інструктор поступово навчить всім тонкощам контролю девайса, покаже цікаві віражі і незвичайні програми. Під час польоту дрона друзі зможуть зробити кілька фото або записати відео. Після майстер-класу інструктор передасть їм всі відзняті матеріали. Загальна тривалість навчання і польотів близько 1 години.

Управління дроном Phantom 3 Pro

Щасливчикам належить управляти квадрокоптером Phantom 3 Pro. У них буде більше півгодини, щоб насолодитися дистанційним управлінням сучасним девайсом. Квадрокоптер з зарядженою батареєю може літати 18 хвилин, а для тест-драйву нададуть також запасний акумулятор.

Все необхідне видається

Інструктор надасть все, що знадобиться для насолоди польотом. Квадрокоптер Phantom 3 Pro з камерою і пультом управління, запасна батарея і смартфон — так виглядає набір для повноцінного тест-драйву.

Можна знімати фото і відео

Дрон оснащений камерою, за допомогою якої можна знімати фото і відео з висоти пташиного польоту. Після закінчення майстер-класу Щасливчикам передадуть всі відзняті матеріали.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Компанія InFly
вул. Січеславська Набережна, 53Б Показати на мапі

1 відгук

С
Святослав
20 лютого 2017
Классная штука, теперь себе такой хочу! И полетал, и видосов парочку снял. Очень плавное управление, никуда не заносит, не шатает. У меня был дешевый коптер за 100 баксов, тот ни в какое сравнение не идет.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень