Подаруйте відвідування троллейного парку для компанії!

4 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
від 30 кг до 130 кг
від 130 см
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі відвідають мотузковий парк, на території якого розташований комплекс атракціонів. Спочатку інструктор розповість про техніку безпеки і підбере кожному страхувальну систему. Потім клієнтам запропонують найбільш екстремальний маршрут парку. Траса включає:

  • кілька етапів над землею;
  • підвісні майданчики;
  • мотузкові сходи;
  • канатну дорогу;
  • велосипед на висоті 3-х метрів.

В кінці компанія подолає ще два тролеї по 70 метрів.

Чому ми вибрали мотузковий парк TERRA NOVA

Комплекс розташований на території парку ім. Лазаря Глоби. Всі траси в Terra Nova нові, а страхувальна система витримує до 130 кг. Відвідати тролейний парк можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Валентин
18 грудня 2018
Мои друзья знают, что я люблю активный отдых, и подарили набор разных активный развлечений. Выбрал троллейный парк, раньше не бывал. Впечатления отличные. Грамотные инструкторы, надежная страховка и супер скорость на спуске. Ходил с девушкой - она тоже в восторге. Рекомендую!
Олеся
18 грудня 2018
Супер! Обожаю троллейные парки! Все эти канатные дороги и лестницы - очень понравилось! Спасибо бодо и инструктору!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.