102616
 

Подаруй драйв на тролеї над Дніпром для компанії!

Пролетіти 300 метрів на швидкості 40 км/год — ось відмінна розвага для тих, хто полюбляє екстрим. Активно та весело провести час компанією можна, відвідавши тролей. 4 людини зможуть помилуватися міськими просторами з висоти під час польоту над Дніпром. Для кожного проведуть інструктаж, нададуть необхідну екіпіровку та допоможуть закріпити страхувальне спорядження. На одну людину розрахований один спуск. детальніше...

4 люд. по 1му спуску Використати до 31.03.2019
4 людини
по 1му спуску
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
від 30 до 130 кг, зріст 150 см
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Тролей над Дніпром для компанії — що це?

Тролей — це швидкісний спуск по натягнутому під нахилом канаті. Компанія друзів зможе відвідати екстремальний атракціон, щоб випробувати свій страх висоти та поділитися один з одним враженнями після серії польотів над Дніпром. Фахівці проведуть інструктаж і видадуть необхідне обладнання. Безпеку гарантує одна з кращих страхових систем.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трійкою друзів відправиться на тролей «Drive Zone». На старті траси, довжина якої становить 300 метрів, чекатимуть досвідчені інструктори-альпіністи. Вони індивідуально роз'яснять правила поведінки під час польоту та гарантують беспеку компанії за допомогою спеціальної страхувальної системи. Після цього можна починати серію окремих польотів над річкою. В кінці маршруту компаньйонів зустрінуть фахівці, які допоможуть зняти екіпіровку.

Незабутній досвід

Ця неймовірна пригода, яку можна розділити з компанією друзів, подарує яскраві враження кожному. Під час спуску по трасі розвивається швидкість до 40 км/год, так що адреналін гарантований!

Досвідчені інструктори-альпіністи

На старті та фініші траси працюють фахівці, які завжди готові допомогти та відповісти на запитання, що цікавлять відвідувачів. Вони закріплять усі страхувальні ремені та проведуть інструктаж.

Довжина траси — 300 метрів

Екстремальна повітряна переправа над річкою розтягнеться на 300 метрів. Час, проведений у польоті, дозволить повністю насолодитися враженням.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Drive Zone - Атракціон троллей
Оглядовий майданчик парку ім. Т. Шевченка Показати на мапі

33 відгуків

Н
Наталья
20 серпня 2018
впечатления потрясающие, сертификат подарила дочь на день рождения!!! Мне хотелось насладиться полетом над рекой !!! ВСЕ СУПЕР !!!

Д
Дмитрий
13 серпня 2018
Очень понравилось, захватывающие положительные эмоции !

Р
Руслан
7 серпня 2018
Было круто:)

28 червня 2018
Подарила мужу на день рождения зимой, вот только сходили на днях. Все прошло отлично, остались довольны!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень