Подаруйте тест-драйв квадрокоптера для двох!

подарували вже 167 рази
900 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Управління сучасним дроном, здатним підніматися в повітря. Спочатку друзі пройдуть інструктаж і дізнаються правила поводження з технікою. Потім за допомогою спеціального пульта клієнт разом із приятелем зможуть контролювати висоту, швидкість і напрямок польоту коптера. Тест-драйв проходить на відкритих майданчиках у мальовничих місцях Дніпра.

Чому ми вибрали центр навчання пілотування InFly

Центр надає апарат, який знімає відео у високій якості. Квадрокоптер із зарядженою батареєю може літати 18 хвилин, а для тест-драйву видадуть також запасний акумулятор. Послуга проходить на набережній, біля Театру опери і балету або в іншому місці за бажанням клієнта. Новачки зможуть набути навички пілотування вже через 15 хвилин заняття.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Святослав
20 лютого 2017
Классная штука, теперь себе такой хочу! И полетал, и видосов парочку снял. Очень плавное управление, никуда не заносит, не шатает. У меня был дешевый коптер за 100 баксов, тот ни в какое сравнение не идет.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.