101483
 

Квіти з полімерної глини для двох

Індивідуальний урок ліплення квіткової композиції з полімерної глини. Це м'який і пластичний матеріал, якому легко надавати будь-яку форму — від витончених пелюсток до листочків із прожилками. Досвідчений майстер навчить різним технікам ліплення, а також основам декорування. А при запіканні в духовці така глина відмінно твердне. Після того, як кожен витончений бутон буде завершено, залишиться лише об'єднати їх усі в інтер'єрну композицію у формі птаха. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Квіти з полімерної глини для двох — що це?

Захоплююче заняття з ліплення квіткової композиції з полімерної глини. Вона відрізняється м'якістю, що дозволить зобразити найменші деталі виробу. Тверднуть квіти в духовій печі при температурі понад +100 градусів. Це можливість власноруч виліпити витончені бутони та прикрасити ними основу у формі пташки. Всі необхідні матеріали та інструменти надаються. 

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до престижної студії рукоділля «Творці прекрасного». Там їх зустріне досвідчений майстер, який розповість, що таке полімерна глина та як з нею поводитися. Далі Щасливчики зможуть перейти від теоретичної до творчої частини майстер-класу. Профі видасть усе необхідне та покаже, як перетворювати пластичний матеріал на витончені бутони. Щасливчики повторюватимуть за ним, використовуючи власні невеликі шматки глини. Після цього залишиться лише прикріпити квіти до основи у вигляді птаха — і кожен зі Щасливчиків отримає ексклюзивну інтер'єрну композицію.

Знайомство з тонким мистецтвом ліплення

«Податливість» полімерної глини дозволяє опрацьовувати вироби до найменших деталей. Приміром, бутон троянди вийде максимально витонченим завдяки «ніжності» вихідного матеріалу. Композиція виглядатиме зовсім як справжня та зберігатиме бездоганний вигляд протягом багатьох років! Опанувати це тонке мистецтво ліплення може як початківець, так і досвідчений рукодільник. Всього за 1 заняття профі навчить:

  • техніці ліплення з полімерної глини;
  • основам декору;
  • створенню композиції з окремих кольорів.

Ексклюзивна квіткова композиція

Щасливчики в персональному порядку обговорять із майстром бажаний вид квітів. Це можуть бути як ніжні ромашки, так і граціозні троянди — вибір не обмежений якими-небудь рамками! Потім кожен із учнів власноруч виліпить бутони та об'єднає їх на основі у формі птаха. 

Сувенір на пам'ять

Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати із собою. У підсумку вийде ексклюзивний предмет декору для домашнього інтер'єру або незабутній подарунок для близької людини.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творці Прекрасного - Клуб з виготовлення декору своїми руками
вул.короленка, 6 Показати на мапі

8 відгуків

Е
Екатерина
5 липня 2017
Мастер-класс понравился. Можно реализовать свои творческие задумки. Мастер Люба очень классная! Непринужденная творческая обстановка в конце мастер-класса несколько была нарушена контролирующим присутствием начальницы Алены.

23 травня 2017
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и...
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и Прекрасными творениями!!! Впечатления -это лучший возможный подарок!

Н
Надежда
5 лютого 2017
Мастер-класс "Цветы из полимерной глины" прошел так увлекательно!... Я даже не предполагала, что собственноручно могу выполнить столь тонкую работу. Мастер Ольга подробно рассказала и показала принципы и тонкости работы. Я прекрасно провела время. Всем рекомендую попробовать. Идея подарка-впечатления чудесна! Спасибо организаторам впечатлений и моему сыну, который сделал мне столь интересный подарок.

12 серпня 2016
Добрый день!Это было просто волшебно!Спасибо мастеру Надежде, она профессионал!!! открыла для себя новое увлечение. С удовольствием вернусь в эту мастерскую и еще не раз. Всем рекомендую попробовать!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень