Подаруйте політ на тролеї над Дніпром!

подарували вже 2 567 разів
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
від 30 до 130 кг
від 150 см
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Екстремал влаштує швидкісний спуск по натягнутому під нахилом тросу. На старті траси буде чекати інструктор-альпініст. Він роз'яснить правила поведінки під час польоту й убезпечить за допомогою спеціальної страхувальної системи. Після цього можна приступати до польоту над річкою. В кінці маршруту клієнта зустрінуть і допоможуть зняти екіпірування.

Чому ми вибрали атракціон-тролей Drive Zone

Початок спуску проходить в парку ім. Т. Г. Шевченка. Довжина траси становить 300 метрів, а швидкість польоту — до 40 км/ч. Drive Zone використовують сертифіковане спорядження світових виробників і дублюючі системи страховки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

33 відгуки

Наталья
20 серпня 2018
впечатления потрясающие, сертификат подарила дочь на день рождения!!! Мне хотелось насладиться полетом над рекой !!! ВСЕ СУПЕР !!!
Дмитрий
13 серпня 2018
Очень понравилось, захватывающие положительные эмоции !
Руслан
7 серпня 2018
Было круто:)
Виктория
28 червня 2018
https://www.facebook.com/100010609140100
Подарила мужу на день рождения зимой, вот только сходили на днях. Все прошло отлично, остались довольны!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.