102455
 

Подаруй тест-драйв квадрокоптера!

Тест-драйв дрона Phantom 3 Pro разом з другом тривалістю до 60 хвилин. Інструктор навчить особливостям управління і дасть можливість насолодитися польотом. Квадрокоптер оснащений батареєю, здатною тримати девайс в повітрі до 18 хвилин. Також буде надано запасний акумулятор. Під час польоту можна знімати фото і відео, всі матеріали будуть передані автору. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 114 раз
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Тест-драйв квадрокоптера — що це?

Управління сучасним дроном, здатним підніматися в повітря. За допомогою спеціального пульта Щасливчик разом з другом зможуть контролювати висоту, швидкість і напрямок польоту коптера. Тест-драйв проходить на відкритих майданчиках в мальовничих місцях Дніпра: на набережній, біля театру опери та балету або в іншому місці за бажанням клієнта.

Як все відбувається?

Тест-драйв почнеться з невеликої теоретичної частини, після чого представник компанії InFly підніме квадрокоптер в повітря і передасть управління Щасливчику або його другові. Інструктор поступово навчить всім тонкощам контролю девайса, покаже цікаві віражі і незвичайні програми. Під час польоту дрона друзі зможуть зробити кілька фото або записати відео. Після майстер-класу інструктор передасть їм всі відзняті матеріали. Загальна тривалість навчання і польотів близько 1 години.

Управління дроном Phantom 3 Pro

Щасливчикам належить управляти квадрокоптером Phantom 3 Pro. У них буде більше півгодини, щоб насолодитися дистанційним управлінням сучасним девайсом. Квадрокоптер з зарядженою батареєю може літати 18 хвилин, а для тест-драйву нададуть також запасний акумулятор.

Все необхідне видається

Інструктор надасть все, що знадобиться для насолоди польотом. Квадрокоптер Phantom 3 Pro з камерою і пультом управління, запасна батарея і смартфон — так виглядає набір для повноцінного тест-драйву.

Можна знімати фото і відео

Дрон оснащений камерою, за допомогою якої можна знімати фото і відео з висоти пташиного польоту. Після закінчення майстер-класу Щасливчикам передадуть всі відзняті матеріали.

Місце проведення враження:

Компанія InFly
вул. Січеславська Набережна, 53Б Показати на мапі

1 відгук

С
Святослав
20 лютого 2017
Классная штука, теперь себе такой хочу! И полетал, и видосов парочку снял. Очень плавное управление, никуда не заносит, не шатает. У меня был дешевый коптер за 100 баксов, тот ни в какое сравнение не идет.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень