Подаруй драйв на тролеї над Дніпром для компанії!

подарували вже 71 рази
4 людини
по 1 спуску
Залежить від погоди
від 30 до 130 кг, зріст 150 см
Доступно від 12 років
Можна привести глядачів
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

На друзів очікує швидкісний спуск натягнутим тросом. Інструктори ознайомлять із правилами техніки безпеки під час польоту, а потім допоможуть закріпити страхувальні ремені. Після цього компанія здійснить екстремальний спуск над річкою. Після подолання траси друзів зустрінуть інструктори та допоможуть зняти систему захисту.

Чому ми вибрали атракціон-тролей Drive Zone

У розпорядженні відвідувачів буде сертифіковане спорядження від провідних виробників і дублюючі системи страховки. Спеціалісти Drive Zone регулярно перевіряють безпеку атракціонів. Старт польоту — в парку ім. Т. Г. Шевченка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

33 відгуки

Наталья
20 серпня 2018
впечатления потрясающие, сертификат подарила дочь на день рождения!!! Мне хотелось насладиться полетом над рекой !!! ВСЕ СУПЕР !!!
Дмитрий
13 серпня 2018
Очень понравилось, захватывающие положительные эмоции !
Руслан
7 серпня 2018
Было круто:)
Виктория
28 червня 2018
https://www.facebook.com/100010609140100
Подарила мужу на день рождения зимой, вот только сходили на днях. Все прошло отлично, остались довольны!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.