102157
 

Подаруй політ на тролеї над Дніпром для двох!

Можливість спуститися одним із найдовших тролеїв Україні в компанії друга. Кожен політ відбудеться індивідуально. Бесіду з техніки безпеки проведуть досвідчені інструктори-альпіністи — під їхнім керівництвом відбудеться політ. Подорож буде безпечною завдяки спеціальному захисному екіпіруванню та яскравою через розташування канатної дороги — над Дніпром. Спуститися належить один раз, час польоту — індивідуальний. детальніше...

2 люд. по 1му спуску Використати до 31.03.2019
2 людини
по 1му спуску
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
від 30 до 130 кг, зріст 150 см
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Тролей над Дніпром для двох — що це?

Політ над Дніпром на одному з наймасштабніших тролеїв України — його довжина становить 300 м. Двоє Щасливчиків зможуть спуститися мотузяною трасою зі швидкістю до 40 км/год. Попередньо досвідчені інструктори-альпіністи розкажуть друзям про принципи безпечного польоту. Щасливчикам нададуть спеціальну страхувальну систему, яку допоможуть одягнути.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії друга вирушить у Drive Zone. Там їх зустрінуть досвідчені інструктори, які проведуть бесіду з техніки безпеки перед стартом. Щасливчиків одягнуть у захисне екіпірування — спеціальну альпіністську систему. Під час польоту 300-метровою канатною трасою Щасливчик зможе насолодитися краєвидами Дніпра з висоти пташиного польоту.

«Політ» для дітей

Прокататися й помилуватися природою можуть не тільки дорослі. За умови дотримання мінімальної ваги у 30 кг та з дозволу батьків «політати» можуть діти з 12 років.

Професійне альпіністське спорядження

За безпекою Щасливчиків стежитимуть досвідчені інструктори. Крім цього, надійність польоту гарантує захисне екіпірування, яке використовують у своїй роботі альпіністи.

У компанії друга

Поділитися новими й незабутніми враженнями можна буде перед стартом й одразу після «приземлення». Друг допоможе розділити радість, величезну порцію адреналіну та зніме політ на пам'ять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Drive Zone - Атракціон троллей
Оглядовий майданчик парку ім. Т. Шевченка Показати на мапі

33 відгуків

Н
Наталья
20 серпня 2018
впечатления потрясающие, сертификат подарила дочь на день рождения!!! Мне хотелось насладиться полетом над рекой !!! ВСЕ СУПЕР !!!

Д
Дмитрий
13 серпня 2018
Очень понравилось, захватывающие положительные эмоции !

Р
Руслан
7 серпня 2018
Было круто:)

28 червня 2018
Подарила мужу на день рождения зимой, вот только сходили на днях. Все прошло отлично, остались довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень