Подаруйте тест-драйв квадрокоптера для двох!

подарували вже 178 рази
900 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Управління сучасним дроном, здатним підніматися в повітря. Спочатку друзі пройдуть інструктаж і дізнаються правила поводження з технікою. Потім за допомогою спеціального пульта клієнт разом із приятелем зможуть контролювати висоту, швидкість і напрямок польоту коптера. Тест-драйв проходить на відкритих майданчиках у мальовничих місцях Дніпра.

Чому ми вибрали центр навчання пілотування InFly

Центр надає апарат, який знімає відео у високій якості. Квадрокоптер із зарядженою батареєю може літати 18 хвилин, а для тест-драйву видадуть також запасний акумулятор. Послуга проходить на набережній, біля Театру опери і балету або в іншому місці за бажанням клієнта. Новачки зможуть набути навички пілотування вже через 15 хвилин заняття.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Святослав
20 лютого 2017
Классная штука, теперь себе такой хочу! И полетал, и видосов парочку снял. Очень плавное управление, никуда не заносит, не шатает. У меня был дешевый коптер за 100 баксов, тот ни в какое сравнение не идет.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.