Подаруй політ на тролеї над Дніпром для двох!

подарували вже 1 056 разів
2 людини
по 1 спуску
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Двоє друзів спустяться по мотузковій трасі над Дніпром. Клієнтів зустрінуть інструктори, які проведуть бесіду з техніки безпеки перед стартом. Потім кожному видадуть захисне екіпірування. Після цього приятелі по черзі пролетять на тролеї. В кінці маршруту їх зустрінуть і допоможуть зняти захисну систему.

Чому ми вибрали атракціон-тролей Drive Zone

Атракціон знаходиться в парку ім. Т. Г. Шевченка. Спорядження в Drive Zone пройшло сертифікацію і має подвійну страхову систему. У компанії регулярно проводиться техогляд атракціонів. Довжина троллея становить 300 м.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

33 відгуки

Наталья
20 серпня 2018
впечатления потрясающие, сертификат подарила дочь на день рождения!!! Мне хотелось насладиться полетом над рекой !!! ВСЕ СУПЕР !!!
Дмитрий
13 серпня 2018
Очень понравилось, захватывающие положительные эмоции !
Руслан
7 серпня 2018
Было круто:)
Виктория
28 червня 2018
https://www.facebook.com/100010609140100
Подарила мужу на день рождения зимой, вот только сходили на днях. Все прошло отлично, остались довольны!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.