Подаруйте відвідування троллейного парку для двох!

2 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
від 30 кг до 130 кг
від 130 см
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать до мотузкового парку. Їм видадуть і допоможуть одягнути шоломи та страхувальне спорядження. Потім інструктор розповість про правила техніки безпеки. Після цього приятелі зможуть пройти екстремальний маршрут. Вони будуть ходити підвісними майданчикам, підійматися по мотузкових сходах, балансувати на канаті та їздити на велосипеді на висоті. В кінці шляху друзів очікує спуск на тролеї довжиною 70 м.

Чому ми вибрали мотузковий парк TERRA NOVA

Terra Nova знаходиться в парку ім. Лазаря Глоби в Центральному районі міста. Це найбільший мотузковий комплекс у Дніпрі. Розвага доступна для дорослих і дітей. Тут є траси різного рівня. Маршрути обладнані новою системою страховки, яка витримує вагу до 130 кг.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Валентин
18 грудня 2018
Мои друзья знают, что я люблю активный отдых, и подарили набор разных активный развлечений. Выбрал троллейный парк, раньше не бывал. Впечатления отличные. Грамотные инструкторы, надежная страховка и супер скорость на спуске. Ходил с девушкой - она тоже в восторге. Рекомендую!
Олеся
18 грудня 2018
Супер! Обожаю троллейные парки! Все эти канатные дороги и лестницы - очень понравилось! Спасибо бодо и инструктору!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.